Veľký tarotový horoskop na rok 2017

ročný horoskop 2017

Začal sa nový rok, ročný horoskop tarot vám prezradí, čo vás tohto roku čaká, na čo si dať pozor, čoho sa vyvarovať alebo na čo sa tešiť. Máme pre vás veľký tarotový horoskop 2017.

 

Baran

V roku 2017 je dôležité, aby ste dokázali vlastnosti znamenia Barana využiť tým správnym spôsobom. Odvaha čeliť životným udalostiam vám rozhodne chýbať nebude, ale súčasne je nutné do konania zakomponovať rozvahu. Príliš veľa tvrdohlavosti totiž málokedy prinesie úspech. Navyše by ste, aspoň niekedy, mali dať na intuíciu. Tá môže úplne nečakane vyriešiť veľa nejasností, ktoré by ste inak cez vlastný zápal pre vec nemuseli odhaliť. Ďalej skúste zapracovať na väčšej pokore, lebo určitá namyslenosť môže život len ​​skomplikovať.

Vzťahy

Do partnerských vzťahov by ste mali vstupovať s otvoreným „priezorom“. Inými slovami, priame a čestné konanie sa nakoniec oplatí, hoci to nemusí na prvý pohľad tak vyzerať. Dôležité tiež je, aby ste dokázali partnera počúvať. Je totiž zrejmé, že keby ste žili len sami pre seba, spolužitie by postupne prestalo klapať.

Práca

V zamestnaní je potrebné mať tvrdé lakte. Nenechajte sa nikým odstrčiť od svojich nárokov. To platí za podmienky, že ste si ich skutočne zaslúžili. Očakávania bez príčiny by sa totiž stali jadrom sporov, ktoré by mohli medziľudské vzťahy na pracovisku veľmi pokaziť. Bude vám viac vyhovovať, ak budete rozhodovať, než sa podriaďovať.

Zdravie

Sústreďte sa hlavne na vašu psychiku a nervový systém. Je potrebné, aby ste boli čo najviac v harmónii a pohode. Vnútornú pohodu podporia rôzne druhy relaxácií. Medzi ne možno zaradiť aj kúpele, do ktorých je vhodné dať nejaký príjemný relaxačný prípravok do kúpeľa.

Tip pre ženy

Ženám v znamení Barana môže v roku 2017 veľmi pomôcť spôsob líčenia. Ten totiž dokáže ovplyvniť prvý dojem z akéhokoľvek stretnutia s vašou osobou. Ak využijete správne prostriedky na líčenie, môžete podľa potreby navodiť tú správnu atmosféru.

Tip pre mužov

Barani veľmi často patria medzi cholerickejších jedincov. Vnútorné napätie potrebujú ventilovať von. Ak je však toho príliš, môže to mať negatívne dopady. Preto je vhodné občas pokoju pomôcť.  Doprajte si napríklad upokojujúcu vôňu levandule v mydle na holenie Scottish Fine Soaps Classic Male Grooming.

 

Býk

Vnímanie reality vám, ako Býkom, nerobí žiadne veľké problémy. Napriek tomu vás v tomto smere rok 2017 trochu otestuje. Aby ste uspeli, je potrebné sa vyrovnať s minulosťou. Pamätajte, že chyby robí úplne každý. Ale nemá zmysel sa tým dlho trápiť a nechať sa zastaviť v ďalšom vývoji. Z omylov sa jednoducho poučte a nepríjemnú kapitolu svojho života čo najskôr uzatvorte. Ak vás niekedy prepadne zlá nálada, urobte si hneď niečím radosť. Veľkým pomocníkom môžu byť tiež rôzne záujmy. Ak ich nemáte, začnite sa niečomu zaujímavému venovať.

Vzťahy

Tento rok môže priniesť partnerské problémy. Ich hlavným spúšťačom sa pravdepodobne stane pocit osamotenia, či už vás, alebo partnera. Aby ste tomu predišli, snažte sa o prevenciu. Vášmu náprotivku sa venujte, veľa komunikujte a zaujímajte sa o jeho radosti i strasti. To isté by mal však robiť aj partner.

