Váš obľúbený make-up True Match oslavuje narodeniny

L'Oréal

15 rokov po vašom boku, 15 rokov presadzovania rozmanitosti, 15 rokov posilňovania sebavedomia, 15 rokov starostlivosti o vašu pleť, 15 rokov oddanosti našich expertov... Teraz je ten správny čas osláviť 15 rokov True Match make-upu! Ikonický make-up True Match od L'Oréal Paris nebol vytvorený, aby skryl vaše pravé ja pod hrubou vrstvou make-upu, ale naopak, aby čo najviac podčiarkol vašu osobnosť, prirodzenú krásu a zlepšil kvalitu vašej pleti. Make-up, ktorý sa stará o vašu pleť a ktorý zodpovedá odtieňu pleti každej z nás. To všetko sa ukrýva v 15 rôznych odtieňoch, pre všetky tóny a podtóny pleti, pretože my všetci za to stojíme!

Pred 15 rokmi True Match ako priekopník v oblasti perfektnej zhody predstavil na trh rad 15 odtieňov, podľa tónu aj podtónu pleti, čo je takmer dvojnásobok toho, čo ostatné značky v tej dobe ponúkali. Vďaka neustálym inováciám a rozsiahlym vedeckým štúdiám teraz zodpovedá väčšine odtieňov pleti po celom svete (medzinárodne). Pretože značka L'Oréal Paris chce, aby sa každá žena cítila dobre vo svojej vlastnej koži a aby bola stále sama sebou.

oap true match notino hu alexandra

True Match sa ukázal aj ako leader v oblasti inovácií receptúr: 15 rokov odhodlania našich expertov priniesť zloženie True Match make-upu ešte bližšie k dokonalosti vyústilo v ten najprirodzenejší finiš, ktorý pomáha ženám cítiť sa ako absolútne najlepšia verzia ich samotných. Pridajte ultraľahké hydratačné zloženie a najjemnejšie pigmenty odborne vytvorené v laboratóriách L'Oréal a výsledkom je super-zapracovateľné, prirodzené, rozjasňujúce krytie, ktoré nikdy nie je fádne. Je taký hydratačný, až skoro neviditeľne splynie s pleťou, ale pritom zakryje všetky prípadné nedostatky pleti.

True Match a L'Oréal Paris boli aj priekopníkmi v starostlivosti o pleť, ktorá bola vždy ich podstatou. Túto srdcovú záležitosť teraz ešte ďalej zdokonaľujú, vďaka novému zloženiu, ktoré miluje pokožku a u ktorého bolo preukázané, že zlepšuje kvalitu pleti už po dvoch týždňoch používania *. Poslednou renováciou sa stal True Match ešte starostlivejším ako kedykoľvek predtým. Extra hydratačné zloženie je teraz obohatené o kyselinu hyaluronovú, vitamíny a antioxidanty. True Match make-up je z 80 % zložený z ošetrujúcich látok a zvyšok zloženia  predstavujú minerálne pigmenty. Jedná sa teda o poriadnu dávku hydratácie pre vašu pleť.

oap true match notino sk veronika

Značka L'Oréal Paris si vždy cenila jedinečnosť. Cieľom True Match od počiatku bolo, aby sa ženy cítili pyšné a hrdé na svoju pleť aj na svoje drobné dokonalé nedokonalosti. Tento unikátny produkt chce, aby ste nemuseli používať make-up ako prostriedok pre zakrytie vašej pleti, ale vnímať ho ako posledný krok v starostlivosti o vašu pleť, ktorý má vašu jedinečnosť a osobnosť maximálne podporiť, a nie ju skryť. Už žiadne hranice medzi vaším make-upom a starostlivosťou o vašu pleť!

Oslávte teda s nami 15 rokov jedinečného produktu True Match, 15 rokov vašej dôvery, 15 rokov presadzovania rozmanitosti, 15 rokov sebavedomia a 15 rokov starostlivosti o vašu pleť tým, že sa budete cítiť sebavedomo, krásne a hrdo. Odvážte sa byť konečne sami sebou! To je jediné narodeninové želanie make-upu True Match! Všetko najlepšie k narodeninám True Match!

* Klinicky testované, kozmeticko-klinická štúdia na 42 ženách.