Tipy na parfémy pre znamenie Panny

top panna

Panna je šieste znamenie zverokruhu a je pod vplyvom zemského živlu. Najmä vďaka nemu sa títo ľudia väčšinou dokážu veľmi dobre orientovať v praktických záležitostiach. Bývajú pracovití a v akýchkoľvek oblastiach sa môžu oprieť o analytické schopnosti. To platí nielen pre profesijnú sféru, ale aj súkromnú. S tým tiež súvisí zvýšená potreba udržiavať poriadok. Činy narodených v tomto znamení sú silne ovplyvnené rozumom.

znameni Panny 2

Ani Panny však nie sú ušetrené slabších miest. Ak človek narodený v tomto znamení nezvládne svoj zvýšený zmysel pre detail, môže sa stať extrémne puntičkárskym. Tento spôsob správania je vnímaný okolím veľmi zle. Navyše, potom chýba danému človeku schopnosť vyhodnotiť, čo je naozaj dôležité a čím sa nemá zmysel hlbšie zaoberať. Ďalším zásadným problémom, ktorému môžu Panny čeliť, je nižšie sebavedomie.

Z toho jasne vyplýva, že aj Panny sa musia sústrediť na rozvíjanie pozitívnych stránok svojho znamenia. Samozrejme, platí tiež, že problematické vlastnosti je potrebné pochopiť, zvládnuť a rozpustiť. K tomu všetkému dokážu pomôcť rôzne postupy a pomôcky. Jednou z nich je nepochybne používanie vhodného parfému. Aj vôňa totiž nesie určitú energiu, ktorá môže človeku pomôcť.

Tipy na parfémy pre ženy narodené v znamení Panny

Väčšina žien narodených v znamení Panny má veľký zmysel pre detail, čo so sebou prináša určitú náročnosť. Pokiaľ ste si istá sama sebou, tak práve pre náročné ženy je tu parfém Burberry Body. Ide o vôňu, ktorú je možné používať pri každej príležitosti. Teda nielen počas dňa, ale aj na večerné spoločenské akcie. Napokon, určite nie je náhoda, že značka Burberry je veľmi obľúbená britskou kráľovskou rodinou.

znameni Panny 3

Ak vás občas „zožiera“ trochu neistoty v dôsledku nižšieho sebavedomia, potom je namieste vyskúšať parfém Hugo Boss Deep Red. Jeho esencia vo vás prebudí radosť a optimizmus. Tieto vlastnosti harmonizujú aj s ďalšou schopnosťou parfému, ktorou je podpora sebavedomia každej ženy. Vďaka jeho esencii nebudete ochudobnené ani o zmyselné zážitky. Vôňa obsahuje čierne ríbezle, frézie, hrušku, červený pomaranč, vanilku a zázvor.

Tipy na parfémy pre mužov narodených v znamení Panny

Ako sme už spomenuli, znamenie Panny patrí do zemského živlu. Preto by vám mohol „padnúť do noty“ unisex parfém Calvin Klein CK Be. Na jeho spojenie so zemským živlom ukazuje už čierne a elegantné vyhotovenie flakónu. Všetko umocní drevitá vôňa, ktorej esencia je originálna a veľmi príjemná. Veľkým plusom parfému je jeho veľmi dlhá výdrž. Používanie tejto vône vám navyše predĺži pocit mladosti a podporí vašu osobnosť.

znameni Panny 4

Všetkým narodeným v znamení Panna určite prospeje, ak niekedy prežijú okamihy úplného uvoľnenia, vášne a maximálnej nespútanej energie. K tomu všetkému môže prispieť parfém Antonio Banderas Blue Seduction. Španielsky herec hrá v mnohých filmoch úspešných zvodcov. Preto nie div, že esencia parfému podporuje sexepíl a mužnosť. Vôňa obsahuje čierne ríbezle, melón, mätu, muškátový oriešok, ambru, drevo, cappuccino a zelené jablko.