Práca

Na pracovisku sa vyvarujte toho, aby ste nasľubovali viac, než naozaj zvládnete. Ústretovosť je nepochybne výborná vlastnosť, ale nesmie vám prerásť cez hlavu. Tiež sa môže stať, že sa na niečom „zaseknete“. Buďte trpezliví a postupne to zvládnete. A ak nie, nebojte sa obrátiť na skúsenejšieho spolupracovníka.

Zdravie

Môže sa stať, že sa budete často cítiť veľmi vyčerpaní. To nie je dobrá správa, pretože nadmiera únavy otvára brány rôznym chorobám a dochádza k oslabeniu imunity. Preto sa strážte a v prípade potreby využite prostriedky na podporu imunity.

Tip pre ženy

Radosť zo života vám určite prinesie parfém Versace Versense. Je zmyselný, svieži, ľahký a presne tak sa budete pri jeho použití cítiť aj vy. Vôňa ponúka kombináciu santalového dreva, cédra, olivovníka, bergamotu, zelenej mandarínky a opuncie.

Tip pre mužov

Odvahu čeliť problémom minulosti môže podporiť pánsky parfém Hugo Boss Boss No.6 Bottled. Popri odvahe ponúkne aj moderný štýl, čo je pre inak konzervatívne založeného Býka ako „pokropenie živou vodou“.

 

Blíženci

Znamenie Blížencov môže prežiť rok 2017 relatívne úspešným spôsobom. Podstatné však je, aby ste vo všetkých činnostiach našli tú správnu cestu. Hľadanie harmónie sa tak stane jedným z hlavných cieľov vášho snaženia. Pamätajte, že by ste nemali nikdy nikým pohŕdať. Nezávisle od toho, ako vám je daný človek príjemný, alebo naopak. Práve tak sa vyvarujte rôznym klebetám ​​a ohováraniu. Veľmi sa sústreďte na dôkladnosť, pretože to je ďalší kľúč k tomu, aby ste dokázali naplniť vaše ciele a predstavy.

Vzťahy

Vo vzťahu sa zamerajte na to, aby ste sa na starostlivosti o spoločnú domácnosť podieľali obaja. Len čo sa „ručička“ preváži výrazne na jednu stranu, je to priama cesta ku konfliktom a nabúranie spolužitia. Veľmi zásadná tiež bude finančná stránka vzťahu. Ide totiž o to, aby jeden z partnerov nevysával toho druhého. Aj v tomto smere musí byť všetko vyvážené.

Práca

Vyvarujte sa toho, aby ste sa snažili získať nejaké benefity a výhody na úkor spolupracovníkov. Ani prípadné „ťahanie za rôzne nitky“ totiž nijako neprospeje atmosfére na pracovisku. Pokúste sa všetkým ukázať vľúdnu a pracovitú tvár, čo by pre vás nemal byť žiadny problém. Len si to nepokazte tým, že za rohom sa budete správať úplne inak.

Zdravie

Starostlivosť a prevenciu si zaslúžia najmä párové orgány. V prvom rade ide teda o obličky a pľúca. Preto sa naučte reflexnej terapii a každý deň si ju aplikujte. Pomôcť môžu aj prírodné šťavy plné antioxidantov, vitamínov a ďalších látok chrániacich organizmus.

Tip pre ženy

Ženy v znamení Blížencov sú veľmi spoločenské a neustále v pohybe. Určite preto oceníte prípravky na vlasy, ktoré udržia váš účes dokonalý v akejkoľvek situácii. Termoaktívny sprej L'Oréal Professionnel Tecni Art Volume vaše vlasy perfektne zafixuje a naviac im dodá objem.

Tip pre mužov

Urobte partnerke radosť a prineste príjemnú vôňu do bytu. Preukážete tým skutočný záujem o to, aby váš vzťah rozkvital. Vrátane toho, že sa podieľate na skrášľovaní spoločnej domácnosti, čo určite ocení každá žena.

