SÚŤAŽ: Vyhraj letný kozmetický balíček (2. kolo UKONČENÉ)

sk

Leto je ako stvorené na nové zážitky, nové priateľstvá, túžby, spoznávanie nepoznaného… a samozrejme je to aj skvelá príležitosť popustiť uzdu svojej fantázii a experimentovať. Heslo tohto leta je teda jasné: #SummerYourself! Leto miluje každú vašu tvár a je najvyšší čas ich začať postupne odhaľovať.

Kde súťažíme?

Súťaž prebieha na našom YouTube kanáli. Stačí sa prekliknúť na súťažné video (tlačidlo dole alebo odkaz na video nad textom), odpovedať na jednoduchú otázku do komentára pod videom a stať sa odberateľom kanálu Notino.sk (kliknite na tlačidlo Odoberať vpravo hore).

sk youtube subscribe

Súťaž má tri kolá a troch výhercov. V každom kole odkryjeme nové letné video a s ním spojenú novú súťažnú otázku (sledujte náš Facebook a YouTube, aby vám nič neuniklo). Zúčastniť sa môžete aj viacerých kôl. V každom kole potom vyberieme zo správnych odpovedí jedného z vás, komu pošleme vyladený balíček, vďaka ktorému si užije leto naplno. Druhé kolo súťaže končí 23.7. a výhercu vyhlásime nasledujúci deň. Výhercovi sa ozveme do komentára na YouTube.


1. kolo: 30. - 9. 7. 
2. kolo: 14. - 23. 7.
3. kolo: 28. - 6. 8.

Kto môže súťažiť?

Do súťaže sa môže zapojiť úplne každý. Stačí mať účet na YouTube a odoberať kanál Notino.sk.

Otázka znie:

Koľko plaviacich sa člnov nájdete vo videu a ktorý kozmetický produkt je nenahraditeľnou súčasťou vašej letnej výbavy?

Čo môžete vyhrať?

Letný balíček obsahuje vyživujúcu masku na vlasy od L'Oréal, šampón a hydratačný sprej na vlasy od TIGI, chladivú penu Panthenol, olej na opaľovanie Garnier a telové mlieko na predĺženie opálenia od značky Dermacol. Všetky tieto produkty sú dostupné aj na našich letných stránkach #SummerYourself.

+ Darček pre našich letných zákazníkov

Všetci zákazníci, ktorí u nás nakúpili v období od 1.5.2017 navyše získavajú voucher so zľavou 5 % na ďalší nákup, ak ku komentáru pridajú číslo svojej objednávky.

Výhercom prvého kola sa stává Lenka Ferková. Gratulujeme a na Youtube sa ozveme s ďalšími informáciami. Všetkým ostatným ďakujeme za účasť a nezúfajte – ďalšie kolo štartuje už tento piatok 28.7. Sledujte preto náš Youtube kanál a web, nech vám nič neujde.