Tipy na parfémy pre znamenie Škorpióna

parfémy pre škorpióna

Škorpión je ôsme znamenie zverokruhu a je pod vplyvom vodného živlu. Škorpióni sa dokážu do druhých ľudí vcítiť a tiež sami oplývajú veľkou mierou citlivosti. Narodených v tomto znamení láka všetko, čo je skryté. To je tiež jeden z dôvodov, prečo dokážu tajomstvo prekuknúť. Pred Škorpiónmi je zložité niečo utajiť, sami sa však nie sú ochotní príliš odhaliť. Málokedy spoznáte, čo sa v nich odohráva. Majú blízky vzťah k ezoterickým disciplínam, ale aj k sexualite. Často ich zaujíma aj smrť, pretože je zakrytá rúškom tajomstva. Sú odolní a majú dobrú schopnosť regenerácie. Pozitívom je aj ich silná vôľa.

Medzi problematické vlastnosti znamenia Škorpióna patrí pomstychtivosť a neochota odpúšťať. V odplate sú silní, pretože si dokážu „vystriehnuť“ situáciu, keď to ich cieľ najviac zabolí. Komplikáciou môže byť aj ich čiernobiele videnie sveta. Niekedy môžu Škorpióni inklinovať k žiarlivosti a tiež manipulácii.

Je jasné, že aj znamenie Škorpióna sa musí zamerať na svoje pozitívne vlastnosti a schopnosti. Nie je však možné ignorovať ani slabiny, ktorým je nutné dobre porozumieť a pokúsiť sa s nimi čo najlepšie vyrovnať. To možno dosiahnuť rôznymi spôsobmi. Jednou z možností je voľba ideálneho parfému. Aj vôňa totiž nesie určitú energiu, ktorá môže človeku pomôcť.

Tipy na parfémy pre ženy narodené v znamení Škorpióna

Ženy narodené v Škorpiónovi zahaľuje tajomné magnetické fluidum, ktoré dokáže ešte viac umocniť parfém Tom Ford Black Orchid. Jeho esencia navyše prináša kombináciu zvodnosti, hravosti a túžbu po všetkom novom a zaujímavom, čo život prináša.

Exkluzívny parfém Yves Saint Laurent Black Opium ponúka príležitosť ukázať svetu viac zo ženského vnútra, ktoré je inak u Škorpiónov hlboko skryté. Tým zaujmete svoje okolie a súčasne dostanete príležitosť viac si užiť život plnými dúškami. Jeho esencii nechýba ani zmyselnosť, bez ktorej sa žiadna žena narodená v Škorpiónovi nezaobíde.

Tipy na parfémy pre mužov narodených v znamení Škorpióna

Škorpióni oplývajú túžbou žiť svoj život naplno a odhaľovať všetko, čo je skryté. To môže často súvisieť s prekonávaním rôznych hraníc. A práve týmto smerom vás môže naladiť parfém Hugo Boss Hugo Man Extreme. Jeho vôňa tiež podporí vašu mužnosť a charizmu. Vďaka tomuto parfému sa budete cítiť neustále sviežo a slobodne.

Noc je pre väčšinu Škorpiónov prirodzeným prostredím, ktoré im umožňuje ukázať svoju tvár. Práve v noci je často možné naplniť svoje túžby a zmyselné predstavy. Na týchto frekvenciách funguje aj parfém Hugo Boss Bottled Night. Obsahuje vône ananásu, citróna, santalového dreva a mandlí. S týmto parfémom sa nebudete nikdy nudiť a vždy vás bude čakať niečo vzrušujúce.