Tipy na valentínske darčeky

Sviatok zamilovaných je jedným z tých sviatkov, ktoré by som mohla oslavovať pokojne aj každý deň. Lásky totiž nie je nikdy dosť. A tipov na darčeky na Valentína tiež nie.

tipy na valentínske darčeky

Sviatok svätého Valentína má dlhú tradíciu. Začalo sa to vraj už v dobách antického Ríma, keď Claudius II. zakázal zásnuby a svadby, aby mu muži neutekali z vojny za rodinami. Našiel sa však Valentín, kňaz, ktorý láske fandil a páry oddával potajomky. A práve 14. februára bol za svoje skutky popravený. S láskou to skrátka nikdy nebolo jednoduché. Ale to viete aj vy😊. A viete aj to, aký darček na Valentína nachystáte?

Valentínske darčeky pre mužov

Značka Captain Fawcett pomenovaná podľa britského cestovateľa má fantastický rad Shaving, v ktorom nájdete všetko pre milovníkov tradičného holenia. Úplne TOP je darčeková sada Shaving, ktorá pozostáva zo štetky na holenie s jazvečími štetinami, holiaceho strojčeka a mydla na holenie.

tipy na valentínske darčeky pre mužov

Alebo je tu Scottish Fine Soaps. Jej sada Men’s Grooming Thistle & Black Pepper skrýva toaletnú vodu, sprchovací gél a balzam po holení a je čisto prírodná. A keď už sme pri tej prírodnej kozmetike, nádherný set ako darček na Valentína pre mužov ponúka Weleda Men: obsahuje hydratačný krém aj sprchovací gél, ktoré sa vždy hodia! Darčekom na Valentína pre mužov však môže byť aj vôňa! Vyskúšajte Bvlgari The Miniatue Collection, v ktorom nájdete rovno päť miniatúr pánskych parfumov Bvlgari! A luxusom vonia novinka od Chanel Bleu de Chanel, drevitá aromatická vôňa pre sebavedomého muža. V jej úvode sa prelína mäta s bergamotom, citrónovou kôrou a palinou. V srdci tepe ananás, geránium alebo levanduľa a základ patrí vzácnym drevám alebo tonka bôbom.

Spoločné potešenie

Keby ste chceli, aby bol valentínsky darček pre mužov tak trochu aj vaším darčekom, pozrite sa na Marc Jacobs Splash Pear. Je to unisex potešenie plné šťavnatých ovocných tónov, ktoré vám obom zdvihne náladu.

A spoločne si môžete užiť romantické chvíle s vonnými sviečkami. Stačí napustiť vaňu a zapáliť napríklad… Bath & Body Works: Merci Paris alebo Champagne Toast. Obe sú nové a omamné!

tipy na valentínske darčeky pre ženy

Valentínske darčeky pre ženy

Opýtal sa vás, aký darček na Valentína by urobil radosť vám? Využite to! Parfumovaná voda Amouage Honour je kvetinová a elegantná ako šaty z hodvábu. Tiffany & Co. má pre vás darčekovú sadu rovnomenného, nežne ovocno-kvetinového parfumu a jeho miniatúry. A krásny darček na Valentína bude tvoriť určite aj niečo z dekoratívnej kozmetiky.

Makeup Revolution Soph X Totally Soph zahŕňa paletku očných tieňov, kontúrovaciu paletku a sadu troch krásnych leskov na pery. Alebo si vypýtajte I Heart Revolution a darčekovú sadu Chocolate! Má tvar srdca, vyzerá ako luxusná bonboniéra, ale ukrýva hneď tri paletky a skvelé bronzujúce púdre! Toto bude naozaj krásny Valentín! 😊