Tipy na parfémy pre znamenie Kozorožca

parfémy

Kozorožec je desiate znamenie zverokruhu a je pod vplyvom zemského živlu. Medzi hlavné vlastnosti tohto znamenia patrí cieľavedomosť, praktickosť a vytrvalosť. Človek narodený v znamení Kozorožca sa svojich cieľov nevzdáva a dokáže si počkať na výsledok. Vo svojom konaní je skôr vážnejší a serióznejší. Na Kozorožcov sa väčšinou môžete spoľahnúť. Tiež oplývajú pracovitosťou a nechýba im ctižiadosť.

Medzi slabšie stránky znamenia Kozorožca môžu patriť menšia miera empatie a súcitu. Kozorožci niekedy konajú príliš tvrdo a neohľaduplne, čo ich okolie ťažko nesie. Môžu mať problémy s väčšou uvoľnenosťou a nemusia patriť medzi najzábavnejších spoločníkov.

Ako ostatné znamenia, tak aj Kozorožec potrebuje posilňovať svoje pozitívne vlastnosti a schopnosti. Naopak, k slabinám je potrebné sa postaviť čelom a pokúsiť sa poradiť si s nimi čo najlepšie. To je možné dosiahnuť rôznymi spôsobmi. Jednou z možností je voľba ideálneho parfému. Aj vôňa totiž nesie určitú energiu, ktorá môže človeku pomôcť.

Tipy na parfémy pre ženy narodené v znamení Kozorožca

Znamenie Kozorožca nemá príliš rado experimenty, preferuje tradíciu a vyžaduje kvalitu. Všetky tieto atribúty úplne napĺňa svetoznáma značka Chanel. Z ich ponuky sa pre ženy v znamení Kozorožca hodí parfém Chanel Coco Mademoiselle, ktorý podporuje ženskú prirodzenosť a sebavedomie. Jeho esencia dokáže úplne vystihnúť vašu osobnosť.

Každej žene občas pristane viac romantiky, jemnosti a zamilovanosti. Pre praktické a zemité znamenie Kozorožca to platí dvojnásobne. Práve pre tieto účely je k dispozícii parfém Calvin Klein Eternity Moment, ktorý navyše podporí aj vašu ženskosť. Jeho esencia obsahuje liči, pivonku, malinu a príjemnú vôňu ružového dreva.

Tipy na parfémy pre mužov narodených v znamení Kozorožca

Ctižiadostivý Kozorožec chce byť, samozrejme, úspešný vo všetkých svojich činnostiach. K tomu je niekedy potrebná väčšej miera elegancie a džentlmenský prístup. V tomto smere dokáže pomôcť parfém Armani Eau de Cedre. Kvalitný parfém obsahuje citrusovo-bylinnú vôňu. Esencia je založená na cédri, kardamóme a rasci.

Väčšia miera uvoľnenosti a spoliehanie na vlastné inštinkty je presne to, čo muž narodený v znamení Kozorožca (aspoň niekedy) potrebuje. Práve to sú hlavné dôvody, prečo vyskúšať parfém Hugo Boss Boss In Motion. Medzi jeho ďalšie plusy patrí podpora sebaistoty a aktívneho života. Parfém je navyše vhodný tak pre pracovné, ako aj nepracovné dni.