Vedeli ste, že farba môže vlasy aj ozdraviť?

Túžite po farbe na vlasy, ktorá by vaše vlasy dokonale odfarbila bez nežiaduceho poškodenia vlasov, stekania farby alebo nepríjemného zápachu? Potom vyskúšajte exkluzívne farby na vlasy z nového radu Olia od Garnier, ktoré predstavujú absolútnu revolúciu v domácom farbení! Farby na vlasy Garnier Olia sú jedinečné svojou prelomovou technológiou ODS (Oil Delivery System), ktorá je založená na čistej sile prírodných olejov.

zdravé vlasy po farbení

Farby vás prekvapia svojou zamatovou štruktúrou, ktorá pri aplikácii nesteká a očarí vás svojou príjemnou vôňou kvetín! Patentované olejové zloženie vaše vlasy navyše viditeľne vyživuje a zlepšuje ich kvalitu. Farba teda zároveň funguje aj ako výživná maska ​​na vlasy!

Sila prírodných olejov, rad farieb Olia, úplne zmenila celý proces farbenia. Unikátna technológia chránená dvadsatimi dvomi patentmi neobsahuje amoniak, ktorý nahrádza alkalický agent MEA. Amoniak, ktorý je obsiahnutý vo všetkých ostatných farbách na vlasy, dráždi pokožku hlavy, poškodzuje vlasy a pri aplikácii nepríjemne zapácha.

Pri používaní farieb Garnier Olia už tento problém mať nebudete! Farby Olia obsahujú vysokú koncentráciu kvetinových olejov z kamélie, slnečnice a mučenky, ktoré poskytnú vašim vlasom najvyššiu sýtosť a intenzitu farby. Farby ďalej zabezpečia 100 % krytie šedín a dodajú vlasom hebkosť a extrémny lesk. Obsah olejov vo farbe činní až 60 %! Očarujúce odtiene širokej palety farieb Garnier Olia ponúkajú 25 bohatých a výrazných odtieňov, ktoré dodajú vašim vlasom neuveriteľné odlesky.

Vyberať môžete zo siedmich oslnivých a žiarivých blond odtieňov, ďalej z dvoch intenzívnych a živých odtieňov červenej, ôsmich lesklých a podmanivých odtieňov hnedej. V ponuke je tiež jeden exkluzívny odtieň tmavo fialovej farby a tri intenzívne čierne odtiene.

Vďaka používaniu farieb Olia budú vaše vlasy dokonale vyživené a pestované bez nežiaduceho poškodenia, ktoré vzniká v dôsledku farbenia. Olej pôsobí vo vnútri aj na povrchu vlasového vlákna, pri aplikácii obalí každý vlas zvlášť a významne posilní jeho štruktúru. Po farbení budú vaše vlasy nielen žiariť intenzívnou farbou, ale budú tiež jemnejšie na dotyk. Pri domácom farbení tak zažijete úplne nový zážitok! Farba bude na vlasoch držať bez nepríjemných stekajúcich kvapiek, nepoškodí vaše vlasy a zanechá krásnu vôňu prírodných kvetinových olejov.

Vyskúšajte aj ďalšie skvelé produkty v našej sekcii farby na vlasy a profesionálne farby na vlasy.