Príprava na Valentína: Ružový valentínsky make-up

valentínsky make-up

Keď sa dievča chystá na rande, jednou z najdôležitejších častí prípravy často býva make-up. Ale čo keď ide o zvláštnu príležitosť, ako výročie, narodeniny alebo Valentín? Existujú nejaké špeciálne pravidlá, ktorých je potrebné sa držať? Ak práve teraz hľadáte inšpiráciu pre ten najlepší valentínsky make-up, máte šťastie. Ten správny make-up na Valentína si vyžaduje cit, ale s našou pomocou to určite zvládnete!

Pripravte sa na Valentína a vyberte si ten správny make-up look!

V súvislosti s Valentínom asi každému zo všetkého najskôr napadne jedna farba: červená – farba lásky a vášne. Ale skúsili ste niekedy trochu porušiť pravidlá a zvoliť na valentínske rande inú farbu? Druhou najobľúbenejšou voľbou spojenou s týmto dňom je zvyčajne ružová. Tá je síce na Valentína o niečo vhodnejšia pre priateľov než partnerov, ak však hľadáte zmenu, ružová určite vyvolá romantickú náladu.

Nielenže je to jemná a krásna farba, ale možno postrčí vašu tajnú lásku k tomu, aby sa konečne vyslovila a posunula váš vzťah trochu ďalej. Ružový make-up je úžasná voľba na deň aj večer. Pokiaľ ide o neformálne rande, ako napríklad schôdzku v kaviarni alebo piknik v parku, zvoľte ružový lesk na pery a očné tiene v broskyňovom alebo prírodnom odtieni (a nezabudnite na maskaru).

ružový make-up

Tento make-up zvládnete s nasledujúcimi produktmi:

maskara Sensai 38 °C       Maybelline Eyestudio Color Tattoo 24 HR gélové očné tiene       theBalm Put A Lid On It podkladová báza pod očné tiene       Givenchy Gloss Interdit lesk na pery pre objem a lesk

V prípade, že má vaše rande napríklad podobu romantickej večere v luxusnom hoteli, váš valentínsky make-up by sa mal začať matným ružovým tieňom. Zvodný look môžete podčiarknuť čiernou ceruzkou vo vnútornej kontúre oka a správnou maskarou. Ružové líčenie očí je tento rok obzvlášť trendy a pre sviatok zamilovaných sa hodí priam skvele. Na túto romantickú večeru ste sa obaja dlho tešili a váš make-up špeciálnu príležitosť len podčiarkne.

Tento make-up zvládnete s nasledujúcimi produktmi:

Astor Big and Beautiful False Lash Look maskara   Guerlain Terracotta Khol očné linky   Dior Addict Lipstick hydratačný rúž   Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place podkladová báza pod očné tiene   NYX Cosmetics Love in Paris paleta očných tieňov s aplikátorom

 

Zuzana, notino.sk