Tie naj vianočné darčeky pre tradíciu zvanú „Secret Santa“!

darčeky na Secret Santu

Dávanie darčekov je jednou z globálnych tradícií, ktorú zdieľame všetci bez ohľadu na to, aké sviatky práve oslavujeme. Pravdepodobne už premýšľate nad tým, čo zaobstaráte pre svoju rodinu a priateľov. Zo západu k nám však prišla aj zábavná tradícia obdarovávania v skupinách, napríklad medzi kolegami. Darček vyberáme podľa osoby, ktorá má dar dostať. Potrebujete užitočné rady pri výbere tých správnych vianočných darčekov pre hru „Secret Santa“? Náš zoznam darčekov vám pomôže, nech už si vyžrebujete kohokoľvek.

V čom spočíva „Secret Santa“?

Hru na „Secret Santu“ často hrajú členovia rodiny, priatelia a predovšetkým kolegovia v práci! V rámci tejto tradície si každý v skupine vyberá jedného ďalšieho človeka na obdarovanie bez toho, aby táto voľba bola prezradená. Len čo sú dary odovzdané, priatelia a kolegovia sa snažia uhádnuť, kto ich obdaroval! Počas tejto hry je dôležité odhadnúť, akým typom človeka náš vyžrebovaný je, aby nedošlo k faux-pas. Spravidla by darček nemal byť príliš osobný, príliš lacný alebo naopak, príliš drahý.

Pre vášho šéfa

Vyžrebovať si v hre svojho šéfa môže byť veľmi ošemetné. Nebojte sa však! Určite nešliapnete vedľa, ak mu darujete niečo, čo môže využiť doma spolu s rodinou alebo čo použije rovno v kancelárii. Vyberte luxusnú vonnú sviečku, ktorá vyzerá krásne už v obale a dokonale ozdobí stôl či recepciu. Pozrite si vonné sviečky z radu Bath and Body Works, napríklad „Paris Café“!

darčeky pre kolegov v práci

Pre vašich kolegov

Ani pre kolegov sa úloha „Secret Santu“ neplní ľahko, pretože nemusíte poznať ich vkus. Ale aj v prípade, že ho poznáte, osobnejší dar by pri verejnom obdarovaní nemusel zapôsobiť dobre. Bezpečnou voľbou sú tak darčeky vhodné do kancelárie, napríklad krémy či dekoratívne predmety. Tento vianočne ladený antibakteriálny gél z radu Bath & Body Works je skvelým darčekom, ktorý sa hodí všetkým.

Bath & Body Works antibakteriálne gély

Pre kamarátku

Ak kupujete darček pre svojich blízkych či najlepších priateľov, je vhodné vybrať niečo osobnejšie. Netreba to však preháňať a kúpiť niečo príliš drahé či špecifické, kvôli čomu by sa potom ostatní cítili rozpačito. Dajte svojim priateľom najavo, že ste si skutočne dali prácu a vybrali niečo špeciálne len pre nich. Pre kamarátku môžeme napríklad odporučiť túto paletu 18 očných tieňov Galaxy Chic od firmy BHcosmetics.

Pre vašu mamičku

Pokiaľ si v hre na „Secret Santu“ vyberiete svoju mamičku, môžete jej zaobstarať niečo vtipné, okúzľujúce, sentimentálne alebo praktické. Ak máte pocit, že mamička má už všetko, čo potrebuje, venujte jej niečo, čo ešte nikdy nemala alebo nevyskúšala. Stavte napríklad na suchý olej Nuxe na vlasy, telo a tvár. Ide o luxusný produkt, ktorý je ideálny na chladné a suché zimné mesiace!

Pre vášho otecka

Nakupovanie pre otecka môže byť ťažké, keďže sa zdá, že si vždy želá len základné veci. Pri výbere darčeka na to choďte múdro a vyberte niečo, o čom viete, že využije. Naším favoritom je zubná pasta Mediblanc Professional Whitening, ktorá mu na sviatky vykúzli jasnejší a žiarivejší úsmev!

Pre vašu sestru

Darujte svojej sestre niečo, čo sa jej bude páčiť!  Kúpte jej kozmetiku, ktorú si zamiluje, napríklad špeciálnu sadu make-upu, ako napríklad táto od Maybelline. Kozmetická sada The Falsies je skvelým darčekom, ktorý si zamiluje každé dievča.  Alebo má azda radšej parfémy? V takomto prípade vyskúšajte vôňu Love Addict od Victoria’s Secret!

vianočné darčeky pre dievča

Pre vášho brata

Vybrali ste si v hre na „Secret Santu“ svojho brata, ale neviete, čo mu kúpiť? Vyberte niečo praktické, čo sa mu bude skutočne hodiť. Náš tip je sada na holenie Fusion Proglide od Gillette.

Pre príbuzných

Pokiaľ ide o vzdialenejších príbuzných, často naozaj nepoznáme ich vkus a nemáme prehľad o tom, čo už majú. Skúste im kúpiť darček, ktorý je priateľský a zároveň luxusný, ako napríklad unisex vôňa. Pozrite si našu ponuku unisex vôní.

Darček pre neznámeho

Ak je v rámci hry vašou úlohou vybrať darček pre osobu, ktorú nepoznáte, odporúčame kúpiť niečo, čo sa bude páčiť každému, ale zároveň upúta pozornosť a vzbudí záujem. Napríklad bieliacu zubnú pastu Black Is White od Curaprox. Môžete si byť istí, že sa od vás ostatní budú inšpirovať a vďaka tomu sa bude o vašom darčeku hovoriť najviac!