 

Rak

Pokúste sa trochu vymedziť hranice cesty, po ktorej chcete v priebehu roka 2017 kráčať. Je v podstate úplne jedno, o akú životnú oblasť ide. Jednoducho je potrebné, aby ste poznali svoje mantinely a neupínali sa na nerealizovateľné sny. Ak sa vám to podarí, nemusí byť tento rok vôbec zlý. Mali by ste byť totiž schopní zhodnotiť to, o čo ste sa už dlho snažili. Plusové body v očiach druhých získate aj vďaka tomu, že sa dokážete o úspechy podeliť s vaším okolím. Pritom nemusí ísť len o rodinu, ktorá je inak Rakom obzvlášť blízka.

Vzťahy

Pre znamenie Raka je určite dobrou správou, že rok 2017 sľubuje viac-menej pokojný partnerský život. Aby to tak skutočne bolo, musíte mať vyriešené majetkové a finančné záležitosti. Ak sa na nich s partnerom zaseknete, môže ísť o hlavnú tému tohto roka. A to vám dokáže inak pekné spolužitie trochu pokaziť. Pozor hlavne na dlhy a exekúcie.

Práca

Zamestnávateľ môže oceniť vašu dlhodobú kvalitnú prácu, čo môže znamenať buď vylepšenia platového výmeru, alebo dokonca kariérny vzostup. Aby však k tomu vôbec mohlo dôjsť, nesmiete „zaspať na vavrínoch“. Riziko spokojnosti so sebou samým je pomerne veľké. Preto by mohlo priniesť ustrnutie a následné nepríjemné prebudenie.

Zdravie

Pokúste sa uľaviť žlčníku a pečeni. To znamená obmedzenie alkoholu, mastných, vyprážaných, príliš sladkých a tiež pikantných jedál. Ako podporu pečene vyskúšajte tento balík Walmark s pestrecom a chlorellou. Pestrec je výborný na pečeň a chlorella pomôže s detoxikáciou.

Tip pre ženy

Pre ženy narodené v znamení Raka je parfém Chloé Love ako stvorený. Ponúka romantiku, ženskosť a pomáha prežiť tie najvnútornejšie pocity. Vďaka tejto krehkej vôni dokážete odovzdať svoju lásku všetkým ľuďom, ktorí si ju zaslúžia.

Tip pre mužov

Pre tento rok si skúste zaobstarať parfém Joop! Homme, ktorý umocní vaše názory a životné hodnoty. Jeho esencie sú súčasne nevšedné a plné sviežosti. Preto nehrozí, že by ste ustrnuli tam, kde je nutné sa pohnúť ďalej. To všetko prináša kombinácia vôní citrónovníka, škorice, tabaku a drevín.

 

Lev

Je potrebné, aby ste sa naučili cielene rozvíjať vaše schopnosti. V roku 2017 ide najmä o kombináciu odvahy, veľkorysosti a organizačných schopností. I keď ide o prirodzené vlastnosti znamenia Leva, nemusí to byť vždy jednoduché. Občas totiž budete musieť prehryznúť situácie, v ktorých dôjde k urážke vášho „majestátu“. Aspoň tak to budete z vášho pohľadu vnímať. Buďte preto bdelí a nerobte unáhlené závery. Ak sa s tým solídne popasujete, môžete týchto 12 mesiacov prežiť pomerne dobre a bez väčších kotrmelcov.

Vzťahy

V partnerskom spolužití pre vás bude veľmi dôležitá komunikácia a tiež možnosť vymieňať si názory. Vždy sa nemusíte s partnerom zhodnúť. Vyhnite sa však tomu, aby ste zakaždým lipli na svojej pravde. To totiž nikto nevydrží dlho znášať. Tiež sa snažte partnerovi ukázať vrelosť a lásku. To však neznamená, že daná situácia sa musí vždy skončiť sexom.

