RECENZIA: Stavte na kvalitu za vynikajúce ceny!

Gabriella Salvete patrí k najpredávanejším značkám kozmetiky na slovenskom trhu. Jej tradícía siaha až do roku 1990, kedy bola založená. Veľkou výhodou značky Gabriella Salvete je jej cenová politika - za naozaj nízke ceny zoženiete celkom slušnú kvalitu. Samozrejme nemôžete za pár eur čakať zázraky, ale musím povedať, že kvalita tejto kozmetiky jej cenu prevyšuje. Poďme sa pozrieť, ako dopadli produkty, ktoré som od Gabriella Salvete vyskúšala.

dekoratívna kozmetika

Lak na nechty Gabriella Salvete Nail Enamel

Čo musím pochváliť hneď na úvod, to je neuveriteľne široká škála naozaj zaujímavých odtieňov, v ktorých je tento lak dostupný, a ďalej aj to, že mnoho z nich je obzvláštnených trblietkami a leskom. Posúďte sami. Ďalšie plus je skvelá cena (obzvlášť na to, že laky sú dosť veľké, majú 11 ml). Čo sa týka aplikácie, tak oceňujem štetec, ktorý má optimálnu veľkosť a dobre sa s ním farba nanáša. Krycie schopnosti bohužiaľ nie sú úplne najlepšie, je potrebné naniesť dve alebo aj tri vrstvy. Ale na druhú stranu lak pomerne rýchlo schne a hlavne vydrží naozaj dlho - niekoľko dní nebolo potrebné nechty nijako upravovať!

Spevňujúci lak na nechty Gabriella Salvete Nail Care

Tento spevňujúci lak na nechty obsahuje vápnik, takže by mal dodať oslabeným nechtom pevnosť. Ja mám s nechtami celkom problém, štiepia sa mi a aj lámu. Musím povedať, že po dlhšom používaní sa mi viditeľne zmiernilo štiepenie nechtov, ale lámať sa bohužiaľ neprestali. Aj keď je pravda, že mám naozaj mäkké nechty, tak to bude zrejme tým. Lak ale vyzerá pekne aj samostatne, nemusíte naň už dávať ďalšiu vrstvu klasického laku, tak prečo ho nejakú dobu nepoužívať? Obzvlášť keď u mňa dobre funguje aspoň proti štiepeniu nechtov.

Ceruzka na oči Gabriella Salvete Automatic Eyeliner

Ja som zvyknutá používať tekuté očné linky, takže toto bola pre mňa trochu zmena. Musím povedať, že pri líčení som trošku trpela, pretože sa nenanáša práve najlepšie. Ale keď som vynaložila trošku viac úsilia, bola som s výsledkom celkom spokojná. Navyše linky vydržia celý deň, čo skutočne oceňujem. Okrem toho je možné túto ceruzku použiť nielen na linky, ale aj na tieňovanie viečka, pretože je dostatočne mäkká. A opäť musím zdôrazniť tie odtiene, sú úžasné! Prekvapivo dobre vyzerá modrý odtieň 21 alebo telová farba 23. Skúste so začínajúcou jarou vymeniť fádne tmavé očné linky za farebné ...

Riasenka Gabriella Salvete Panoramico Curling

Táto riasenka pre natočenie a objem rias je od Gabriella Salvete novinkou. Aby som bola úprimná, tak podľa mňa riasy hlavne predlžuje. Ale zato poriadne. Z toho som bola naozaj dosť nadšená. Objem riasam pridáva tak štandardne a čo sa natočenia týka, tak výsledok je tiež skôr priemerný. Ak si riasy nalíčite ráno, tak večer už sa riasenka zľahka drobí, ale ak idete napríklad na večierok, tak je to ideálna voľba - nestihne sa drobiť a ako som už písala, riasy vám naozaj veľmi pekne predĺži. Navyše je dosť tmavá, takže oči zvýrazní. Vzhľadom na to, že nie je vôbec drahá (stojí okolo 5 EUR), tak si ju zrejme znova zaobstarám.