Trendy nechty 2021: Oslnivá letná manikúra

letné nechty, trendy letné nechty

Hurá, leto je predo dvermi! Oslávte s nami príval teplých dní kreatívne a načerpajte nechtovú inšpiráciu, aby ste mali na sezónu 2021 zvodné pazúriky. V kurze je look trendy gélových nechtov s výrazným leskom, odvážne farebné kombinácie a dokonale prirodzené lakovanie. Aký štýl si vyberiete

1. Inšpirácie na ružové nechty

Trendy nechty nemusia byť vždy do očí bijúce, hovorí sa predsa, že krása tkvie v jednoduchosti. Prirodzené odtiene v tlmených tónoch, ako je Lady Like od Essie Nails, vám umožnia hrať sa s výrazne kolorovanými detailmi oblečenia. Púdrová, marhuľová, ružová, zemitá a piesčitá totiž „neprebijú“ ani ten najextravagantnejší kúsok odevu.

 

Look ružových trendy gélových nechtov dosiahnete aj pomocou odtieňa Timid Pink od NOBEA Day-to-Day alebo s Princesses Rule od OPI Infinite Shine, ktoré vďaka obaleným pigmentom vykúzlia intenzívne krytie s vysokým leskom. Gél laky majú tú výhodu, že nimi vytvoríte perfektný povrch ako od profesionála v pohodlí domova – a to buď s UV lampou, alebo bez nej. Na leto ideálna voľba!

2. Nezabúdajte lakovať nežné pastely

Pastelové tóny si obvykle podmaňujú skôr jarnú sezónu, ale nie je to tak v trendy nechtoch leta 2021. Tie predpisujú farby ako mätová (minty green), cukríkovo ružová (candy pink) alebo morušová (mulberry). Za stredomorskú farbu č. 1 ale volíme nežnú orgovánovú, akú má lak na nechty s gélovým efektom NOBEA Day-to-Day Soft Lilac! Vyskúšate ju?

3. Super tip na nechty v odtieni podmorského života

Červená je farba, ktorá priťahuje pozornosť. V roku 2021 bude hrať prím predovšetkým odtieň korálovo červenej, ako Gaston Berry od Rimmel 60 Seconds By Rita Ora. Intenzívna farba, nad ktorou možno váhate, sa v letnej sezóne objaví všade. Bude súčasťou drinkov na kokteilových párty, dominovať obliekaniu aj pri líčení pier. Nemala by teda na nechtoch chýbať ani vám!

4. Color blocking nechty 2021

K letu patrí určitá miera extravagancie a tento rok sa o ňu postará lakovanie veľkých pestrofarebných plôch (blokov) alebo tzv. color blocking. Podobne ako pri líčení a odievaní vychádza zo spájania vzájomne odlišných farieb. Osvedčenými kombináciami sú napríklad červená a žltá, modrá so zelenou alebo vínová kontrastujúca so žltou. My sme si vybrali senzačné duo gélových lakov na nechty Semilac Paris UV Hybrid v odtieni Burgundy Wine a žiariaci Racing Car. Veď jasnožltá je predsa farbou roku podľa Pantone Color Institute!

 

Ako sa pripraviť pred sezónou

Ani tá najlepšia manikúra nevynikne, ak budete mať pazúriky lámavé a slabé, čo sa po zime a studenej jari pokojne môže stať. Doprajte preto nechtom vzpruhu v podobe posilňujúceho laku Diamond strengthener NOBEA Nail care. V jeho zložení nájdete diamantový prášok, ktorý spolu s ďalšími ingredienciami navráti nechtom mimoriadnu pevnosť, odolnosť proti štiepeniu a ako bonus aj krásny lesk.

 

Nechty výborne vyživí aj ošetrujúci lak na nechty Vitamin glow NOBEA Nail care, ktorý sa ideálne hodí aj ako podkladová vrstva. Pri podklade stačí nechty nalakovať raz. Ak aspoň načas stojíte o dokonalé prirodzené nechty a farbu už nebudete nanášať, voľte vrstvy dve.

 

A náš tip na záver?

Predĺžte výdrž farieb aplikáciou ochranného laku na nechty NOBEA Day-to-Day. Univerzálny top coat sa postará o extra žiarivosť, efekt trendy gélových nechtov a maximálnu výdrž laku pod ním.

 

Máte aj vy svoju obľúbenú letnú nechtovú inšpiráciu? Podeľte sa!