Práca

V oblasti práce budete chcieť radšej rozhodovať, než pracovať. Keď už neostane nič iné, oveľa radšej začnete vykonávať tzv. mentálne činnosti na úkor tvrdej fyzickej práce. To nemusí byť problém, ak svojich kolegov a šéfov presvedčíte o tom, že práve na tomto poli ste najviac užitoční. V opačnom prípade zatnite zuby a začnite poriadne drieť vlastným telom.

Zdravie

Nebuďte príliš pohodlní a snažte sa pravidelne cvičiť. Inak hrozí, že sa vám začne ukladať viac tuku, než by ste si priali. Ak sa neustrážite a priberiete, popri úprave jedálneho lístka a cvičenia vám môžu pomôcť prostriedky na chudnutie. Ich výber je naozaj široký!

Tip pre ženy

Starostlivosť o vlasy by nemala žiadna žena narodená v znamení Leva podceniť. Práve vlasy vás totiž môžu vyložene zdobiť. Popri klasických šampónoch a kondicionéroch sa v pravidelných intervaloch oplatí aplikovať kvalitnú masku na vlasy. Vybrať si môžete podľa druhu a stavu vašich vlasov.

Tip pre mužov

Každý Lev sa chce páčiť, na čo väčšina mužov narodených v tomto znamení využíva slnečné lúče. Prečo nie, ale nič sa nemá preháňať. Tiež je potrebné sa počas opaľovania dôkladne chrániť. Medzi veľmi obľúbené patria prípravky na opaľovanie Bioderma.

 

Panna

Tento rok by ste mali využiť na vyhodnotenie doterajšieho spôsobu života. Tým sa to, samozrejme, nekončí. Nasledovať by mali zásadné zmeny. Tie by mali priniesť výrazne lepšie podmienky a vyššiu mieru uspokojenia z toho, čo robíte a ako sa vám darí. Ak budete výzvu vesmíru ignorovať, je dosť pravdepodobné, že sa vám to nevyplatí. Môžu prísť rôzne skúšky. Tieto situácie otestujú, či si naozaj stojíte za tým, čo ste doteraz vykonali a ako ste žili. Je tiež nutné počítať s tým, že keď k tomu dôjde, môžete sa dostať do problémov.

Vzťahy

Pokúste sa nechať za sebou to, čo vo vzťahu naozaj nefungovalo a prinášalo zásadné komplikácie. Musíte však mať na mysli, že aby sa všetko mohlo úspešne vykonať, musí chcieť aj partner. V opačnom prípade nemožno vylúčiť, že vaše spolužitie dôjde do bodu zlomu. Keby to nastalo, mali by ste sa zmieriť s tým, že sa môže stať takmer čokoľvek.

Práca

Mnohí ľudia robia svoju prácu zo zotrvačnosti a bez hlbšieho uspokojenia. Pokiaľ to je aj váš prípad, je možné, že rok 2017 umožní tento trend ukončiť. Lenže pozor! Hlboký rez nerobte náhle a bez jednoznačne vyjasnených ďalších plánov. Jedine tak sa budete môcť obzrieť a povedať si, že ste to nemohli urobiť inak.

Zdravie

Venujte starostlivosť celému črevnému traktu. Hlavným rizikom sú plesne, ktoré sa môžu v črevách vyskytovať. K ich eliminácii možno prispieť obmedzením konzumácie bielej múky a bieleho cukru. Pomáhajú aj saponíny v tabletkách z Yuccy shidigery.

Tip pre ženy

V rámci celkovej transformácie, ktorá môže v roku 2017 prebehnúť, skúste zmeniť aj starostlivosť o váš vzhľad. Popri novom outfite sa zamyslite nad tým, ako sa venujete vašej pleti. Napríklad si môžete vyskúšať nejakú nový kozmetický set pre pleť.

Tip pre mužov

Ak chcete zmeniť svoj život, nezabudnite ani na zmenu parfému! Vyskúšajte napríklad parfém Calvin Klein Man. Jeho drevitá a korenistá vôňa vám dodá eleganciu, šarm a sexuálnu príťažlivosť. Touto esenciou môžete príjemne prekvapiť nielen partnerku, ale aj vaše okolie.

