TIP NA VIANOCE: Parfém pod stromček? Môže byť!

Hľadáte univerzálny darček, s ktorým vždy zažiarite? Verte, že parfém poteší zakaždým, hlavne nás, ženy. Pretože práve vôňa dokonale dokresľuje našu krásu, dokáže zdvihnúť sebavedomie aj náladu. A tiež pre mužov darček v podobe parfému znamená tú povestnú kvapku sexappealu navyše!

TIP NA VIANOCE: Parfém pod stromček? Môže byť!

DÁMSKE PARFÉMY

Radosť na každý deň

Novinka Escada Celebrate Life oslavuje život a umenie radovať sa z maličkostí. Je to skvelá vôňa pre optimistky aj tie, ktoré potrebujú dodať energiu, pretože práve tou táto parfumovaná voda doslova srší. Je sladká, ovocno-kvetinová, šťavnatá a vhodná naozaj na každý deň!

Inšpirovaná pulzujúcim Londýnom…

… presne taká je Burberry Her! Dokonalá pre modernú, temperamentnú ženu, ktorá vie, čo je jej najväčšou zbraňou. Hlavu tvoria čerstvé maliny, čierne ríbezle a černice. V srdci tepe fialka s jazmínom a v základe vanilka, pižmo a drevité tóny. Fantastická kompozícia na denné nosenie.

Škandálne odhalenie

Scandal by Night od Jeana Paula Gaultiera je tajomná ako nočné dobrodružstvo. Provokatívna, a napriek tomu elegantná ako Femme Fatale. Hodí sa na zvláštne príležitosti, pre ktoré bola stvorená. Orientálna, kvetinová, drevitá… S tuberózou, medom, santalom, tonka bôbmi. A flakón? Pre zmenu škandálny!

S citom pre štýl

Chloé Chloé nie je nová ani zďaleka. Ale už 10 rokov patrí medzi TOP dámske vône sveta! Aká je, napovedá už „plisovaný flakónik“ s mašľou. Ide jej o štýl, eleganciu a nehu. V úvode víta pivonkou, liči a fréziou. Potom sa ozve konvalinka, ruža a magnólia. A nakoniec virgínska borievka, santal alebo ambra. Dokonalá kompozícia na deň aj noc.

parfémy ako skvelé vianočné darčeky

PÁNSKE PARFÉMY

Generácia Y

Yves Saint Laurent Y vznikla špeciálne pre tzv. generáciu Y, Mileniálov. Nič nerobia nudne a nudná nie je ani vôňa sama. Bergamot so zázvorom sú pikantné, osviežené aldehydy. Potom je tu nežnejšie geránium, fialka či aromatická šalvia. A všetko stojí na drevitom základe cédra, jedle, kadidla, pižma a ambry.

Ozajstný muž

So všetkým si poradí, je silný a stojí si za svojím. Nebojí sa vybočiť z radu, pobiť sa s prekážkami. Ale so svojou ženou je iný: ochraniteľský, spoľahlivý, skrátka ozajstný muž. Máte ho? Vyberte mu Acqua di Gio od Armaniho. Vzdušnú vôňu, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie pánske už od roku 1996!

Ležérny luxus

Novinka Burberry: Mr. Burberry Indigo, je skvelá pre mužov milujúcich luxus, ruch veľkomesta aj pokoj miest vzdialených od civilizácie, kde môžu nabrať silu. Tú symbolizuje aj sama vôňa. Rozmarín, citrón, grep a bergamot sú veľmi priame. Potom všetko upokoja vodné tóny, máta, šalvia alebo čaj s fialkou. A v základe je ambra, dubový mach a ingrediencie Iso E Super. Áno, táto toaletka je super – aj ako vianočný darček.

P.S.: Ak chcete z parfému urobiť naozaj osobný darček, využite možnosť gravírovania. Na flakón môžete nechať napísať vyznanie, odkaz alebo napríklad dátum výročia…