Valentínske líčenie s rúžmi Nobea Valentine odolá aj bozkom

Blíži sa sviatok všetkých zamilovaných a my chceme, aby ste ho oslávili v celej svojej kráse. Vieme, ktoré kozmetické kúsky vám padnú vhod práve na Valentína a tu vám ich všetky predstavíme. Navyše sme pre vás zo srdca pripravili jedno luxusné prekvapenie. Ale o tom až na konci článku...

dlhotrvajúce tektué rúže

Zvodný pohľad dosiahnete s paletkou I Heart Revolution Chocolate. Na výber je ich naozaj veľa a určite ju zladíte s jedným z našich valentínskych rúžov. Husté a dlhé riasy ako bábika zas zaručí obľúbená maskara Hypnose Doll Eyes. Stačí ju doplniť precíznou ceruzkou Epic Ink od NYX a nikto od vás nebude vedieť odtrhnúť oči.

Pokojne sa červenajte…

Je predsa Valentín a vaše líca tak navyše získajú peknú, zdravú farbu. Ak si k nej chcete pomôcť aj trošku inak, vyskúšajte napríklad srdiečkovú lícenku Blushing Hearts. Tú vylepšíte skvelým podkladom, akým je už kultový, dlhotrvajúci make-up Double Wear Stay-in-Place. Následne všetko zafixujte púdrom Stay Matte. A určite nezabúdajte na tú asi najpríjemnejšiu a najoslnivejšiu časť líčenia – rozjasňovač. Tou správnou voľba pre každú z nás je určite bestseller Master Chrome. Ponúkne krásny jemný lesk hneď v dvoch farebných variantoch.

matný tekutý rúž Nobea Valentine swatches

Pery pripravené na bozkávanie

Základom každého valentínskeho líčenia sú dokonalé pery. Čo by teda mal spĺňať každý rúž, ktorý si vyberiete na túto udalosť? Musí byť nestierateľný! My to veľmi dobre vieme, a tak prichádzame s niečím, čo poteší každú milovníčku rúžov. Dámy, pripravte sa na to, že stretnete novú lásku! Koncom januára sme totiž predstavili nový rad rúžov v rámci špeciálnej láskyplnej akcie. Čakajú na vás matné a tekuté krásky v šiestich nádherných odtieňoch a my  veríme, že sa stanú stálicami v každej kozmetickej taštičke.

matné tekuté rúže Nobea s dlhotrvajúcim efektom

Nakúpte v našom e-shope či kamenných predajniach aspoň za 39 € a rúž je váš – úplne zadarmo. Nezabudnite však, že táto akcia platí len do 13. 2. Nenechajte si ju ujsť a oslňte neodolateľným líčením na sviatok všetkých zamilovaných!

Tešíte sa na naše zamilované rúže? Podeľte sa s nami o vaše valentínske looky!