School of Beauty uvádza: Silvestrovský Look podľa Terry

silvestrovský look podľa Terry

Vianoce sú za nami a my dúfame, že ste ich strávili v pokoji a pohode a našli ste pod stromčekom veľa krásnych a voňavých darčekov. A teraz už prichádza ten správny čas pripraviť sa na posledný večierok roka 2017 – Silvester. Nech už ho oslávite akokoľvek, mohlo by sa vám hodiť pár rád na oživenie silvestrovského looku v podaní Terry Makeup Tutorials. Tak ideme na to!

  1. Z paletky Nude od theBalm použite béžový matný tieň a naneste ho do očného záhybu pre jeho zvýraznenie. Vďaka tomu oko viac zvýrazníte a zväčšíte.

líčenie očí s theBalm

  1. Potom si vezmite telový matný a naneste ho na pohyblivé viečko a pod obočie. Tým ešte viac podporíte zvýraznenie očí.

nanášanie očných tieňov

  1. Pomocou linky vo fixke od Artdeco vytvorte výraznú mačaciu linku, ktorá dá vašim očiam zmyselný pohľad.

čierna očná linka

  1. Na linku potom naneste trblietky v linke tiež od Artdeco. Linka je vybavená aj štetčekom, takže trblietky nanesiete bez problému aj na riasy. Vzhľadom na silvestrovskú náladu sú trblietky dokonca nutnosťou, tak sa ich nemusíte báť. ;)

trblietky v linke Artdeco

  1. Nakoniec zvýraznite riasy takou maskarou, ktorá ich poriadne natočí. Ja som použila 2000 Calories mascara od Max Factor. Na líca potom naneste lícenku, ktorá nebude taká výrazná, ale dodá vašej pleti ľahko prirodzenú farbu. Na to je ideálna lícenka Lasting Finish od Rimmel v odtieni Madeira.

riasenka Max Factor 2000 Calories a lícenka Rimmel

  1. Keďže oči nie sú pri tomto looku až tak výrazne nalíčené, môžete na pery použiť výrazný rúž, ako napríklad Meet Matt(e) Hughes od theBalm v odtieni Loyal. Aby na perách trblietky pekne držali, tak na celú plochu naneste gél pod trblietky od Pierre René.

červený rúž na pery

  1. A nakoniec naneste trblietky od Artdeco, vďaka ktorým sa stanete kráľovnou večierka!

červené trblietky Artdeco

  1. Nezabudnite váš výtvor zafixovať kvalitným fixátorom, ako je napríklad Infallible od L’Oréal Paris. Nechty môžete takisto „obliecť“ do slávnostného laku, a to napríklad do štýlového odtieňa Diva od Artdeco.

Užite si večer a všetko najlepšie do roku 2018 vám praje Notino s Terry Makeup Tutorials!

silvestrovský look od Terry Makeup Tutorials