 

Váhy

Rok 2017 môže priniesť pre znamenie Váh rôzne zmeny. Tie môžu byť spôsobené tak vynútením, ako aj pocitom vnútornej nespokojnosti so súčasným stavom. Trochu paradoxné však je, že váš pocit je založený na tom, že si predsa zaslúžite niečo lepšie. Preto si dobre postrážte, na čo myslíte a aké zmeny si prajete. Sila myšlienky aj slová vás môžu nepríjemne prekvapiť. Dokonca až tak, že nebudete mať dostatok času na vyhodnotenie situácie. Čo je vlastnosť, ktorú Váhy nutne k rozhodovaniu potrebujú.

Vzťahy

Vzťah potrebuje niečím okysličiť, ale vy možno neviete, ako na to. Základným predpokladom je, aby ste zmeny riešili s partnerom. Akékoľvek svojvoľné pokusy sa môžu skončiť veľmi nemilo. Ešte pred tým, ako vášmu náprotivku niečo predostriete, zamyslite sa. Naozaj ste nespokojní so vzťahom? Nemôže byť problém skôr vo vás?

Práca

Na pracovisku musíte počítať s problémami, ktoré vám môžu prerásť cez hlavu. Preto sa im včas postavte čelom. Najväčším omylom by bol postoj, že toto si predsa nezaslúžite riešiť. Aj keby to bola náhodou pravda, nie je to žiadne riešenie. Tiež si vždy spomeňte na to, že kto sa pričiní, k tomu pomoc a odmena prídu.

Zdravie

Nezaťažujte váš organizmus konzumáciou kyselinotvorných potravín, ktoré by mohli priniesť rôzne zdravotné komplikácie. Preferujte skôr zásadotvornú stravu. Nezabudnite ani na tzv. superpotraviny, medzi ktoré patria aj obľúbené zelené potraviny.

Tip pre ženy

Ak budete unavené,  dodajte svojmu telu poriadnu dávku energie. Potrebnú stimuláciu vám poskytne aj správne zvolená energizujúca vôňa. Sprchový gél Biotherm Eau D´Energie vás nabudí stimulujúcou vôňou z pomarančov, mandarínok, machovky, citrónu, marhule a sviežeho jazmínu.

Tip pre mužov

Väčšina žien miluje romantické chvíle, ktoré im ich partneri pripravia. Skúste občas aj vy urobiť prekvapenie, ktoré môže vášmu spolužitiu pomôcť zabudnúť na problémy. Čo tak napríklad kúpeľ s bohatou vrstvou peny do kúpeľa a zapálenými sviečkami?

 

Škorpión

V roku 2017 sa nesnažte vymýšľať nič svetoborné. Bude stačiť, ak sa opriete o funkčné pravidlá a pravdy. Také, ktoré sú už vyskúšané a spoľahlivo fungujú. Ak ich nedokážete akceptovať, je možné, že vás vesmír klepne po prstoch. To, samozrejme, neznamená, že musíte na vašej životnej púti ustrnúť. Len sa nepúšťajte do rizikových experimentov. Skúste tiež zapracovať na väčšej schopnosti komunikácie. Aj intelekt by si zaslúžil viac priestoru, pretože zakaždým sa nemožno spoliehať na kombináciu empatie s intuíciou.

Vzťahy

Nepokazte si fungovanie partnerského spolužitia tým, že budete tlačiť partnera do zmien v oblastiach, ktoré sú bezproblémové. Takisto nie je vhodné, aby ste sa nad váš náprotivok akokoľvek povyšovali. Majte neustále na mysli staré známe príslovie, že „pýcha predchádza pád“. Tiež sa naučte skĺbiť rozhodnosť, vnímavosť a ohľaduplnosť.

