TESTUJEME: Hyaluron Booster Vichy Minéral 89

novinka booster Vichy Mineral 89

Ďalšia novinka v rubrike Testujeme je hydratačný hyalurónový booster Vichy Minéral 89. Mineralizujúca termálna voda Vichy sa zrodila v oblasti francúzskych vulkánov. Táto termálna voda je bohatá na 15 vzácnych minerálov s koncentráciou 5,2 gramu na liter! Úplne prvýkrát laboratóriá Vichy dosiahli jej výnimočnú 89 % koncentráciu (preto názov Minéral 89) v spojení s kyselinou hyalurónovou, známym zdrojom prirodzenej hydratácie.

Vichy Mineral 89 na hydratáciu pleti

Tento booster na pleť nemusíte používať len večer, ale aj ráno, aby zostala pleť vyživená počas celého dňa. Booster pleť nielen vypne, ale nezanecháva ani lepkavý či mastný film, a tak sa po jeho použití make-up nanáša naozaj skvelo. Booster Minéral 89 sa jednoducho rozotiera a rýchlo vstrebáva. A keďže je vo forme ľahkého a transparentného gélu, dodáva tiež okamžitý pocit sviežosti a hydratácie.

hydratačné sérum Booster Vichy Mineral 89

Booster od Vichy je hypoalergénny, a tak je vhodný pre všetky typy pleti vrátane citlivej. Navyše podlieha dôkladnému testovaniu dermatologickej a oftalmologickej komory. Čerešničkou na torte sú aktívne látky, ktoré posilňujú prirodzenú obranyschopnosť pleti. Hlavnou úlohou našej pleti totiž nie je, aby bola krásna, ale hlavne zdravá. A my sme to museli hneď vyskúšať😊!

testujeme novinku Booster Vichy 89

Markéta K.

„Booster Vichy 89 sa vďaka pumpičkovému aplikátoru skvelo dávkuje a nanáša na pleť. Konzistencia prípravku je veľmi jemná a roztiera sa ľahko. Čo však najviac oceňujem, je predovšetkým rýchlosť, akou sa prípravok vstrebáva! Pleť ho absorbuje doslova okamžite, a navyše aj napriek vysokej miere hydratácie nezanecháva pleť lesklú ani suchú ako pri bežných sérach. Mám pleť so sklonom k šupinateniu a po dvoch týždňoch používania viditeľné šupinky takmer vymizli a moja pleť je celkovo rozžiarenejšia a vyzerá omnoho zdravšie. Efekt rozjasnenia prisudzujem najmä tomu, že prípravok chráni pleť pred vonkajšími vplyvmi a tým ju zbavuje sivastého nádychu a unavenosti.“

Helena G.

„Tento hydratačný booster má veľmi príjemnú, ľahučkú konzistenciu, ktorá nie je mastná ani sa nelepí. Jedna pumpička mi vystačí na tvár, krk aj dekolt. Navyše tvár krásne ochladzuje, čo sa hodí hlavne ráno. Oceňujem, že sa prípravok dávkuje pumpičkou a nie pipetou a pod., takže sa tak nevystavuje vzduchu a baktériám. Moja pleť je viditeľne hydratovaná, netvorí sa na nej toľko suchých miest ako kedysi a celkovo je veľmi krásne rozžiarená a „šťavnatá“. Aj vďaka tomu môj make-up vyzerá omnoho prirodzenejšie a jednotnejšie než predtým. Odporúčam naozaj všetkým, aj slečnám s problematickou pleťou.“