Top 6 rúžov na tuto jeseň, ktoré budete milovať

jeseň, rúž na jeseň, jesenné farby,

 

Keď sa farby listov na stromoch začnú meniť na žltú, vínovú a hnedú, je to jasný signál na zmenu šatníka a kozmetického arzenálu. Ako tento rok sezónne trendy ovplyvnia líčenie? Heslo tohtoročnej jesene je „odvážne a zmyselne“. Vedú výraznejšie farby, červená, vínová a purpurová. A pretože dnes už neplatí, že na deň musíte voliť jemnejšie a na večer nápadnejšie líčenie, fantázii sa medze nekladú. Pozrite si šesť najlepších rúžov na každú príležitosť!

 

Matná jeseň

Matné farby sa na popredných priečkach držia už nejakú dobu. Siahnite po produktoch, ktoré dobre kryjú hneď v prvej vrstve, zachováte tak luxusný vzhľad pier. A klasický červený rúž? Matný finiš ho pozdvihne na ten najvyšší level! My v Notine milujeme dlhotrvajúci rúž v prepychovom zlatom obale Yves Saint Laurent Rouge Pur Couture The Slim, ktorý má štvorcový tvar, a preto sa aplikuje omnoho precíznejšie.

 

Sýtu a nádherne výraznú farbu v tenkej vrstve vykúzli aj tekutý rúž L’Oréal Paris Rouge Signature, na jeseň sa hodí purpurový odtieň 103 Enjoy. Navyše táto nádhera vydrží na perách až osem hodín!

 

Náš tip: Pred nanesením matného rúžu vždy použite ošetrujúci balzam. Predídete tak vysúšaniu a vaše pery budú hydratované a vyhladené. Balzam môžete na oživenie farby rúžu aplikovať aj kedykoľvek počas dňa – stačí malé množstvo do stredu pier.

 

Slivky, brusnice a zemité farby

Tmavšie jesenné odtiene rúžov, ako je purpurová, vínová a bordó, urobia z vašich pier neprehliadnuteľný klenot. Medzi najlepšie rúže patrí ultra pigmentovaný Lancôme L’Absolu Rouge Ruby Cream s výťažkom z ruží. Odtieň 306 Vintage Ruby ašpiruje na najlepšiu prirodzenú farbu v zemitých tónoch. Je veľmi krycí a príjemne hydratačný.

 

Láka vás hnedý rúž? Teplý podtón NYX Professional Makeup Shout Loud v odtieni 24 zalichotí bleduľkám aj opáleným ženám. A ak zbožňujete vínové tóny, pozrite sa na odtieň 17 Everyone Lies – výrazný krémový vínový, ktorý sa ľahko nanáša.

 

Rúže Gosh Velvet Touch sú v tmavších nude farbách. Notino odporúča odtieň Nougat v teplom nude tóne. Všetky sú vysoko hydratačné a veľmi ľahko sa aplikujú. Ideálne do každej kabelky!

 

Hydratačné rúže NOBEA Heartbeat sú zo 100 % prírodných ingrediencií. Fialový odtieň Nude Dream osloví odvážne ženy a zároveň je vďaka béžovému základu výborným parťákom na každý deň. Je pre vás červený rúž niečo ako obľúbená uniforma? Oblečte si jesennú variáciu červenej palety farieb v podobe odtieňa Juicy Cherry s teplým tlmeným čerešňovým podkladom.

 

Máte svoje osvedčené odtiene, ktorými si spestrujete daždivú jeseň? Koľko farieb vyskúšate v tejto sezóne po prvýkrát? Ktorý jesenný rúž bude tento rok vaším favoritom? Podeľte sa s nami o svoje tipy!