TIP NA VIANOCE: Top 5 hi-tech vychytávok

Áno, Vianoce sú čím ďalej tým bližšie. A pokiaľ chcete vyriešiť darčeky bez vrások, poďte sa s nami inšpirovať tipmi na darčeky, ktorým to pod vianočným stromčekom (aj tým vaším!) bude obzvlášť slušať. Máme pre vás hi-tech vychytávky a profi kozmetiku, ktoré majú krásu doslova v popise práce! 

tipy na vianočné darčeky z notino.sk

Čistenie, epilácia a tonizácia v jednom

Braun FaceSpa Pro 912 predstavujte systém 3 v 1 v starostlivosti o tvár. Zvládnete s ním šetrnú depiláciu aj pravidelné čistenie pleti a jej tonizáciu. Ako? Stačí vziať správnu hlavicu a užiť si profesionálnu starostlivosť doma v kúpeľni. Je skvelý pre všetkých, ktorí nestíhajú návštevy kozmetičky, potrebujú lepšie čistiť pleť, aj pre tých, ktorí túžia zintenzívniť účinnosť obľúbených kozmetických produktov. Pretože pokiaľ ich aplikujete prostredníctvom prístroja Braun FaceSpa Pro 912, dosiahnete omnoho lepšie výsledky!

Omladenie kože za 90 sekúnd

Pre milovníčky pleťových masiek, vyťažené ženy aj obdivovateľky moderných technológií je tu FOREO UFO. Futuristická kozmetická vychytávka, s ktorou špeciálne pleťové masky aplikujete za 90 sekúnd! V ponuke je sedem typov masiek a veľa programov, ktoré prepojíte aj so svojím smartfónom a máte prehľad o kozmetických procedúrach. FOREO UFO navyše používa aj termoterapiu, kryoterapiu, spája ich s T-sonickou pulzáciou aj širokospektrálnou RGB LED svetelnou terapiou, čo účinky masky neskutočne znásobuje. Je dokonalé a božské, pozrite sa na recenziu!

Pre oslnivo dlhé riasy

Podmanivý pohľad očí orámovaných záplavou rias je jednou z najsilnejších ženských zbraní. Ale čo keď vám alebo kamarátke príroda riasy nenadelila? Riešením je rastové sérum na riasy FacEvolution Hairplus. A je to bomba! Obsahuje komplex látok, ktoré podporujú rast rias. Tie sa môžu predĺžiť až o neuveriteľných 45 % svojej pôvodnej dĺžky. Bez hormónov a bez prieťahov vám toto sérum v priebehu štyroch až ôsmich týždňov nadelí skutočné „vejáriky“!

tipy na hi-tech beauty kozmetické vychytávky pod vianočný stromček

Energia pre povädnutú pleť

Institut Esthederm Cellular Water je energizujúci krém na deň aj noc, s vyhladzujúcim efektom. Hodí sa pre tých, ktorí túžia zastaviť čas a udržať pleť stále hladkú aj plnú energie. A pokiaľ by sa chcel Ježiško rozšupnúť, možno krém doplniť aj o energizujúcu hydratačnú pleťovú hmlu, hydratačný pleťový gél alebo napríklad pleťovú esenciu. Tajomstvo účinku je v tzv. bunkovej vode, ktorá štartuje regeneračné procesy naozaj zvnútra pleťových buniek! Skrátka, profesionálna kozmetika so všetkým, čo k tomu patrí.

Pre dokonale biele zuby

Na zúbok sa kráse môžete s Ježiškom pozrieť aj prostredníctvom Philips Sonicare DiamondClean HX9312/04! Sonická zubná kefka s elegantným nabíjacím pohárom totiž zmení vzťah k čisteniu zubov úplne každému. Rýchle vibrácie štetín sa postarajú o naozaj dôkladné čistenie, kefka prospieva ďasnám (nedráždi ich!), a pomôže vám aj k belším zubom. A z preventívnych prehliadok v ordinácii bude razom len krátka spoločenská návšteva!