Tipy na parfémy pre znamenie Barana

Barani sú prvé znamenie zverokruhu. Vládne im ohnivý živel, z čoho vyplýva ich energickosť a priebojnosť. Radi začínajú nové veci s veľkou mierou nadšenia a odhodlania. Sú odvážni a vďaka tomu sa neboja žiadnych prekážok. Baran dokáže ponúknuť veľa vášne, čo platí tak pre milostné záležitosti, ako aj akékoľvek ďalšie aktivity.

zverokruh

Silný ohnivý naturel však niekedy narodeným v znamení Barana komplikuje život. Ľahko sa rozhnevajú a dostanú do konfliktu. Našťastie, obvykle nie sú, na rozdiel od iných znamení, naštvaní veľmi dlho. Takisto si musia poradiť s netrpezlivosťou. Tá často spôsobuje, že napriek počiatočnej aktivite nedokážu dotiahnuť niektoré veci do konca. Barani nevedia prehrávať a tiež potrebujú zlepšiť svoju toleranciu.

Každý človek má záujem na sebe pracovať. Preto ani Barani nie sú žiadnou výnimkou. Na posilnenie dobrých vlastností, prípadne na oslabenie tých komplikovaných, môže veľmi dobre poslúžiť správny výber parfému pre konkrétne astrologické znamenie. Akýkoľvek parfém má svoje energetické vibrácie, prostredníctvom ktorých pôsobí.

Tipy na parfémy pre ženy narodené v znamení Barana

Zaujímavú kombináciu nevinnosti a súčasne pokušenia ponúka parfém DKNY Be Delicious. Vďaka jeho esencii môžete odhaliť všetko, čo vám doposiaľ zostalo skryté. Táto vôňa je ideálna na jar a leto. Z toho dôvodu je vhodná priamo pre Baranov, pretože práve jar sa začína vstupom Slnka do znamenia Barana. Parfém však môžete nosiť aj po celý rok.

Základom parfému sú odtiene jablčnej vône a uhorky. Súčasťou esencie je tiež veľmi podmanivá kvetinová aróma.

Jednou z vlastností, ktorá Baranov definuje, je ich horlivá priamočiarosť. Lenže každá žena niekedy túži po tom, aby bola pre svoje okolie tajomná. Práve toto prianie vám splní parfém YSL Black Opium Glowing. Ďalej podporí vašu vznešenosť a celkovú auru krásy vašej osobnosti. Radosť vám určite urobí aj dizajnovo príťažlivý flakónik.

Základom jeho esencie sú bergamot, neobvyklý jazmín sambac, pomarančový kvet a v neposlednom rade prvky kávy a cédra.

Tipy na parfémy pre mužov narodených v znamení Barana

Parfémov, ktoré vyložene dokážu podporiť chlapský oheň horiaci v Baranoch, nie je mnoho. Dior Fahrenheit je jedným z nich. Ponúkne vám charizmu, ktorou každého človeka doslova uhraniete. Navyše, jeho kúzlo sa skrýva aj v niečom inom. Vôňa parfému vám totiž umožní rozvíjať jemnosť a krehkosť vášho vnútra, čo takisto potrebujete!

Esencia ponúka bohatú kombináciu bergamotu, citróna, hlohu, levandule, kvetov fialiek, jantáru a včelieho vosku. Dôležitá je tiež zložka z cédrového a santalového dreva.

Parfémom, ktorý vám bude príjemný aj vo vypätých situáciách, je Clinique Happy for Men. Jeho vôňa vás osvieži nielen v letných horúcich dňoch, ale kedykoľvek počas roka. V situáciách, keď vaša horlivosť, niekedy aj rozčúlenie, prekročí únosnú hranicu. Súčasne nijako neobmedzí vaše mužstvo a budete sa vďaka nemu cítiť v pohode a spokojní.

V jeho esencii najprv zacítite limetku, citrón a mandarínku. Pokračovanie vône bude veľmi príjemné prostredníctvom kvetinových tónov. Nakoniec sa prejaví vzácne drevo.