„Summer is yours“ by Notino: taška pre KAŽDÉ vaše leto!

K moru, k rybníku, do mesta, do hôr, na piknik, víkend u kamarátky aj do kúpeľov, na trhy aj korzovanie po pamiatkach. Je jedno, kam v lete mierite. Taška „Summer is yours“, ktorú sme pre vás v Notine navrhli, sa bude hodiť všade a nikdy sa neomrzí.

čo si zobrať na dovolenku do plážovej tašky

V zime mám jasno: kabelka. Hodí sa ku všetkému. Keď je dosť veľká, pojme aj nákup. Ale v lete? Ako rastú teploty, rastie aj počet vecí, ktoré chcem za deň stihnúť. A s kabelkou? No, veď už len k tej vode sa hodí pramálo! Na leto to chce iného spoločníka. Takého, ktorý ladí k väčšine šatníka. Ktorý je ľahký, skladný. Ktorý môže do mesta, rovnako ako na chatu či pláž. Skrátka, plážovú tašku, ktorá je viac než len plážová taška. Chce to „Summer is yours“!

Pripravená na všetko

Čo sa veľkosti týka, hravo strčí do vrecka aj najobjemnejšie kabely. Je ľahká a ľahko ju unesiete. Popruhy niečo vydržia, rovnako ako taška samotná. Pretože je pripravená na to, že v nej vezmete veci do kancelárie, ale odtiaľ zamierite na plaváreň. Alebo že v nej pri mori budete nosiť veci pre deň na pláži aj poznávacie výlety. A okrem toho – je ekologická, recyklovateľná. Čo v čase, keď svet mieri k eco friendly životnému štýlu, patrí k zásadným plus.

letná plážová taška Notino Summer Is Yours

Ultra praktická

Pretože je fakt veľká, nebude vás obmedzovať. Kvôli malej taške človek polovicu vecí nechá doma, a potom ich potrebuje. Typicky pri mori. Dobre viem, že si chcem vziať na pláž vodu, náhradné plavky, uterák, opaľovací krém, sprchovací gél, vôňu či minerálnu vodu v spreji, balzam na pery… Viem, že by som použila vlhčené obrúsky, antibakteriálny gél. Ale bolo treba robiť kompromisy, pretože sa nie všetko vošlo. S taškou „Summer is yours“ môžete brať „celú kúpeľňu“.

Plážový manuál

A keď sme pri tom, poďme si pripomenúť, čo so sebou na pláž vlastne potrebujete. Opaľovací krém je základ. K moru len s SPF 50 alebo 50+. Napríklad ten od Avene je bez parfumácie. Sprchovací gél aj šampón môžete mať v jednom, aj s dávkou špeciálnej starostlivosti po slnení. To dokáže napríklad Sun Nuxe. Keď idete k vode nalíčená, použijete odličovacie obrúsky. A aby sa pleť neupiekla, je tu mineralizujúca voda v spreji. Vichy vás určite nesklame. Myslite aj na pery: hydratačný balzam EOS ich ochráni celý deň.

plážová taška Notino Summer Is Yours

Od vody do baru

A až bude čas sa z pláže zdvihnúť a vyraziť drink? Potom si v taške „Summer is yours“ urobte miesto ešte na letný parfém. Armani má špeciálny Sì Nacre Edition s trblietkami. Letu sedí aj nová LANCÔME La Vie Est Belle L’Éclat. Pokiaľ po opaľovaní potrebujete zjednotiť odtieň pleti, skúste L’Oréal Wake Up & Glow Bonjour Nudista, na nalíčenie sa hodí multifunkčná paletka, akú má Maybelline, a ak vám stačí len dobrý lesk či rúž, môže vás baviť zmatňujúci Tatouage Couture od YSL.

Užite si leto!