SVADOBNÉ MUST HAVES: Buďte krásna celý deň D!

Ak sa tohto roku svadobná sezóna týka aj vás – zo srdca gratulujeme. A máme pre vás beauty produkty, ktoré prežijú slzy dojatia, hostinu aj večernú párty, skrátka, celý svadobný deň! Ktoré produkty nesmú chýbať v nevestinej tzv. „kabelke poslednej záchrany“?

prípravy na svadobný deň

Dlhotrvajúce svadobné líčenie

Multifunkčný fixačný sprej, ktorý chráni aj osviežuje

Ktorý? Artdeco 3 in 1 Make Up Fixing Spray

Prečo ho potrebujete? Je neprekonateľný ako primer pod make-up. V horúcich chvíľkach vás okamžite osvieži a pri každej aplikácii fixuje, samozrejme, make-up a chráni ho pred vplyvom počasia. Či vám na svadbe bude svietiť slnko, alebo „pršať šťastie“, líčenie sa ani nehne!

fixačný sprej na make-up Artdeco 3 in 1

Minerálny púder proti nežiaducemu lesku

Ktorý? Dermacol Compact Mineral

Prečo ho potrebujete? Má jemné, čisto prírodné zloženie, ktoré k pleti dobre priľne a drží. Dokáže si poradiť s mastnou aj lesknúcou sa pokožkou, dokáže perfektne zjednotiť tón pleti a v balení je s praktickou hubkou a zrkadlom, takže si môžete počas svadby kedykoľvek skontrolovať, či je všetko OK.

kompaktný minerálny púder Dermacol

Multifunkčná paletka na obrad aj afterpárty

Ktorá? Makeup Revolution Maxineczka Beauty Legacy

Prečo ju potrebujete? Keď poľská youtuberka Maxineczka dávala dohromady túto paletku, vedela, čo robí. Očné tiene, rozjasňovač, lícenka a bronzer sú aj so zrkadlom na jednom mieste, v balení, ktoré sa hodí na svadbu aj celé leto. Pigmentácia pri tieňoch je vynikajúca na jemné denné aj divé nočné líčenie. Pre Deň D ideálne!

multifunkčná paleta na tvár a oči Makeup Revolution Maxineczka Beauty Legacy

Vodoodolná maskara pre chvíle dojatia

Ktorá? Collistar Mascara Infinito

Prečo ju potrebujete? Každá nevesta si trošku poplače, a táto maskara je na slzy šťastia pripravená. Prírodné vosky sa starajú nielen o objem, predĺženie, ale aj oddelenie jednotlivých rias. Tie sú navyše vďaka obsahu prírodného shellacu krásne lesklé.

vodeodolná riasenka pre objem a natočenie rias Collistar Mascara Infinito

Dlhotrvajúci rúž 2 v 1 (nielen) pre novomanželský bozk

Ktorý? L'Oréal Paris Infallible

Prečo ju potrebujete? Dlhotrvajúce a nestierateľné rúže často vysušujú pery. Ale to tu nehrozí. O kyselinu hyalurónovú obohatený lesk pery perfektne hydratuje. Rúž na nich vydrží 24 hodín a lesk môžete kedykoľvek obnoviť. A po svadbe si užijete oboje, rúž aj lesk samotný (pretože sa nelepí)!

dlhotrvajúci rúž a lesk na pery L’Oréal Paris Infallible

Svadobný parfum, ktorý to povie za vás

Vôňa, ktorá hovorí „ÁNO“

Ktorá? Armani Sì Fiori

Prečo ju potrebujete? Je úplne nová. Je ženská, nežná, romantická… Začína sa osviežujúcou hlavou plnou mandarínky a čiernych ríbezlí, srdce má z ruží a neroli a v základe sa opiera o sladkú vanilku a biele pižmo. A aby sa vošla do kabelky, je tu plniteľný rozprašovač Travalo, kam môžete parfém odstriekať a mať ho tak stále so sebou!

parfumovaná voda pre ženy Armani Sì Fiori