Rozprávková Lolita Lempicka

Očarujúca dámska vôňa Lolita Lempicka od francúzskej návrhárky Lolita Lempicka symbolizuje mladosť, nevinnosť a prvé lásky. Už prvé privoňanie k vôni vo vás vyvolá spomienky na romantickú schôdzku spojenú s trasúcimi sa kolenami, búšením srdca a sladkou chuťou bozku na vašich perách.

Rozprávková Lolita Lempicka

Exkluzívna dámska vôňa Lolita Lempicka Lolita Lempicka má schopnosť prehovoriť do srdca i duše všetkých žien. V parféme sa ukrýva veľké množstvo symbolov, dievčenských tajných snov, plánov a predstáv o láske. Vôňa Lolita Lempicka vás upúta a nadchne svojimi jedinečnými kontrastmi a prechodom z imaginárneho sveta malého dievčatka do prvého prebudenia skutočných emócií a túžob. Starostlivo vybrané esencie vône sú poskladané presne ako rozprávka so šťastným koncom.

Žena, ktorá vôňu používa, verí v lásku na celý život a pri dôležitých životných rozhodnutiach sa riadi predovšetkým svojím srdcom. Jej prirodzený pôvab a čistá krása sa stávajú magnetom pre okolie. Miluje módu, jemnú eleganciu a skutočnú krásu dokáže nájsť v každej maličkosti.

Svoju energiu čerpá z prírody a rada sa prechádza bosá rannou rosou. Jedinečný úvod vône Lolita Lempicka sa otvára osviežujúcimi notami anízu a podmanivého brečtanu. V srdci vône sa nachádza esencia jemnej fialky, pôvabného kosatca a delikátneho sladkého drievka.

Omamné kvetinové esencie sú následne nahradené hravou fazuľou tonka, očarujúcou vanilkou a praženými mandľami. Vôňa je plná tajomna a pokušenia. Dokonale pripomína sladké chvíle lásky a zamilovanosti.

Vďaka svojej nezameniteľnej aróme je vhodná ako doplnok na romantickú schôdzku.

Jej čisté tóny vás perfektne osviežia najmä v jarných a letných mesiacoch. Vôňa Lolita Lempicka vytvorí z každého vášho dňa nezabudnuteľný zážitok. Flakón vône je rovnako jedinečný ako vôňa samotná. Tvar jabĺčka je typickým znakom pre značku Loplita Lempicka. Zahryznutie v tvare srdca symbolizuje ukojenie a túžbu.

Vôňa je veľmi intímna a ženská. Modrý sklenený flakón so zlatistými nápismi a s uzáverom v tvare pozlátenej stopky vás uchváti! Parfém Lolita Lempicka je dokonalý v každom smere. Vôňa Lolita Lempicka Lolita Lempicka vás prekvapí svojou výnimočnou ženskosťou a nenápadnou rafinovanosťou. Parfém je ako uhryznutie do jablka, ktoré vám otvorí dvere do snového sveta a odkryje všetky tajomstvá a túžby.