Prichádzajú najnovšie trendy vo farbení vlasov 2019!

Jar je za dverami. A vy máte najvyšší čas urobiť si prehľad o tom, aké sú najhorúcejšie trendy vo farbení vlasov pre rok 2019! Kedy inokedy než s príchodom novej sezóny skúsiť celkom novú farbu?

Trendy farby na vlasy 2019

Najlepšia farba na vlasy je pochopiteľne tá, ktorá vám sluší. A to vám tohtoročná jar určite dovolí. Takže: ktoré trendy vo farbení vlasov budú vládnuť tomuto roku a ktoré práve vašim vlasom?

Living Coral pre punkerky

Living Coral sa ako farba roku 2019 musela prirodzene premietnuť aj medzi trendy farby na vlasy pre rok 2019. Tohto roku hravo vytláča obľúbenú pastelovú ružovú a musím povedať, je to príjemná zmena. Living Coral žiari optimizmom aj sebavedomím, a presne pre také z nás sa hodí. Je plná energie, v lete krásne podporí opálenie a k pehám bude tým najsexi doplnkom!

Pokojne ju vyskúšajte pre začiatok len ako semipermanentnú farbu (napr. L'Oréal Professionell Colorful Hair Pro Hair Make-up, odtieň Sunset Coral). A keby ste potrebovali skôr studené tóny, modrá je tohto roku tiež OK (pozri I Heart Revolution Rainbow Shots, odtieň Beach Babe Blue).

semi-permanentná farba L’Oréal Professionnel Colorful Hair Pro Hair Make-up Sunset Coral

Ak ste skôr konzervatívna, tak vás možno poteší jahodová blond. Teplé blond odtiene sa v nej stretávajú s ľahkým medeným nádychom a vytvára farbu dozrievajúcich jahôd. Perfektne ju vyladíte napr. s L’Oréal Paris Colorista Hair Makeup, odtieň Rosegold, alebo možno postačí tónovací sprej Schwarzkopf Professional Blondme (majú priamo odtieň Strawberry).

Sebavedomá medená!

V popredí sa tohto roku bude držať aj rázna a provokatívna medená, ktorá je z aktuálnych trendov možno úplne najlepšou farbou na vlasy (pretože sa hodí skoro pre všetkých)! S hnedými očami vytvára hrejivú kompozíciu, pre modrooké krásky znamená premenu na divokú šelmu. Je temperamentná!

vymývajúca sa farba na vlasy Wella Professionals Color Fresh Create Infinite Orange

Ak sa s ňou chcete zatiaľ len tak zoznámiť, berte Wella Professionals Color Fresh Create, odtieň Infinite Orange. Alebo je skvelá vyživujúca maska Bright Copper Maria Nila, bez permanentných farebných pigmentov.

Ďalšie z trendov však brunetkám dopriavajú aj prirodzené odtiene „mushroom brown“ a medzi novinky vo farbení vlasov prinášajú aj tzv. mocha ombré. Takže ak sa v medi nevidíte, nič sa nedeje.

Čierna alebo biela?

Predovšetkým známy klan Kardashianok udáva aj naďalej trend pre čiernovlásky. Hladká, lesklá havrania čierna, ideálne v maxidĺžke vlasov. Ideálne ošetrená maskou Maria Nila Black.

čierna zmývateľná farba na vlasy Maria Nila Black

Ak je však práve toto pre vás nedosiahnuteľná kombinácia, môžete sa vybrať cestou protikladu (koniec koncov, opäť ako známe sestry K.). Trendy vo farbení vlasov 2019 totiž v priamom kontraste vyznávajú aj platinové blond až striebristo biele alebo mierne šedivé vlasy (ideálne v kombinácii so svetlou pleťou). A zdá sa, že čím viac odrastov, tým lepšie! Za skúšku stojí určite zmývateľná farba na vlasy Wella Professionals Color Fresh Create.