Tipy a triky pre krásne nohy. Vyskúšajte ich ako prvá!

Tipy a triky pre krásne nohy. Vyskúšajte ich ako prvá!

Prichádza leto a s ním krátke sukne, šaty, šortky a plavky, takže naše nohy budú hrať nasledujúcich pár mesiacov hlavnú úlohu. Ďalšiu veľkú zásluhu (na tom, ako naše nohy vyzerajú) má genetika. Avšak nesmieme byť úplné alibistky a musíme si uvedomiť, že aj my samy môžeme vzhľad našich nôh celkom výrazne ovplyvniť. Nepochybne najväčším strašiakom pre krásne nohy je celulitída, ktorej sa zbavuje naozaj veľmi ťažko. Prečítajte si preto niekoľko rád, ako jej vzniku predísť a aj ďalšie tipy pre krásne nohy.

nohy

Už ste vyskúšali nové cviky pre krásne nohy z Brazílie?


Je zrejmé, že bez pravidelného cvičenia krásne nohy nedosiahnete, pokiaľ teda nepatríte medzi to mizivé percento tých šťastnejších . Hitom tohto roka je špeciálne cvičenie pre sformovanie nôh, ktoré sa zameriava na zadok a stehná. Volá sa "Made in Brasil" a ide o cvičenie inšpirované brazílskym tancom v kombinácii s využitím špeciálnych step debničiek a je naozaj zábavné a účinné. Stačí cvičiť iba 30 minút a účinky by sa mali dostaviť ihneď. Aspoň to tvrdia tí, ktorí ho už vyskúšali.

Aké potraviny pôsobia priaznivo proti celulitíde?


Voľba správnych potravín je celkom jednoduchá cesta (aj keď menej efektívna ako cvičenie), ako bojovať proti celulitíde. Avšak prečo to nevyskúšať, navyše keď väčšina odporúčaných potravín je veľmi chutná? Mali by sme sa zamerať na potraviny, ktoré podporujú vylučovanie tekutín, sú protizápalové a podporujú krvný obeh. Ktoré to sú? Jahody, kivi, ananás, artičoky, špargľa, cibuľa, paradajky, pór a ovsené vločky. K tomu je treba sa vyvarovať soli a vypiť 8 pohárov vody denne. Takže dobrú chuť!

Účinné krémy a séra


Pravidelné cvičenie a správnu životosprávu je dobré podporiť aj špeciálnymi prípravkami proti celulitíde, ktoré pokožku problémových partií nôh spevnia a vyhladia. Výhodné je aplikovať krémy a séra proti celulitíde pred spaním, pretože počas spánku, keď je naše telo vo fáze odpočinku, sa tuk rýchlejšie ukladá. Preto vyskúšajte preverenú nočnú zoštíhľujúcu starostlivosť Elancyl Cellu Slim. Uvidíte, ako vás prekvapí, že niektoré prípravky proti celulitíde sú naozaj účinné. Vynikajúce je aj intenzívne sérum, ktoré aktivuje spaľovanie tukov a vyhladzuje pokožku, Vichy Cellu Destock.

Šetrná depilácia


Aby boli vaše nohy naozaj dokonale hladké bez najmenšieho podráždenia pokožky, je potrebné používať naozaj šetrné depilačné prostriedky. Niektoré ženy s citlivou pokožkou nôh problém nemajú, ale tým ostatným rozhodne odporúčam vyskúšať skvelý depilačný krém Vichy Dépilatoires. Tento krém je obohatený o termálnu vodu Vichy a mandľový olej a vďaka tomu má vyživujúce a upokojujúce účinky. Krém má príjemnú textúru, dobre sa aplikuje, stačí ho nechať pôsobiť iba 4-6 minút a potom odstrániť pomocou praktickej stierky.

Hydratujte!


Pokožka nôh potrebuje v lete pravidelnú hydratáciu ešte viac, ako inokedy. Vyskúšajte novinku Nivea Body Shower Milk - hydratačné telové mlieko do sprchy. Po použití sprchového gélu naneste toto špeciálne telové mlieko a opláchnite. Toto mlieko je vyvinuté tak, aby účinkovalo aj po utretí uterákom. Nemusíte tak čakať na vstrebanie prípravku a šetríte svoj čas. Ak chcete vyriešiť viacero problémov naraz, kúpte si novinku Nivea Sun in Shower. Jedná sa o osviežujúce telové mlieko po opaľovaní do sprchy, ktoré sa počas sprchovania stará o pokožku vystavenú slnečnému žiareniu.

Nebojte sa farieb


Rada na záver znie: nebojte sa výrazných farieb a ako posedný krok k dosiahnutiu naozaj krásnych nôh vyskúšajte niektorý z výrazných lakov na nechty. Veľký výber odtieňov za prijateľnú cenu ponúka kolekcia lakov Rimmel 60 Seconds.