Tipy na parfémy pre znamenie Býka

Býci sú druhé znamenie zverokruhu. Patria do zemského živlu, preto sú praktickí a dokážu sa dobre orientovať v materiálnych záležitostiach. Medzi ich silné stránky patrí aj pokoj, stabilita a trpezlivosť. Radi si užívajú radosti života a majú zmysel pre tvar.

Medzi určité nevýhody patrí nižšia schopnosť rýchlo reagovať na zmeny. Býci totiž neradi menia to, čo majú zažité. Sú skrátka povestní svojou tvrdohlavosťou. Narodení v tomto znamení potrebujú mať v živote istotu, preto sa môže niekedy zdať, že sú na peniaze. Na druhej strane platí, že sú obvykle skvelými hospodármi. Býci by to nemali preháňať s dobrým jedlom a pitím, aby nepribrali na váhe.

tipy na darčeky

Na vlastný rozvoj môžu využiť mnoho rôznych techník a postupov. Medzi ne rozhodne patrí aj výber vhodného parfému. Jeho energia totiž pôsobí na každého človeka. A pokiaľ je správna, môže aj Býkom veľmi pomôcť. 

Tipy na parfémy pre ženy narodené v znamení Býka

Ženám narodeným v znamení Býka väčšinou rastie pod rukami všetko, na čo siahnu. Starostlivosť o záhradu aj domáce rastlinky je im vlastná. Preto je pre ne vhodný parfém Boucheron Quatre. Ide totiž o kvetinovo-ovocnú vôňu, ktorá podporí eleganciu, ženskosť a originalitu každej ženy. Symbolom kvality je aj poctivý flakónik, ktorý má veľmi sympatický dizajn.

V parféme nájdete vôňu citrusov, kvetín, ovocia a cédrového dreva. Dôležitou súčasťou sú kašmír, biele pižmo, vanilka a karamel.

Užívať si radostí života. To je heslo, ktorým sa riadi mnoho žien v znamení Býka. Dobré jedlo, pitie a milostné zážitky s tým pravým partnerom medzi užívanie rozhodne patria. A k tomu všetkému vás priblíži jedinečná parfémová novinka od Armaniho, Sí Passione. Táto esencia tiež umocní vašu vnútornú krásu, ktorá vás urobí neodolateľnou skoro každému mužovi, ku ktorému sa priblížite.

Vôňa parfému obsahuje čierne ríbezle, hrušku, ružové korenie a jazmín. Veľmi dôležitou súčasťou sú aj vanilka a zemité tóny dreva.

Tipy na parfémy pre mužov narodených v znamení Býka

Občas sa zbaviť zabehnutých rituálov je presne to, čo každý Býk potrebuje. V tomto smere môže pomôcť nová toaletná voda pre mužov, Hugo Boss Hugo Man. Táto luxusná vôňa podporí snahu mať skutočný štýl, ktorý možno dosiahnuť jedine vtedy, keď pôjdete s dobou. Je vhodný pre akúkoľvek príležitosť a vďaka nemu prejavíte svoje túžby a emócie.

Esence ponúka tóny citrusov, santalového dreva a klinčeka s machom. Podstatnou súčasťou je aj zmyselný vetiver.

Keď už Býk dokáže zaobchádzať s peniazmi, nemal by sa to báť ukázať. Pritom nie je nutné utrácať horibilné sumy. Stačí si zaobstarať parfém Jaguar Classic Gold. Jeho vôňa posilní vašu charizmu, takže získate šancu byť úspešní všade, kam prídete. Navyše vďaka nemu získate na elegancii. Nesklame vás ani veľmi pekný dizajn flakónika.

Súčasťou esencie parfému sú bergamot, limetka a jablko. Vôňa sa ďalej rozvinie vďaka kvetom pomaranča a tíkového dreva. Ucítite aj pižmo, vanilku a pačuli.