Top 5 najlepších riaseniek

Oslovili sme beauty blogerku Terry, ktorá pre vás vybrala svojich 5 obľúbených riaseniek. Všetky sama otestovala a je s nimi dlhodobo spokojná.

Nájdete medzi nimi aj svoju favoritku?

Terry Makeup Tutorials odporúča svojich top 5 riaseniek

Najlepšie riasenky

  1. Avon True Colour

Táto riasenka od Avonu je ideálna pre tie z vás, ktoré majú rady jemné líčenie. Riasy pekne zvýrazní a predĺži, ale nie je to nič dramatické. Efekt je skôr jemnejší.

  1. Rimmel Wonder´Full Wake Me Up

Toto je snáď tá najvoňavejšia riasenka, akú poznám. Obsahuje výťažok z uhorky, ktorý riasy hydratuje a vyživuje. Wonder'Full Wake Me Up riasenka opäť dokáže riasy pekne zvýrazniť, ale nie dramaticky. Na svoje si tak prídu aj minimalistky. 

  1. Loreal Paris Volume Million Lashes

Ak hľadáte riasenku, ktorá vám riasy pekne zvýrazní a zároveň vyčeše, toto bude tá pravá. Kefka riasenky Volume Million Lashes dokáže riasy pekne vytočiť od korienkov až po končeky, oddelí ich a zároveň poriadne zvýrazní. 

najlepšie riasenky podľa Terry Makeup Tutorials

  1. Avon Mark

Táto riasenka je pre každého, kto túži po objemných riasach. Riasy dokáže zvýrazniť a zahustiť bez toho, aby ich zlepila. Kefka  riasenky Mark je väčšia, takže ju neodporúčam majiteľkám krátkych rias. 

  1. Lancôme Hypnôse Volume-à-Porter

Toto je pre mňa kráľovná všetkých riaseniek. Moje riasy sú síce dlhé, ale aj rovné a aby som ich mala vytočené, musela som vždy použiť klieštiky. Tento malý zázrak mi však dokáže riasy krásne natočiť a dodá im objem. Tento efekt navyše vydrží celý deň. Kefka je primerane veľká, takže je vhodná aj na prácu s krátkymi riasami.