Tipy na vianočné darčeky pre mužov

darčeky pre mužov, darčeky pod stromčekom, vianočné dačeky

 

Hľadanie vhodných vianočných darčekov pre mužov sa niekedy podobá mravčej práci. Odhadnúť, čo si zrovna ten-ktorý chlap praje, je veľmi zložité – mnohí páni totiž neradi prejavujú svoje city.

 

Aby ste trafili klinec po hlavičke, treba byť extrémne vnímaví a sledovať akýkoľvek nepatrný náznak ich záujmu. Stále si nie ste istí? Žiadny strach, tipov na tie najlepšie darčeky pre mužov máme viac než dosť!

Darček pre manžela

Aj keď páni pod stromčekom ocenia skôr praktické veci, môžete sa staviť, že kvôli peknej vôni sa žiadny nenahnevá. Týmto univerzálnym darčekom pre mužov skrátka vždy potešíte. Tento rok to na manžela skúste trebárs s kvetinovo-orientálnou parfumovanou vodou Parfums De Marly Layton Royal Essence. Skvelé je, že je unisexová, takže si ju môžete po Vianociach pokojne tajne požičiavať ;).

Darček pre otecka

Mužská koža starne pomalšie než ženská. Pánske vrásky však bývajú hlbšie, farba pleti mdlejšia a kontúry povisnutejšie. Riešenie je jednoduché: darčeková sada pre mužov Elemis Travel Essentials for Him, určená pre všetky typy zrelej pleti, hĺbkovo hydratuje a postará sa o to, aby sa váš tatko cítil opäť ako mladík. Verte, že sada šiestich anti-age kozmetických zázrakov nenechá dlho zaháľať!

 

Darček pre brata

Ako mu naznačiť, že by mohol na návštevy chodiť častejšie? Skúste to okľukou s cestovnou unisex sadou Maison Margiela REPLICA Discovery Set. Darčeková kazeta pre mužov obsahuje luxusnú trojicu mini verzií obľúbených korenisto drevitých vôní, ktoré sa zmestia aj do vrecka. A potom už len stačí pri stromčeku povedať: „Brácha, chýbaš nám. Kedy zase dorazíš?“

 

Darček pre dedka

Kedy inokedy než na Vianoce kúpiť dedkovi nielen praktický, ale aj luxusný darček pre muža? Vonná sviečka Ashleigh & Burwood London Wild Things Sir Hoppingsworth prevonia domov nádhernou vôňou brandy a kadidla a vytvorí tak útulnú atmosféru, pri ktorej si na vás dedko teraz spomenie doslova každý deň.

 

Darček pre svokra

Ak je váš svokor klasický elegán, komplexnou spevňujúcou a protivráskovou starostlivosťou Eisenberg Homme Complexe Anti-Âge rozhodne nepohrdne. Pomáha totiž spevňovať povädnutú pleť, prispeje k vyhladeniu vrások na celej tvári a funguje aj ako preventívna starostlivosť. Mimochodom, práve týmto darčekom potešíte aj svoju svokru, čo sa vždy hodí!

 

Darček pre priateľa

Čo kúpiť priateľovi na Vianoce, aby to nebolo veľa, ale ani málo? Vôňou nikdy nič nepokazíte! Medzi našich favoritov patrí výstredná aromatická parfumovaná voda pre mužov Gucci Guilty Pour Homme. Je pikantná po pálivej čili papričke, nežná po ruži a zmyselná vďaka pačuli a cédrovému drevu. Vlastne si nevieme predstaviť lepší darček pre mužov, ktorí radi oslavujú slobodu, ale večer sa ponáhľajú domov.

Darček pre kolegu

Vianočný darček pre kamaráta z práce by mal vyjadriť vašu úprimnú kolegialitu, ale nesmie byť príliš okázalý. Nechcete predsa, aby si o vás ostatní v kancelárii šepkali… Urobte preto radosť niečím decentným, ako je darčeková sada pre mužov Collistar After-Shave Toning Lotion. Obsahuje vodu po holení na upokojenie citlivej a podráždenej pleti a denný revitalizačný krém proti vráskam.

 

Univerzálny darček pre muža každého veku

Ak váš teenager, manžel, otecko alebo dedko trávi v kúpeľni veľa času, jednoducho sa chce páčiť. Uľahčite mu starostlivosť o zovňajšok nápaditým darčekom – holiacim strojčekom pre mužov Philips OneBlade Face and Body Pro QP6620/20, ktorý vďaka mimoriadnej rýchlosti čepelí dokáže za chvíľočku zastrihnúť, vytvarovať a oholiť fúzy všetkých dĺžok. Iste budú nadšení a vám sa uvoľní miesto pri zrkadle... Ešte ste si nevybrali? Stačí zamieriť na naše stránky, kde je ponuka tipov na darčeky pre mužov naozaj široká. V pánskych záľubách sa totiž dokonale vyznáme a sme si na 100 % istí, že s kozmetikou a šikovnými elektrickými pomocníkmi od nás vykúzlite pod stromčekom ten najširší úsmev na lícach svojich blízkych.