TIP NA VIANOCE: Najkrajšie vianočné vône do bytu

Veľkú rolu vo sviatočnej atmosfére na konci roka hrajú vône. Vôňa koláčikov, vôňa vianočného stromčeka, ale… pokojne to môžu byť aj vianočné vonné sviečky alebo napríklad aróma difuzéry. Pretože práve tie môžu k pohodovej atmosfére prispieť veľkou mierou.

vonné sviečky ako tip na vianočný darček

 

Sladké vanilkové pokušenie

Pokiaľ milujete vanilkové rožteky, zamilujete si vonné sviečky Woodwick Artisan Ellipse Vanilla Sol. Vanilka spolu drevitými tónmi a kvapkou citrusov sa hneď rozleje po celej izbe. A pozor, sviečky Woodwick majú špeciálne drevené knôty, ktoré pri horení praskajú skutočne ako to horiace drevo. A to je skrátka super!

V našej ponuke nesmiete minúť ani Ylang’s Sun od Maison Berger Paris, v ktorej sa prelína sviatočná vôňa pomaranča, kokosu a vanilky.

Jedným z najkrajších darčekov sa môže stať aróma difúzor Chando Myst Vanilla & Cedar. Neuveriteľne krásne vyzerá, sám osebe je ozdobou interiéru. A vôňa? Sladko drevitá, prelínajúca sa od vanilky cez pomaranč až k cédru a santalu.

Horúca čokoláda alebo varené víno?

Kakao so smotanou evokuje vonná sviečka Hot Cocoa & Cream z dielne Bath & Body Works, ktorá v sebe okrem vône mliečnej čokolády skrýva štipku muškátového orieška. A keď k nej vezmete do ruky naozaj ešte ten hrnček s horúcim kakaom alebo čokoládou, sviatočná atmosféra nebude mať chybu!

Máte radšej varené víno? Skúste, čo s vami urobí vonná sviečka Paddywax, konkrétne kompozícia Mesa Velvet Plum & Orchid. Pravda, vďaka čiernej orchidei a kvetu citrónovníka má svoje kvetinové tóny, ale tiež sa do nej vošlo červené víno alebo voňavý badián…

vonné sviečky ako skvelý vianočný darček

Vôňa čerstvého ihličia

Ak sa už nemôžete dočkať vianočného stromčeka a vône čerstvého ihličia, skúste novinku: vianočné sviečky Yankee Candle Elevation Frosted Fir. Potom zatvorte oči a užite si to. Razom akoby ste sa ocitli uprostred zasneženého lesa, z ktorého dýcha božský pokoj…

Na pomyselnú prechádzku medzi stromami vás vezme aj bytový sprej Flannel od Bath & Body Works alebo si urobte radosť katalytickou lampou Ashleigh & Burwood London a náplňou Lamp Fragrance Winter Forest. Pretože to je naozaj dokonalá vianočná vôňa do bytu!

P.S.: Mimochodom, všetky sviečky, ktoré tu nájdete, sú, samozrejme, skvelým tipom na darčeky. Tiež si ich u nás môžete nechať zabaliť, keď budete chcieť.

A keď už ste v tom nakupovaní, pozrite si novinku, na ktorú sme v Notine pyšní: Beauty Winter Box. Je plný kozmetických must-have darčekov, vďaka ktorým si zimu zamilujete vy aj tí, ktorým ho dáte. Skrýva sa v ňom celý rad noviniek, najobľúbenejších produktov, krásne vône… A to najkúzelnejšie je, že každý Winter Box zostáva až do rozbalenia malým prekvapením. To len keby vám po nákupe vianočných sviečok a vôní zostalo v košíku ešte miesto…