TIP NA VIANOCE: Najlepšie očné tiene nielen na zimu

Až sa vám muži pozrú do očí… utopia sa v nich. Až sa vám do očí zadívajú ženy, márne budú premýšľať, čo to máte za skvelé tiene! Pretože nech si z nasledujúcich tipov vyberiete akúkoľvek paletku, budete maximálne spokojná (a obdivovaná). A aká je tá najlepšia paletka očných tieňov? Stačí si vybrať!

tipy na paletky očných tieňov pod vianočný stromček

Nude Shadows

Paletky ladené do nude odtieňov sú všetko len nie nudné. Pri Nude Beach od americkej značky theBalm to potvrdzuje už samo balenie, v ktorom sú kocky tieňov „plavkami“ postavičiek v škatuľke. A nudná nie je ani aplikácia: prstom alebo aplikátorom, do práce aj na rande. Ľahko podčiarknete svoju prirodzenú krásu a hriať vás môže aj vedomie, že nie je testovaná na zvieratách a neobsahuje parabény. Navyše, nenadarmo sa hovorí, že tie najlepšie očné tiene nechajú vyniknúť prirodzenú farbu očí a len ich krásu podčiarknu. Čo nude paletky rozhodne robia.

Medzi populárne paletky očných tieňov v nude tónoch patrí aj Smokey Eye Matte Drama Kit od Max Factor. Nájdete ju pod označením odtieň 10, Alluring Nude, a ako už jej názov napovedá, je matná a skvelá na dymové líčenie!

Mrs.Grey

Dramatický, hlboký pohľad ľahko dosiahnete aj s paletkou Rimmel Magnif’ Eyes v odtieni Smoked Edition. Takmer nekonečné spektrum 12 sýtych, dobre sa nanášajúcich farieb sa pýši intenzívnou a stálofarebnou pigmentáciou, ktorá vás môže sprevádzať od rána do večera.

S odtieňmi sivej sa dráždivo hrá paletka Shiseido Makeup Essentialist, odtieň Kaigan Street Waters, ktorá aj to najdramatickejšie líčenie môže nakoniec „rozstreliť“ nečakane hravou modrou. Trúfnete si?

paletky očných tieňov ako vianočný darček pre ženu

Crazy colors

Pokiaľ naozaj fandíte skôr farebným experimentom, tak nesmiete minúť Eye Designer Palette od značky By Terry, konkrétne paletku Colour Design. Tie šťavnaté odtiene vás posadia na zadok! A pritom sa dajú skvele kombinovať, čím ponúkajú takmer nekonečnú škálu variácií farebného očného make-upu!

Piatimi fantastickými farbami vás strhne aj Dior 5 Couleurs, odtieň Electrify. A verte, takú jemnú textúru tieňov len tak nenájdete! Sú ako zamat a sakramentsky dobre držia.

Pinkish eyes

Maybelline The City Kits™ Pink Edge nadchne všetky milovníčky ružovej. Radíme ju medzi top paletky očných tieňov v ružových farbách – ponúka všetko od jemných „pasteliek“ po neprehliadnuteľnú „pink“, ktorá sa dá dobre využiť aj inak. Táto paletka je totiž multifunkčná a dobre poslúži aj ako lícenka.

Ružovú škálu pre vás má aj Makeup Revolution Reloaded, odtieň Newtrals, kde nájdete farebné „kocky“ matnej aj s trblietavým efektom, s veľmi intenzívnou pigmentáciou. A súdiac podľa ohlasov tých, ktoré už ju majú doma, ani v tomto prípade naozaj nebudete ľutovať.

P.S.: A pokojne akúkoľvek z našich obľúbených paletiek vyberte pre kamarátku ako vianočný darček ‒ pretože tie najkrajšie vianočné darčeky nakúpite jedine v Notine!