SKUTOČNE ODPORÚČAM! Telový make-up a pančuchy v spreji od AirStocking

Začína sa otepľovať a tie z vás, ktoré rovnako ako ja nenavštevujú solárium a ani tento rok nemali šťastie opáliť sa na nejakej zimnej dovolenke v teplých krajoch, tak by mohli mať menší problém. Našťastie som ale objavila a vyskúšala prípravky na tónovanie tela od značky AirStocking, ktoré jednoducho a rýchlo dodajú vašej pokožke zdravý opálený vzhľad a zároveň ju hydratujú a kryjú drobné nedokonalosti. Vyskúšala som telový make-up AirStocking For Body, pančuchy v spreji AirStocking Premier Silk a ešte jedny pančuchy v spreji s obsahom diamantového prachu AirStocking Diamond Legs.

opaľovanie

Telový make-up AirStocking For Body

Tiež vás rovnako nebaví opaľovať sa a chodiť do solária? Alebo proste len nemáte čas a chceli by ste mať bronzovú pokožku hneď, ako sa oteplí? Potom určite vyskúšajte telový make-up AirStocking For Body. Predáva sa v jednom odtieni, ktorý vyzerá na pokožke veľmi prirodzene (samozrejme ak nie ste príliš opálené) a dodá jej jemný bronzový nádych. Výhodou je tiež to, že zjednocuje tón pokožky a maskuje drobné nedostatky. Má skôr tekutejšiu konzistenciu, takže sa naozaj dobre nanáša a rozotiera a vytvorí na pokožke veľmi tenkú (tým pádom nenápadnú) vrstvu, ktorá veľmi rýchlo schne a vyzerá výborne. Pokožku mierne matuje, zároveň ju hydratuje a chráni pred UV žiarením. Musím potvrdiť, že pokožka vyzerá výborne nielen na pohľad, ale je príjemne hladká aj na dotyk. AirStocking For Body výborne drží, vydržal mi celý deň. Večer make-up jednoducho odstránite mydlom a vodou.

Pančuchy v spreji AirStocking Premier Silk

Vyskúšala som niekoľko pančúch v spreji a tieto sú suverénne najlepšie. Sprej má podobné vlastnosti ako telový make-up. Ak máte problém s opálením nôh, tak tento prípravok vás zachráni. Stačí ráno nastriekať zo vzdialenosti približne 20 cm na pokožku nôh, zľahka rozotrieť a vaše nohy okamžite získajú farbu, akú si budete priať (záleží na odtieni, ktorý si vyberiete - je ich niekoľko). Vaše nohy budú vyzerať naozaj perfektne, pretože sprej nielen zjednocuje, ale aj kryje drobné nedostatky (dokonca aj jemné modriny) a vytvára efekt dokonale hladkých nôh. Aplikácia trvá doslova len pár minút, sprej takmer okamžite schne a naozaj drží. Nerozteká sa a ani nerozmazáva, aj keď je vonku veľmi horúco. Pretože mám citlivejšiu pleť, mala som trochu obavy, že bude dráždiť pokožku. Ale vôbec nie, práve naopak, pokožka je po aplikácii veľmi jemná. Takže odporúčam kúpiť a ukázať svetu krásne opálené nohy čo najskôr!

AirStocking Diamond Legs

Pre spestrenie som vyskúšala aj pančuchy v spreji, ktoré obsahujú diamantový prach a vytvárajú na nohách trblietavý efekt. Tento sprej musím pochváliť z toho hľadiska, že má všetky skvelé vlastnosti ako vyššie spomínaný AirStocking Premier Silk, ale ja osobne by som sa radšej bez tých trblietok zaobišla. Bolo ich naozaj veľa, takže celé nohy boli posiate jemným diamantovým práškom. Rozhodne si neviem predstaviť, že by som sa takto prešla za bieleho dňa po ulici. Možno by sa to mohlo hodiť napríklad na nejaký večierok alebo na ples, ale ja radšej zostanem pri klasike bez trblietok.

Rozhodne však musím povedať, že prípravky AirStocking patria k tomu najlepšiemu, čo som za poslednú dobu vyskúšala. Predstavujú mnohonásobne lepšiu alternatívu k samoopaľovacím krémom (požadovaný efekt dosiahnete ihneď a tón pokožky sa perfektne zjednotí - nevytvára farebné mapy ako niektoré samoopaľovacie krémy) aj ku klasickým pančuchám (v prípade pančúch v spreji). Nohy vďaka spreji vyzerajú skvelo presne tak, ako keby ste mali pančuchy na sebe, ale cítite sa bez nich oveľa pohodlnejšie, v lete vám nie je horúco a môžete bez problémov nosiť otvorené topánky. Tak ich vyskúšajte!