Tipy pre znamenie Vodnára

Vodnár je jedenásťročné znamenie zverokruhu a je pod vplyvom vzdušného živlu. Základnými vlastnosťami tohto znamenia sú sloboda a nezávislosť. To sú atribúty, ktoré si Vodnári cenia nadovšetko. Ďalej títo ľudia majú originálny prístup k životu. Preto dokážu zmeniť tradíciu a bežné zvyklosti na niečo celkom nové. Netreba sa preto diviť, že majú kladný vzťah aj k moderným technológiám. Medzi ich silné stránky patrí aj nápaditosť a priateľskosť.

top vodnar

Vodnári by mali zapracovať na ochote rešpektovať rôzne nariadenia a zákony. Neznášajú obmedzenie až do tej miery, že sa z nich môžu stať rebeli bez príčiny. Vodnári sú k ľuďom obvykle veľmi tolerantní. Lenže niekedy sa im, vďaka ich silnej potrebe osobnej slobody, môže stávať, že sa miera ohľadov k ich okoliu výrazne zníži.

Ak sa budete chcieť stať lepšími ľuďmi, môžete na to využiť vplyv rôznych energií. Ich nositeľom je napr. aj vhodný parfém. Keď si vyberiete ten správny pre vaše astrologické znamenie, tak jeho vôňa a energia dokážu podporiť dobré vlastnosti. Prípadne pomôžu lepšie zvládnuť to problematické, čo vo vás drieme.

Tipy na parfémy pre ženy narodené v znamení Vodnára

Pokiaľ Vodnárky túžia po neobmedzovaní života formalitami a plánovaním, tak presne na túto nôtu im môže „zahrať“ parfém La vie Est Belle E’clat. Podporuje spontánny životný štýl. Preto každá žena, ktorá ho použije, sa môže nechať voľne unášať životom.

Parfém, ktorý prináša do života tajomno a súčasne zachováva osobitosť a slobodu, je Calvin Klein Obssesed for Her. Jeho vôňa vám dodá energiu vždy, keď budete cítiť únavu. Súčasne vás nepripraví o pokoj a pohodu. Osvedčená svetová značka Calvin Klein navyše zaručuje vysokú kvalitu parfému.

Tipy na parfémy pre mužov narodených v znamení Vodnára

Túžbou každého Vodnára je život, ktorý nemá žiadne obmedzenie a dáva dostatok priestoru. Presne taká je aj vôňa Hugo Boss The Scent Intense. Parfém ďalej ponúka kombináciu vášne a túžby, pričom využitie týchto silných „motorov do života“ necháva plne v rukách každého muža. Je vhodný predovšetkým na večer a špeciálne príležitosti.

Ťažko nájdeme väčší symbol nezávislosti a súčasne trochu rebelstva, než ponúka parfém Armani Stronger With You. Vďaka nemu sa nebudete báť čeliť novým výzvam a staré nefunkčné veci necháte za sebou, všetkým navzdory. Jeho vôňa podporí aj vašu intuíciu, zmysly a eleganciu. Jeho esencia kombinuje zmes kardamómu, ružového korenia a fialkových lístkov.

Tak čo, Vodnári, aký parfém vás zaujal najviac?