Prvé parfémové novinky 2014

Prvé parfémové novinky 2014

Aké novinky parfémov sa tento rok objavili na trhu ako prvé?

Ponuka je naozaj pestrá!


Na svoje si prídu ako romantičky milujúce svieže ľahké vône, tak aj vášnivé ženy, ktoré rady provokujú. Chýbať nemôžu ani parfémy plné exotiky a sladkého ovocia, ktoré sú pre nadchádzajúce slnečné dni ako stvorené! Jednou z prvých tohtoročných noviniek je dámsky parfém Chloé See By Chloé Eau Fraiche, ktorý pripomína popoludňajšiu prechádzku kvitnúcim jabloňovým sadom. Tento parfém je veľmi vzdušný a jedinečná kombinácia hyacintu, jazmínu a jabloňového kvetu vás okamžite očarí. Vôňa veľmi úspešne nadväzuje na svoju predchodkyňu z minulého roka See By Chloé a posúva príbeh o bezprostrednej radosti z kúzla okamihu ešte o kúsok ďalej. Novinka Chloé See By Chloé Eau Fraiche je poetickejšou a nežnejšou variantou obľúbenej vône, ktorá vám spríjemní tohtoročnú jar a leto!

parfém novinka trh prvý 2014

Ďalšou exkluzívnou novinkou roka 2014 je dámsky parfém Calvin Klein CK One Red Edition for Woman, ktorý vás prekvapí svojou originalitou a vzrušujúcou arómou. Táto vôňa je inšpirovaná divokou nočnou jazdou, ktorú si naplno užívate so svojimi priateľmi. Parfém v sebe ukrýva napätie, vzrušenie i sviežosť. S touto vôňou si budete za všetkých okolností pripadať veľmi zvodne a sexy! Podmanivé kvetinové tóny dopĺňa aróma vodného melónu a zmyselné pižmo. Jedinečný parfum Calvin Klein CK One Red Edition for Woman má aj svoju veľmi vydarenú pánsku verziu Calvin Klein CK One Red Edition for Men. Tá sa výborne hodí pre sebaistého muža, ktorý si chce naplno užívať život. Parfém je vhodný najmä pre večerné nosenie, napríklad na párty s priateľmi.

ck on red

Máte radi vôňu pravej exotiky?
Potom práve vás môže zaujať tohtoročná novinka od Escady s atraktívnym názvom Born In Paradise, čo v preklade znamená " Narodená v raji ". Tento výnimočný parfém vás behom chvíľky prenesie priamo do strateného raja, kde sa môžete nechať očariť sladkou vôňou melónu a šťavnatého ananásu. Jedinečná aróma kokosu v kombinácii s práve natrhanými jablkami vo vás prebudí chuť zažiť skutočnú romantiku a vášeň. Parfém sa skvele hodí pre nadchádzajúce preslnené dni a pripomenie vám nefalšovanú letnú atmosféru plnú nečakaných dobrodružstiev, zážitkov a nekonečnej pohody.

escada

Aj ďalšia novinka, exkluzívna dámska vôňa Roberto Cavalli Exotica, vás zavedie do exotických krajov. Zvodná aróma sladkého manga priamo láka k zahryznutiu a príjemná vôňa lístkov frangipani sa snúbi s podmanivým santalovým drevom, ktoré podčiarkuje jedinečnú atmosféru vône Exotica! Táto zmyselná a ľahko dráždivá novinka roku 2014 je skvelou voľbou pre všetky mladé ženy, ktoré sú hravé a milujú sviežu arómu ovocia. Žiarivo ružový flakón parfému Roberto Cavalli Exotica je až po okraj naplnený autentickou vôňou leta, ktorá v sebe prepája krehkú krásu exotických kvetín i divokú sviežosť šťavnatého ovocia.

 

roberto cavali