Trendy farby na vlasy 2020

 

trendy farby na vlasy

 

Vlasy dokážu celkový vzhľad dramaticky vylepšiť. A pretože každá žena zatúži občas po zmene, možno nastal čas inšpirovať sa najhorúcejšími trendmi. Predstavujeme vám farby vlasov 2020!

Univerzálna studená blond

Najhorúcejšou trendovou farbou vlasov 2020 je studená blond, ktorá má jednu obrovskú prednosť: hodí sa väčšine žien. Najviac parády s ňou však narobia majiteľky prirodzene svetlejších vlasov.

Ak chcete byť blondínou, odporúčame Schwarzkopf Professional Blondme, zosvetľovaciu a tónovaciu prísadu v odtieni Cool, ktorá vás priblíži vysnenému vzhľadu až o deväť odtieňov. Podobne vás preoblečie bezprašný púder Schwarzkopf Professional Blondme, ktorý sa hodí aj na melírovanie. Farby na vlasy 2020 sú citlivé a neničia vlasové vlákna.

trendy blond

Elegantná strieborná

Módne farby vlasov 2020 zahŕňajú aj odvážnu sivú a striebornú. Tieto odtiene sa však nehodia ku každému tónu pleti, takže dajte pozor, aby sa z vás nestala priesvitná Biela pani. Pokiaľ farby ladia, môžete vďaka strieborným či sivým vlasom zažiariť ako kráľovná elegancie – podmienkou je však dostatočná starostlivosť, ktorá sa začína výberom farby. L’Oréal Paris Colorista Hair Makeup odtieň 3 Grey sa postará o intenzívnu striebornú a k tomu pridá atraktívny lesk. 

elegantná strieborná  

Žiarivá hnedá

Trendy vo farbení vlasov 2020 vychádzajú v ústrety výrazným aj prirodzeným farbám. Z druhej skupiny vyčnievajú teplé odtiene žiarivej hnedej, ktorá vlasom dodá zdravý nádych a lesk. S farbou L’Oréal Paris Casting Crème Gloss odtieň Milk Chocolate si budete užívať oslnivo lesklé a hodvábne jemné vlasy až osem týždňov.    

žiarivá hnedá

Pastelové tóny zjemňujú

Trendové farby na vlasy 2020 si rozumejú s pastelovými tónmi ružovej aj s temnejšou škálou fialovej. Pastelovoružová pôsobí optimisticky, zjemňuje rysy, a tým významne omladzuje. Chceli by ste ju vyskúšať, ale nemôžete nájsť odvahu? Počkajte si na leto, keď sú aj veľmi výrazné farby v norme. Pre experimenty je ideálnym partnerom farba  L'Oréal Paris Colorista Washout odtieň Pink, ktorá sa postupne vymýva a neobsahuje oxidačné činidlo ani amoniak.

pastelové farby

Fialová pre odvážnych

Kapitolou knihy Trendové farby na vlasy 2020 sa stala aj fialová, čo poteší milovníčky tmavších odtieňov. Farba L’Oréal Paris Colorista Permanent, a najmä neodolateľný odtieň Dark Purple, bude sedieť predovšetkým ženám s hnedým tónom pleti. Pre svetlejší variant skúste odtieň Purple vymývajúcej sa farby L’Oréal Paris Colorista Washout. Trendové farby na vlasy 2020 ponúkajú koniec-koncov toľko možností, že môžete meniť svoj vzhľad podľa nálady.

trendy fialová