Trendy líčenie pier 3x inak

Výrazné pery nemusia nutne znamenať len žiarivo červený či ružový rúž. Siahnite po svojej kozmetickej taštičke, aj po produktoch určených primárne na niečo iné a vyčarujte si originálny vzhľad, ktorým v lete rozhodne zaujmete!

trendy líčenie pier s Maybelline

Trblietavá kontúra

Jednoduchý trik, ktorý líčenie ozvláštni, a navyše vám opticky zväčší pery. Základnú farbu rúžu si zvoľte výraznejšiu. Na fotkách môžete vidieť Color Sensational od Maybelline v odtieni 886 Berry Bossy. Na pomoc si zoberte trblietavú linku na oči Lasting Drama Light Liner v odtieni, ktorý sa hodí k vášmu rúžu. Pri fialových tónoch siahnite po studenom ružovom odtieni. Linku potom aplikujte na kontúru pier cez rúž.

trblietavá kontúra pier s produktmi od Maybelline 

Určite nevynechávajte srdiečko v strede pier, práve to dodáva efekt plnosti a pery opticky zväčší. Intenzita je len na vás – môžete si vytvoriť iba ľahučké odlesky alebo, naopak, výraznú kontúru, ktorú pre lepšie prepojenie odporúčame poklepkať prstami, a tým produkty lepšie prepojiť.

Spojenie textúr

Druhý trik opäť spája trblietavý element a rúž. Tentoraz ide skôr o miešanie textúr krémového rúžu a trblietavého tieňa. Práve toto prepojenie je veľmi obľúbené medzi mejkap artistami a preniká čoraz častejšie do každodenného líčenia žien po celom svete. Pokiaľ sa nemôžete rozhodnúť, ktorý rúž vám bude svedčať, je tu pre vás kolekcia Made for All od Maybelline. Ide o rúže doslova pre všetkých, za ktorými stoja 2 roky vývoja a 2000 testovaných odtieňov, kým vznikla šestica tých, s ktorými naozaj nešliapnete vedľa. A to dokonca ani v prípade žiarivo ružovej Fuchsia for Me, ktorú sme nakombinovali so zlatým odtieňom z paletky The 24karats.

trendy kombinácia rúžu a zlatého očného tieňa Maybelline

Tieň zľahka naneste do stredu pier, kde by mal byť najintenzívnejší, a potom ho už len rozotrite dostratena niekoľkými dotykmi smerom ku kútikom. Na modelke sú vybrané veľmi kontrastné odtiene rúžu a tieňa, ale pokiaľ chcete niečo menej výrazné, skúste sa pri tejto kombinácii produktov držať farieb tón v tóne. Toto špeciálne líčenie pier sa vtedy ukáže len z určitých uhlov a vy budete mať jedno malé eso v rukáve.

Ombré pery a ďalšie inšpirácie

Jemne rozmazaný a romantický efekt ombré pier sa teší veľkej obľube v Ázii, ale čím ďalej tým viac sa nosí aj u nás v Európe. A niet divu. Obzvlášť k jemným šatám v horúcich dňoch vyzerá skrátka skvelo a postačia vám naň opäť iba 2 produkty.

ombré pery s produktmi od Maybelline

Pozrite sa vo videu zo série Make-up in the City od Maybelline na to, ako si práve tento trend nalíčila Drew's Beauty. A aj na to, ako si spolu s Denisou Pfauserovou poradili s ďalšími úlohami, ktoré si vykrútili na kolese rúžov. A ak si budete chcieť nejakú inšpiráciu vyskúšať, môžete využiť kód NMB3SK na 20% zľavu na všetky produkty Maybelline.