Úžasnú kolekciu červených rúžov a lakov L'Oréal Paris musíte mať!

So začiatkom plesovej sezóny prichádza možnosť dopriať si aj nápadnejšie líčenie. Večerné plesové líčenie priamo volá po výrazných farbách a ak siahnete po klasike, tak tým rozhodne nič nepokazíte. Takou klasikou sú aj červené pery.Červené pery nikdy nevyjdú z módy, sú sexy, nikdy sa s nimi nestratíte v dave a navyše pristanú snáď každej dáme, len je potrebné vedieť ako červenú nosiť. To znamená, vybrať si ten správny odtieň a kvalitný rúž. Tu treba vedieť, ako na to - ak chcete svoj styling dotiahnuť do dokonalosti, je dobré doplniť rúž rovnakým odtieňom laku na nechty. Preto značka L'Oréal Paris vyvinula úžasnú červenú kolekciu rúžov a lakov na nechty Color Riche Pure Red, z ktorej si určite vyberiete ten pravý odtieň. A ten potom môžete smelo nosiť nielen na plesy a večierky, ale i každý deň, napríklad do práce.

L'Oréal Paris

 

Túto exkluzívnu kolekciu vytvorili odborníci z L'Oréal Paris spoločne s týmom hviezd, ktorými sú Jennifer Lopez, Julianne Moore, Freida Pinto, Doutzen Kroes, Eva Longoria a Blake Lively. Výsledkom tejto spolupráce je šesť úžasných červených rúžov a päť lakov na nechty. Čo ma najviac nadchlo, sú odtiene - naozaj nádherné a nevšedné a každá žena si medzi nimi vyberie ten svoj – čo bolo jedným z hlavných zámerov L'Oréal Paris. Správny výber toho pravého odtieňa rúžu sa odvíja od odtieňa pleti, a preto boli hviezdy L'Oréal Paris vybrané tak, aby reprezentovali najrôznejšie typy žien. Ku svetlej pleti Julianne Moore sa skvele hodí svetlejšia, ale veľmi ostrá červená, na ženách typu Lennifer Lopez bude úžasne vyzerať kráľovská červená a tmavším typom a la Eva Longoria dokonale sadne tmavšia burgundská červená. Presvedčte sa samy, určite si medzi nimi vyberiete aj vy. Rúže majú výbornú textúru, dobre sa nanášajú, dlho vydržia, ale znovu musím zdôrazniť, že úplne najlepšie sú tie farby – na perách vyzerajú naozaj skvostne.

Rúže perfektne dopĺňajú krásne červené laky na nechty, ktorých farebné odtiene sú rovnako veľmi špecifické a originálne – také farby len tak niekde nenájdete. Vyberať si môžete z naozaj pestrej škály, kde nechýba napríklad paradajkovo červená farba alebo rubínový odtieň podľa JLo, ktorý je ozvláštnený veľmi jemnou, sotva rozpoznateľnou, perleťou (na priamom svetle vyzerá naozaj dokonale). Jemnú perleť obsahuje aj lak, ktorý pomáhala navrhovať Freida Pinto. Z celej kolekcie je v tomto laku perleť asi najviac viditeľná, ale stále vyzerá decentne a rozhodne nepôsobí lacno - granátová červeň doplnená perleťou pôsobí veľmi luxusne. Laky sa jednoducho nanášajú, majú ideálny primerane široký štetec a aplikácia je vďaka tomu jednoduchá a rýchla. Aby ste dosiahli naozaj intenzívnu farbu, odporúčam na nechty naniesť dve vrstvy laku ale aj jedna vyzerá dobre a nevytvára na nechtoch nechcené pruhy. Zaujímavé je aj to, že sa farba laku po jednej aplikácii líši od farby dosiahnutej po dvoch aplikáciách a obe variácie vyzerajú skvele. Lak veľmi rýchlo schne a navyše aj dlho vydrží – čo oceňujem hlavne pri týchto výrazných farbách. Naozaj musím potvrdiť, že tieto laky sú jednými z najlepších, ktoré poznám a celú túto kolekciu môžem len odporučiť!

Scarlett