Prečo sú balzamy na pery EOS také obľúbené?

Prečo sú balzamy na pery EOS také obľúbené?

EOS

Značka EOS, čiže Evolution Of Smooth pochádza z Ameriky. Svojimi pestrofarebnými balzamami už pobláznila celý svet a Slovensko tiež.

Prečo sú tieto balzamy také výnimočné? Určite to nie je iba vďaka ich rozkošnému baleniu. EOS balzamy sú svojim zložením 100% prírodné a z 95% organické. Obsahujú len tie najlepšie ingrediencie z prírody. Je to bambucké maslo, vitamín E, včelí vosk, olivový olej, kokosový olej, jojobový olej a ďalšie. Vďaka týmto zložkám sú pery príjemne hebké, jemné a hydratované. Môžete zabudnúť na popraskané kútiky úst, šupinky alebo nevýrazné pery bez života.

EOS balzamy majú veľmi jemnú štruktúru. Na perách balzam ponecháva vrstvičku ľahkú ako pierko, ktorá ich vôbec nezaťažuje. Nedá sa ale úplne prehliadnuť. Má totiž krásnu vôňu a jemne sladkú chuť, ktorá vás bude stále provokovať a nútiť používať balzam znova a znova. Balzam EOS vôbec nie je lepkavý, no aj napriek tomu na perách vydrží veľmi dlho. Pokiaľ ho nebudete stále olizovať, tak pokojne vydrží aj niekoľko hodín.

Balzam má textúru, ktorá sa pri kontakte s perami začne jemne topiť. Vajíčko sa stálym používaním vôbec nedeformuje a aj keď sa prirodzene zmenšuje, stále si udrží svoj tvar. Navyše ubúda veľmi pomaly a 7g balzamu vám vydrží naozaj dlho.

Samozrejme, balzamy EOS sú populárne aj vďaka svojmu netradičnému baleniu. Čaká na vás farebné vajíčko, ktoré keď otvoríte, vykukne na vás voňavý balzam. Nanášanie na pery je veľmi pohodlné a navyše budete s vajíčkom určite budiť pozornosť a každý sa vás bude pýtať, čo to máte.

Stačí si už len vybrať, ktorá príchuť bude pre vás tá pravá. Tu je naozaj ťažké poradiť, pretože skvelé sú jednoducho všetky. Pokiaľ hľadáte niečo hrejivejšie na zimu, zvoľte napríklad dvojfarebné vajíčko Coconut Milk alebo extra výživný Blueberry Acai. Ak sa chystáte do hôr, odporúčam Lemon Drop. Citrón síce nepripomína sneh, ale táto príchuť obsahuje ochranný faktor SPF15, takže vaše pery spoľahlivo ochráni pred nepriaznivým UV žiarením. No a v prípade, že už teraz myslíte na teplo a leto, najviac osviežujúci je Tangerine alebo trošku štipľavý Sweet Mint.

Martina