Práca

Na pracovisku sa bude konať len málo udalostí, ktoré by vám mohli v roku 2017 uniknúť. To je nepochybne dobre, ale len vtedy, keď to nebudete preháňať. Inak ľahko hrozia spory so spolupracovníkmi a dokonca aj s nadriadenými. Niektorí by sa nevyvarovali dojmu, že ich sledujete s nejakým nedobrým zámerom. O vyloženom pocite špehovania nehovoriac.

Zdravie

Pri prevencii sa zamerajte všade tam, kde hrozí nejaké hromadenie či upchávanie. Takže napr. cievam dodávajte hlavne esenciálne mastné kyseliny, ktoré obsahujú i kešu orechy. Kvôli močovému systému dodržujte pitný režim. Žlčník zasa nepokúšajte jedlami s veľkým obsahom cholesterolu.

Tip pre ženy

Pre rok 2017 zvoľte skôr nevtieravú vôňu, ktorá je príjemná a dodá vám vždy pocit sviežosti. Takéto ponúka aj značka Paco Rabanne. Tohtoročným tipom pre ženy narodené v znamení Škorpióna je teda parfém Paco Rabanne Lady Million v tvare zlatého diamantu.

Tip pre mužov

Všetci Škorpióni majú radi tajomnosť, zmyselnosť a schopnosť okúzliť opačné pohlavie. To však nejde bez správneho parfému, ktorým by mohol byť Armani Code. Spĺňa totiž všetky uvedené požiadavky a navyše vonia naozaj dlho.

 

Strelec

Nenechajte sa oklamať vlastnými ilúziami, ktoré nebudú v roku 2017 príliš dobrými radcami. Ak sa nimi necháte ovplyvniť, môžete prísť o priamočiarosť, ktorou vaše znamenie zvyčajne oplýva. Z toho tiež vychádza rada, že by ste sa nemali spoliehať iba na vnútorné pocity. Je totiž potrebné myslieť aj na praktickú stránku života. Preto sa snažte vaše nápady a rozhodnutia čo najskôr realizovať. Jedine tak sa ubránite rozplynutiu vašich snov. Tiež sa nezabudnite správať férovo k druhým ľuďom. Akékoľvek nepravdy, akokoľvek nechcené alebo nečakané, by sa nestretli s pochopením.

Vzťahy

V partnerskom spolužití sa držte typického prístupu, ktorým je „čo na srdci, tá na jazyku“. Pritom vždy majte na pamäti, že hlavným cieľom tohto rokovania nie je ubližovať partnerovi! Ak si však vybudujete otvorený vzťah založený na tom, že si môžete všetko vzájomne a bez obáv povedať, len tým získate.

Práca

V profesionálnej rovine by ste sa mali naučiť ceniť si vlastnú prácu. To znamená, že by s vami nemal nikto „zametať“. Ak budete mať dojem, že nie ste adekvátne ohodnotení, určite sa ozvite. Len je potrebné zvoliť správne vyjadrovanie a vhodný čas. Rozhodne si to však zbytočne nekomplikujte tým, že poľavíte v pracovnom výkone.

Zdravie

V roku 2017 je potrebné, aby ste si ustrážili dobrý stav imunity. Na to je nutné hlavne zdravé jedlo, dostatok spánku a psychická pohoda. Tiež by ste sa nemali príliš často fyzicky preťažovať. S podporou imunity pomôže aj špeciálny extrakt z hlivy, rakytníka a echinacey.

Tip pre ženy

Ak budete mať niekedy pochybnosti, či niečo zvládnete, použite parfém Hugo Boss Deep Red. Ten vám dodá novú odvahu a podporí vašu cieľavedomosť. Navyše, znovu pootvorí dvere prežívaniu nespútanej radosti z každého okamihu.

Tip pre mužov

Kombináciu sebavedomia, vášne, zmyselnosti a schopnosti dobývať nielen ženy, ale aj ciele, ponúka parfém Versace Eros. Vďaka nemu sa môžete dokonale odreagovať od každodenných starostí a získať nový elán do ďalších dní.

