Strhnite na seba pozornosť na halloweenskom večierku!

Je tu Halloween. Obdobie plné tajuplnej atmosféry, ktorá láka na konanie tematických večierkov. Využite príležitosť a zabudnite na bežné štandardy. Popusťte uzdu svojej fantázii nielen v líčení a vytvorte jedinečný look! Pridajte parádny kostým a nezabudnite sa vcítiť do svojej roly. Večer plný zábavy sa môže začať!

Halloweenske líčenie v štýle flapper

Extravagancii sa medze nekladú

Vyzerať ako upír alebo kostlivec… to už je dosť obohrané. Zvoľte si tohto roku naozaj trendy halloweensky look! Hľadáte inšpiráciu, ako sa premeniť na nepoznanie? Tu je jedna od nás. Buďte sexy, zaujímavá a zvodná zároveň. Vytvorte originálny look v kabaretnom štýle. My sme sa inšpirovali dvadsiatymi rokmi a vytvorili líčenie vo „flapper“ štýle. Kdeže decentné tóny a tlmené odtiene. Siahli sme po výrazných farbách, pohrali sa s kontrastmi a zároveň zachovali ženskú jemnosť tvárových línií.  

Zamerané na detail

Nezabudnite celý večer udržať svoju rolu. Dôležitý bude aj štýl tanca, rozprávania a grimasy. Tie krásne vyniknú vďaka zvýrazneniu obočia. Všimli ste si? My sme to „pravé“ zakryli poriadnou vrstvou make-upu a to „falošné“ sme vykreslili až nad ním. Výrazné obočie môžete načrtnúť ceruzkou a tmavý efekt znásobiť dlhotrvajúcimi gélovými očnými linkami nanesenými štetčekom. Pre „flapper štýl“ je výrazné obočie a hrubá vrstva bledého make-upu typická. Detailom, ktorý podčiarkne celý look, môže byť napríklad jedna výrazná peha pod kútikom oka.

dekoratívna kozmetika na halloweenske líčenie

Kontrast

Ružová lícenka, modrosivé očné tiene. A kontrast je na svete! Tieňov sa naozaj nebojte a naneste ich rozhodne viac, než ste zvyknutá. Viečko a oblasť pod okom nezabudnite dosť stmaviť, tesne pri okrajoch použite bielu ceruzku. Uvidíte, ako oči krásne vyniknú. Ďalšou dôležitou súčasťou sú extra výrazné pery. Pri nich je kontrast dôležitý, rovnako ako výrazný lesklý odtieň, ktorý im dodá zvodný vzhľad a krásne definuje ich tvar. A dnes pokojne preháňajte! Haloweensky look si to zaslúži. Tmavé pery vo flapper štýle nesmú chýbať.

Posledné detaily

Extra predĺžené riasy a dokonalý účes (pokojne fingujúce krátke vlasy, ktoré boli v dvadsiatych rokoch obľúbené aj u dám). Tým doladíte look do posledného detailu. K tomu dobový drink v ruke, priatelia okolo a nezabudnuteľný večer sa môže začať. Tak čo, podarí sa vám tohto roku vytvoriť ten najobdivovanejší look tohtoročného halloweenskeho večierka?