Prestaňte sa konečne trápiť s nedokonalosťami vašej pleti!

Už dávno nemáte pätnásť a stále vás trápi mastná pleť so sklonom k akné? Nech robíte, čo robíte, tak sa stále lesknete a nemôžete sa zbaviť pupienkov? Potom je presne pre vás vyvinutá kolekcia Normaderm od Vichy. Tá je určená všetkým dospelým ženám, ktoré trápi problematická pleť.

nedokonalosti pleti

Krásna a zdravá pleť je základ, a ak ju stále nemôžete dosiahnuť, dokáže to pekne znepríjemniť život. Pri liečení akné v dospelom veku je dôležité uvedomiť si, že dospelá pleť je úplne iná než tá dospievajúca. Preto je nutné k nej aj inak pristupovať. Predovšetkým potrebuje úplne inú pleťovú starostlivosť.

U násťročných sa akné vníma ako prechodná fáza dospievania, zatiaľ čo u dospelých žien je tento problém vnímaný väčšinou omnoho negatívnejšie a stáva sa z nej sociálny handicap. Preto je potrebné akné v dospelosti liečiť a našťastie to už dnes vďaka Vichy ide celkom ľahko.

Najskôr je nutné porozumieť mechanizmom, ktoré tento problém spôsobujú a identifikovať špecifické symptómy. Ako starneme, naša pleť sa regeneruje pomalšie, symptómy nedokonalostí pleti sa zhoršujú a zbaviť sa ich sa stáva omnoho zložitejším. Laboratóriá Vichy preto vyvinuli špeciálnu starostlivosť Normaderm šitú na mieru dospelým ženám, ktoré riešia problémy s akné a mastnou pleťou.

Čo akné v dospelosti spôsobuje?

Na kvalitu našej pleti má vplyv niekoľko faktorov. Jednak sú to vnútorné faktory ako genetika, bakteriálna flóra a hormonálny cyklus – až 83 % žien potvrdzuje, že sa nedokonalosti objavujú v súvislosti s menštruačným cyklom. Veľký vplyv na stav našej pleti majú tiež vnútorné faktory, ktoré majú tú výhodu, že ich môžeme sami ovplyvniť. Sú nimi nedostatok spánku, fajčenie, životný štýl, znečistené prostredie, UV žiarenie a stres. Tak sa im snažte vyhnúť.

Normaderm vám zmení život!

Ak máte viac ako dvadsať, tridsať alebo šesťdesiat a stále vás trápi aknózna pleť, tak verte tomu, že príčina nie je dielčia, ale ide o celkový súhrn týchto faktorov. Na to sa zamerali laboratóriá Vichy a prišli s novou inovatívnou starostlivosťou Normaderm, ktorá bola vyvinutá s cieľom umožniť ženám prevziať kontrolu nad ich pleťou a zmeniť im tak život. Normaderm predstavuje komplexnú starostlivosť a rieši všetky problémy, ktoré vám napadnú – hydratáciu, pupienky, pigmentové škvrny, povrch pleti a póry.

Kolekcia Vichy Normaderm je tak účinná vďaka správnej kombinácii aktívnych látok, ktorá vzišla z 11 rokov výskumu a vyústila do 13 patentov.

Aktívne látky v kolekcii Normaderm

  • Absorbent lesku Air Licium – je z 99 % zložený zo vzduchu, bol vyvinutý vo vesmírnom výskume a je najľahší na svete.
  • Korektor známok nedokonalosti Phe Resorcinol – má výrazné depigmentačné vlastnosti a schopnosť redukovať tvorbu melanínu.
  • Redukcia pupienkov vďaka kombinácii kyseliny salicylovej a LHA – hĺbkovo vyčistí a upokojí pleť s tendenciou k nedokonalostiam.
  • Glycerín pre komfort pleti – zaručuje dlhotrvajúcu 24hodinovú hydratáciu a pritom nezanecháva pleť mastnú na povrchu.

Čo určite odporúčame používať?

Kolekcia Vichy Normaderm obsahuje celú škálu skvelých produktov, základ však tvorí micelárna voda, skrášľujúca starostlivosť a Hyaluspot.

Kolekcia Vichy Normaderm

Micelárna voda Vichy Normaderm

Šetrne čistí mastnú a problematickú pleť a očné okolie. Ľahko s ňou odstránite i make-up. Neoplachuje sa. Sama ju používam a môžem ju len odporúčať.

Skrášľujúca starostlivosť proti nedokonalostiam Vichy Normaderm

Trvalo hydratuje a vyživuje pokožku. Zjednocuje, vyhladzuje a zmatňuje pleť. Zabraňuje rozširovaniu pórov. Má sviežu textúru.

Lokálna starostlivosť proti akné Hyaluspot

Cielená starostlivosť na lokálne nedokonalosti. Izoluje nedokonalosti od ostatnej pleti a zamedzuje tak kontaminácii. Má antibakteriálne účinky, uvoľňuje póry, eliminuje zápal, predchádza tvorbe jaziev. Napomáha omladeniu pleti.

 Zuzana, notino.sk