Udržujte svoju pleť čistú aj po cvičení!

Aktívny životný štýl vám môže do života priniesť pozitívnu energiu a navodiť skvelý pocit. Vaša pokožka však zrejme nie je z pravidelných návštev fitness centra až taká nadšená. Aby ste to zmenili a aby ste si udržali svoju pleť zdravú, je najdôležitejšie ju dôkladne vyčistiť od zvyškov potu. Čítajte ďalej! Dozviete sa viac o najšetrnejšej a najdôkladnejšej cielenej čistiacej a spevňujúcej masáži a spoznáte inovatívneho pomocníka, ktorý vám s tým všetkým pomôže.

Foreo Luna 3 pre čistú a sviežu pleť po cvičení

Čistá pleť = šťastná pleť

O akom zázraku je reč? Prístroj sa volá LUNA 3 a výrobcom je švédska spoločnosť FOREO. Ak túžite po žiarivej a sviežej pokožke, tak určite oceníte, že tento elektrický masážny prístroj posúva čistenie pleti v porovnaní so svojimi predchodcami na vyššiu úroveň. Dlhšie a mäkšie dotykové body na ešte väčšej čistiacej hlavici už počas niekoľkých sekúnd efektívne odstraňujú pot, špinu a mastnotu nazbierané počas cvičenia a voila! LUNA 3 vám tak pomôže udržať vašu pleť zdravú a v kondícii.

novinka Foreo Luna 3

Cielená spevňujúca masáž tváre

Kiežby existovali cvičenia aj na tvár, však? Trošku pevnejšia tu, trošku hladšia tam a vyhladená a mladšie vyzerajúca najlepšie všade. LUNA 3 to zvládne s prehľadom vďaka výberu spevňujúcich a masážnych procedúr pre maximálny účinok proti starnutiu pleti. Stiahnite si mobilnú aplikáciu FOREO, prepojte s ňou masážny prístroj LUNA 3 a vyberte si želanú masážnu procedúru. Tvár, kontúry očí, krk – mini masáže sú zacielené na špecifické body pleti a viditeľné výsledky na seba nenechajú dlho čakať.

nový čistiaci prístroj na pleť Foreo Luna 3

Skoncujte s výhovorkou „Začnem zajtra.“ už dnes!

Z fitka rovno na pracovné stretnutie a odtiaľ na večeru s priateľmi – vtesnať ošetrenie pleti do plného diára môže byť niekedy výzvou. Slovko „nestíham“ však odteraz už do vášho slovníka patriť nebude! S FOREO vám bude stačiť 1 minúta každé ráno a večer. A to počas celého roka, pretože na plné nabitie vydrží až 650 použití.

tréning so švihadlom

Zatočte so špinou a nečistotami

Na prekračovaní hraníc vo fitku nie je nič zlé, ale je potrebné myslieť aj na bezpečnosť. Ani LUNA 3 nezabúda na maximálnu ochranu pleti. Je vyrobená z neporézneho a neabrazívneho silikónu, ktorý baktérie doslova odpudzuje. Príjemnou novinkou sú aj tri varianty štetiniek pre normálnu, citlivú a zmiešanú pleť, ktoré nie je nutné vymieňať, takže navyše ušetríte. Ak sa vám to stále nezdá dostatočne personalizované, aplikácia FOREO vám ponúka možnosť vybrať si zo 16 stupňov rýchlosti.

Foreo Luna 3 v troch farebných variantoch

Pleť pripravená na cvičenie

Cvičenie prospieva telu aj mysli, ale ak sa nebudete o svoju pleť vhodne starať, môže jej cvičenie výrazne uškodiť. LUNA 3 myslí na váš vzhľad po bežnom dni v práci, ale aj po tom najťažšom tréningu. Dáte na nás a obohatíte svoju každodennú starostlivosť o pleť o tohoto pomocníka?