 

Kozorožec

Držte sa vlastností, ktoré znamenie Kozorožca zdobia. Teda hlavne vytrvalosti, stability a zmyslu pre poriadok. Ak sa vám to bude dariť počas celého roka 2017, nemali by ste naraziť na žiadne nezvládnuteľné prekážky. Hlavným rizikom tohtoročných mesiacov sú nečakané udalosti, ktoré by vás mohli zaskočiť. Preto ak nejaká nastane, nenechajte sa ňou vykoľajiť a zachovajte pokoj. K tomu však potrebujete aj nejakú tú relaxáciu. Z toho dôvodu si popri plnení povinností nájdite dostatok času na radosti a zábavu!

Vzťahy

Na spokojné spolužitie by ste mali tento rok využiť hlavne svoju šikovnosť. Teda popri porozumení partnerovým potrebám sa pokúste poriadne oprieť do starostlivosti o domácnosť. Vaša pomoc bude určite vítaná, práve tak ako možnosť ušetriť za prípadných remeselníkov. Keď to ešte okoreníte nejakou spoločnou zábavou, bude všetko dobré.

Práca

Bez práce nie sú koláče. Toto príslovie by ste si mali napísať a nalepiť niekam v blízkosti vašich očí. To neznamená, že by ste teraz výrazne zanedbávali pracovné povinnosti. Napriek tomu niekedy nemusí byť vaša výkonnosť optimálna. Ak by tento trend trval veľmi dlho, mohol by vám pokaziť renomé u zamestnávateľa alebo obchodných partnerov. A to určite nechcete!

Zdravie

V priebehu roku 2017 sa zamerajte na zdravie očí, čo, samozrejme, zahŕňa aj prevenciu. Obmedzte pozeranie do monitorov a na televíziu, chodievajte často do prírody. Naučte sa špeciálne cviky na oči. Pomôcť môže aj šťava z arónie, ktorá chráni zrak pred UV žiarením a zlepšuje stav očí.

Tip pre ženy

Od práce a stresu sa môžete odreagovávať rôznymi spôsobmi. Medzi veľmi príjemné varianty patria aj milostné aktivity, ak sa do nich nenútite a máte správneho partnera. Aby ste si ich naozaj užili, nebojte sa používať vhodných pomocníkov pre erotiku.

Tip pre mužov

Kozorožci by sa mali dôkladne venovať starostlivosti o zuby. Nejde iba o krásny úsmev, ktorý dokáže rozohriať nejedno dámske srdce. Ešte dôležitejšie je zdravie chrupu. Preto nezabúdajte používať aj prostriedky na medzizubnú starostlivosť.

 

Vodnár

V tomto roku môžete podliehať zmenám nálad viac, než je zdravé. Z toho potom logicky môžu vyplývať rôzne nepríjemné situácie, ktorým by ste sa inak radi vyhli. Preto hneď od prvých mesiacov roku 2017 skúste zapracovať na lepšej vyváženosti rozumovej a citovej stránky vašej osobnosti. Neberte to ako povinnosť. Oveľa lepšie a efektívnejšie výsledky prinesie prístup, že ide o zábavu, ktorá vás obohatí. Vodnárom, ktorí to čoskoro zvládnu, môže byť odmenou celkom úspešný rok. To stojí za to, čo poviete?

Vzťahy

Partnerské spolužitie sa pre vás môže stať oázou pokoja a mieru, ale dokáže tiež priniesť mnoho nepríjemných a často zbytočných sporov. Veľa bude záležať na vás, čo preváži. Uvedomte si, že ak vo vzťahu požadujete veľa osobnej slobody, nemusí to všetkým vyhovovať. S partnerom sa včas porozprávajte o jeho predstavách a nájdite optimálnu zhodu. Hlavne nemeňte názory „ako ponožky“.

Práca

Pre dosiahnutie pracovných úspechov je nutné venovať viac času maličkostiam. Je síce pekné, že sa na povinnosti pozeráte s nadhľadom a preferujete riešenie dôležitých vecí. Lenže čo keď je zásadný nejaký detail, ktorý prehliadnete? Tiež sa vyvarujte tomu, aby ste sa ku kolegom správali podľa toho, ako sa práve vyspíte. To by kolektívu určite neprospelo.

