Triky s make-up produktmi


make-up tutorial

Poznáte to, občas skrátka nejaký ten mejkap produkt nemôžete nájsť, minie sa vám, alebo si ho napríklad zabudnete pribaliť so sebou. Prezradíme vám niekoľko trikov a produktov, ktoré vás zachránia a pomôžu vám vytvoriť si kompletné líčenie.

Matte Ink ako báza

… alebo aj ako samostatný očný tieň. Ak máte výraznejšie žilky na viečkach, ideálne je siahnuť po vysokokrycom korektore alebo práve po matnom rúži SuperStay Matte Ink v nude odtieni. Vďaka vysokej pigmentácii vám rúž viečko zjednotí a pripraví na aplikáciu tieňov. Nechajte ho chvíľu zaschnúť a následne naneste klasické očné tiene. Podklad umožní ich farbám krásne vyniknúť. Tiene pritom ani nemusíte nanášať na celé viečko, ale rúž pokojne priznať a pracovať s ním ako s ďalším tieňom. Pokiaľ sa nebojíte farieb, bez obáv siahnite aj po inom ako nude odtieni – uvidíte, že farebný podklad zmení vašu „starú známu“ paletku na celkom nové tiene.

líčenie očí, Matte Ink

 

Bronzer 3-krát inak

Bronzery patria k hviezdam tohtoročnej sezóny a nejaký čas budú ešte určite žiariť. Tvári dodajú jemne opálený, zdravý vzhľad aj v jesenných dňoch a ľahko nahradia zložité kontúrovanie rôznymi odtieňmi mejkapu. Nebojte sa siahnuť do City Bronzeru od Maybelline i menším štetčekom a vytieňovať si ním tiež oblúk oka. Tento malý trik kráča ruka v ruke s trendom „no make-up make-up“ a dodá vášmu pohľadu hĺbku. Ak tento trik zopakujete aj s lícenkou – nanesiete ju na tvár i viečko, tentoraz skôr od vnútorného kútika do polovice pohyblivého viečka - získate sofistikované a zjednotené líčenie tón v tóne. To je teda, čo sa týka bronzera na tvár aj na viečka. Do tretice môžete bronzer použiť ako púdrový tieň na obočie. Samozrejme, závisí od odtieňa, ale v prípade, že nemáte po čom inom siahnuť, matný bronzer hravo zastúpi produkty na obočie a vyplní ho.


Roztomilé pehy

Je to presne ako s vlnitými vlasmi. Kto ich nemá, ten po nich túži, kto ich má, chcel by radšej rovné. Za nás sú však pehy jednoznačne niečím, čo by sa nemalo skrývať! Naopak, na dievčatách i ženách pôsobia veľmi roztomilo. Navyše sú tiež veľkým hitom, ktorý vídame v mnohých festivalových tutoriáloch, kde sa im žiadne medze rozhodne nekladú. Niekto siahne rovno po kamienkoch, iný po farebných ceruzkách. Pokiaľ vám ale na začiatok stačia klasické hnedé prirodzené pehy, ľahko si ich vykúzlite s linkou vo fixke Hyper Precise v odtieni Forest Brown. Začnite na nose a uvidíte, či skončíte pri 10, 15 alebo 100 pehách.

pehy, kreslenie pieh

A pretože tipov a trikov nikdy nie je dosť, sledujte, akú výzvu si Denisa pripravila pre Moniku s Karolínou v najnovšom diele seriálu Make-up in the City od Maybelline.Autor: Notino