TOP 5 produktov na rast vlasov

tipy pro přirozený růst vlasů

Nechali ste si po lete ostrihať slnkom poškodené vlasy, ale výsledok sa vám nepáči? Alebo vás krátke vlasy už nudia a chceli by ste do budúcej sezóny zmeniť štýl? Každý z nás má svoj vlastný cyklus rastu vlasov a počas jesene vlasy rastú pomalšie. Nezúfajte však. Existuje niekoľko jednoduchých prírodných trikov, vďaka ktorým vám vlasy porastú rýchlejšie.

Netreba sa príliš stresovať. Vlasy vám napokon aj tak vždy dorastú. A stres by vám rast vlasov neurýchlil, práve naopak. Prečítajte si naše tipy pre prirodzený rast vlasov a zoznámte sa s najlepšími produktmi na rast vlasov, po ktorých vám v krátkom čase opäť narastú bohaté vlny.

Tipy pre prirodzený rast vlasov

Javí sa vám napomáhanie rastu vlasov ako zložitý proces? V skutočnosti spočíva v kombinácii jednoduchých krokov, ktoré môžete ľahko vykonávať v pohodlí domova. Za rýchlym rastom vlasov stojí predovšetkým vaša životospráva. Stravujte sa preto zdravo. Vyhnite sa nekvalitným potravinám a zapojte do svojho jedálneho lístka viac ovocia a zeleniny. Nezabúdajte tiež piť veľa vody!

Inšpirujte sa tipmi pre prirodzený rast vlasov s pomocou prísad, ktoré máte doma v kuchyni. Veľmi účinný prírodný prostriedok povzbudzujúci rast vlasov je napríklad cibuľová šťava zmiešaná s medom. Zmes naneste na vlasy, vmasírujte a nechajte pôsobiť 15 – 20 minút, kým vlasy umyjete. Celý proces opakujte dvakrát až trikrát týždenne počas troch mesiacov.

Medzi ďalšie tipy na rast vlasov patrí ich kefovanie každý večer pred spaním – tým sa aktivuje krvný obeh a stimuluje rast vlasov. S obehom tiež pomôže, keď si pri nanášaní šampónu v sprche vlasy premasírujete. A skúste tiež brať vitamíny! Posilnia vaše vlasy aj nechty.

Najlepšie produkty na rast vlasov

Najrýchlejšia cesta k rastu vlasov spočíva v kombinácii prirodzených metód a našich najlepších produktov na rast vlasov. Rastu vlasov pomáha najmä sústavnosť a disciplína! Dodržujte jednoduchú rutinu a uvidíte, že výsledky sa rýchlo dostavia.

Pýtate sa, čo môžem použiť na podporu rastu vlasov? Zostavili sme zoznam produktov, ktoré vám s rastom vlasov výrazne pomôžu.

Eucerin DermoCapillaire je vysokoúčinný šampón, ktorý bojuje s vypadávaním vlasov a navracia im prirodzený objem. Bol vyvinutý tak, aby podporil zdravý rast vlasov, a pritom nedráždil pokožku hlavy.

Ducray Anaphase je stimulujúci šampón, ktorý posilňuje silu aj objem vlasov vďaka svojmu zloženiu bohatému na rôzne vitamíny.

Vichy Dercos Energising ponúka účinnú liečbu vypadávania vlasov, a navyše slúži ako sérum povzbudzujúce ich rast.

L’Oréal Professionnel Pro Fiber Rectify je ďalšia účinná vlasová maska, ktorá obnovuje poškodené vlasy a podporuje rast.

Hľadáte ďalšie alternatívy? Vyskúšajte vlasové oleje, ako je Oil Miracle Argan Oil. Vlasy vám porastú rýchlejšie a budú lesklé a silné.