Zdravie

Už od prvých mesiacov roku 2017 sa snažte, aby váš jedálny lístok obsahoval veľa vlákniny. V opačnom prípade vám môžu hroziť problémy so zápchou a ku koncu roka dokonca hemoroidy. Vlákninu obsahuje aj sušené ovocie, na ktorom si určite pochutnáte.

Tip pre ženy

Vedeli ste, že oči na vás prezradia nielen únavu alebo nejakú chorobu? Podľa očí totiž ľudia, ktorí vás aspoň trochu poznajú, zistia, akú máte náladu. Našťastie to môžete zamaskovať. Stačí použiť vhodné líčenie očí.

Tip pre mužov

Mnohí Vodnári sa snažia odlíšiť od davu rôznymi spôsobmi, medzi ktoré patria aj nevšedné účesy. Ak medzi nich patríte aj vy, nemali by ste zabúdať na vhodnú starostlivosť o vlasy. K tomu patria nielen kvalitné šampón, ale aj kondicionér.

 

Ryby

Na znamenie Rýb čaká v roku 2017 jeden hlavný rozpor. Je potrebné sa popasovať s ideálmi a reálnym svetom. Nie príliš pozitívnou správou je, že to nebude jednoduché skĺbiť. Preto by ste mali tohtoročné vesmírne energie prekonať chytrosťou. Kde je potrebný skôr prízemný prístup s ohľadom na hmotu, konajte podľa toho. Naopak, jemnejšie záležitosti si naplno užite inak. Na prvý pohľad sa vám to môže zdať nemožné, ale dá sa to. Len je potrebné sa poučiť z predchádzajúcich omylov. Ako Ryby sa s podobnou konfrontáciou rozhodne nestretávate prvýkrát.

Vzťahy

V oblasti lásky budete v roku 2017 vyhľadávať hlavne miernosť. Nepleťte si to však s rigiditou, ktorá by mohla partnerský vzťah zahnať do kúta. Miernosť zahŕňa veľa lásky, harmóniu, pochopenie a toleranciu. To by ste mali byť schopní, ako empatické Ryby, zvládnuť. Pokiaľ toto všetko ponúknete partnerovi, je veľmi pravdepodobné, že vám odpovie rovnako.

Práca

V kariérnej rovine vám môžu chýbať ostrejšie lakte. Nijako sa tým netrápte. Každý sa nemusí presadiť rýchlo a bez škrupúľ. Radšej pracujte tak, aby ste si mohli vážiť seba samého. Všetko ostatné sa nejako „vyvrbí“. Napokon, ak máte blízko k ezoterike, určite už tušíte, že sa výsledky vašej snahy dostavia. Presne v takom duchu, ako si zaslúžite.

Zdravie

Zamerajte sa na vyváženú stravu. Akýkoľvek dlhší výkyv v jedálnom lístku, ktorý privodí nedostatok dôležitých látok, sa môže pomerne rýchlo odraziť na zdravotnom stave. Ak to inak nepôjde, možno výpadok nahradiť multivitamínovým komplexom Garden of Life Vitamin Code Liquid.

Tip pre ženy

V oblasti krásy a vôní našťastie nemusíte riešiť, čo sa pre rok 2017 hodí. Parfém by mal byť hlavne svieži a nemal by čoskoro nudiť. Presne takým je Burberry Touch for Women. Navyše, čistým spôsobom vykreslí vašu ženskosť a tiež zmyselnosť.

Tip pre mužov

O Rybách sa často hovorí, že im chýba ohnivá energia. Aby ste podobné tvrdenia vyvrátili, vyskúšajte parfém Ferrari Ferrari Man in Red. Jeho esencia navodzuje silné emócie, ktoré rozvibrujú každú ženu vo vašom okolí. Ďalej prináša veľké sebavedomie a odhodlanie do života.