V Notine „píšeme“ príbehy so šťastným koncom…

vianoce

Pokiaľ máte radi rozprávky, v ktorých vždy dobro víťazí nad zlom a v ktorých každý nájde svoje šťastie, ste u nás v Notine správne. Aj u nás majú totiž príbehy šťastný koniec. Zvlášť tie vaše, ktoré žijete každý deň!

Už je to pár rokov, čo je pre mňa Notino viac než len práca alebo viac než len kozmetika. Niekedy mám pocit, že je to skôr môj rytier v nablýskanej zbroji, ktorý sa zázračne zjaví a pomôže, kedykoľvek potrebujem. Keď sa to stalo prvýkrát, bol to typický deň Blbec… taký ten deň, keď nestíhate, a čo stihnete, spoľahlivo pokazíte. Rozliate raňajky, článok, ktorý nie a nie dopísať, defekt, dieťa, ktoré vám zrazu ochorie, a pestúnka, ktorá vám na poslednú chvíľu odriekne stráženie. Vrstvilo sa to. A keď ste zúfalí alebo preťažení, funguje jediné: úplne vypnúť. Ako som ja vtedy vypla vo vani plnej levanduľového kúpeľového mlieka v prášku od Greenum. Odvtedy ma po náročných dňoch zachraňuje vďaka Notinu už pravidelne.

Nezošalela som dokonca ani vo chvíli, keď som svoju vtedy asi dvojročnú dcéru nachytala, ako bubnuje paletkou očných tieňov o dlažbu a drví moje obľúbené tiene s obdivuhodnou rytmickou presnosťou. Teda, zrejme by som zošalela, ale v Notine som potom objavila tiene Hypnôse Doll Eyes od Lancôme, ktoré vydržia (skoro) všetko. Aj drsné zaobchádzanie malých princezien alebo cestu lietadlom na druhý koniec sveta.

Nehovoriac o tom, aké jednoduché je v Notine vybrať darčeky napríklad pre kamarátky na narodeniny (posledný rok som azda všetkým rozdala darčekové sady pleťových masiek KORIKA!) alebo darčeky na poslednú chvíľu pre svokru – pretože váš muž prozaicky zabudne, že jeho mamička oslavuje okrúhle narodeniny. Či už tu siahnete po kozmetickej darčekovej sade, ako je Aura Botanica Bain Micellaire od Kérastase pre unavené vlasy, alebo po darčekovej sade bytových vôní, ako je tá, ktorá ma zachránila teraz na Vianoce a ktorá skrýva difuzér Maison Berger Paris s vôňou Lolita Lempicka, urobíte radosť aj najnáročnejším svokrám pod slnkom.

produkty vianoce

A tak by som mohla pokračovať a hovoriť o chvíľach, keď som konečne s Notinom objavila kúzlo proti kruhom pod očami (Touche Éclat od YSL), keď som sa prvýkrát odvážila otestovať niche parfémy (milujem Toma Forda a jeho Tabacco Vanille), keď som… našla ďalší čriepok radosti alebo chvíľku oddychu, pretože som si dopriala kúsok krásy z Notina. Áno. Sú to malé príbehy. Popri starostiach, ktoré máme, na prvý pohľad zanedbateľné. Ale sú to, naopak, práve malé príbehy, ktoré nám plnia každý deň. A je skvelé, keď majú krásny, voňavý a šťastný koniec.

Tak nech presne taký máte aj zvyšok tohto roku. Krásny, voňavý a šťastný. Užite si ho napríklad vo vani plnej peny, s množstvom vonných sviečok okolo, a hlavne s tými, ktorých milujete a ktorí milujú vás. Ja sa na vás budem tešiť zas v budúcom blogu – tentoraz už v roku 2019.

Šťastné a veselé!

 

Jana