Vianočné nechty 2019: hravé, trblietavé aj nestarnúce červené

 

vianočné nechty

 

Že vám stačia klasické červené vianočné nechty a hotovo? Kdeže. Ak chcete pri stromčeku naozaj zažiariť, prinášame vám niekoľko tipov na to, ako majú tento rok vyzerať trendové slávnostné zimné nechty. Vďaka nim premeníte na Vianoce svoje nechty na hravú a sexi záležitosť.

 

Vianočné nechty „dots“

Zahaľte svoje nechty do bodiek! Základom zostanú klasické červené vianočné nechty, pre ktoré sa hodí Catrice ICONails v odtieni Bloody Mary To Go. Po zaschnutí má perfektný lesklý finiš a vytvára dojem, že máte vianočné gélové nechty!

Na prostredníky potom naneste trblietavý strieborný lak, napríklad Rimmel 60 Seconds Flip Flop, ktorý garantuje výdrž až 10 dní, a na prstenníkoch sa s lakovaním skúste pohrať ešte viac. Základná vrstva môže byť biela alebo decentnejšia nude (napr. L’Oréal Paris Color Riche – Nude Demoiselle), a keď zaschne, vytvorte na nej zostávajúcimi dvomi lakmi malé bodky.

dots nechty 

 

Slávnostné trblietavé nechty

Ak chcete vyzerať naozaj veľmi elegantne a luxusne, ponorte svoje nechty do zlata. Ako každý rok patrí zlatá medzi trendové laky a ozdobu všetkých zimných večierkov. V prípade, že vlastníte Sally Hansen Insta Dri (v odtieni Go For Gold), navyše sa stihnete upraviť aj na poslednú chvíľu, pretože rýchlo zasychá a dobre drží. Postrážte si iba jedinú vec – perfektný tvar nechtov: na jednofarebnom lakovaní je totiž vidieť aj najmenšiu nepresnosť.

 

slávnostné nechty

(Ne)tradičné červené vianočné nechty

Ozvláštniť tradičné červené nechty môžete napríklad snehobielymi efektmi alebo zlatými či zelenými trblietkami. Výborná voľba pre tie z vás, ktoré chcú byť trochu viac cool, je sexi vínová. Základom je opäť perfektná manikúra a vysoký lesk laku. Skvelý je v tomto prípade Lancôme Le Vernis, odtieň Minut, a k nemu – aby nebola nuda – trochu zlatistého lesku na prstenník (pokojne opäť Sally Hansen Insta Dri, nech zbytočne neutrácate!).

 

natradičné nechty

Romantické nechty na Vianoce 

Zima, sneh, darčeky, trocha nostalgie, detinské šantenie v snehu, vôňa koláčikov a kopa romantiky… Ak máte pred sviatkami podobnú náladu, mohli by ste pre zmenu vyskúšať červené nechty s bielymi prúžkami. Pri červenej sa nám veľmi osvedčila stálica od Catris ICONails, ale kde hľadať bielu? Rimmel Super Gel Step 1 sa používa ako gél lak bez UV lampy, je krásne lesklý a má profi výdrž až dva týždne. Mimochodom: rovné prúžky ľahko vyčaríte pomocou lepiacich prúžkov na francúzsku manikúru.

 romantické vianočné nechty

Luxusné vianočné nechty

Chcete mať originálne, ženské a zvodné nechty? Stačí ich nalakovať fialovým odtieňom a prežiariť zlatom. Vaše ruky budú potom trendové a šik! Obe farby ľahko vyberiete medzi trendovými lakmi na nechty Sally Hansen Insta Dri. Sú veľmi lesklé a dosť sýte na to, aby stačilo naniesť len jednu vrstvu. Ak sa chcete blysnúť ešte viac, zvoľte lak s trblietkami (napr. NOBEA Festive) a buď na prstenník vykreslite ornament, alebo si kúpte trblietavé samolepky na nechty.

 luxusné nechty

Vianočné gélové nechty v tradičných farbách

A čo tak vyskúšať zimné nechty v tradičných farbách Vianoc? Potrebujete na to len trio nude – červená – zelená a štipku fantázie, ktorú si tohtoročné trendy pre vianočné nechty 2019 vyložene žiadajú! Ako základ môžete použiť nude lak L’Oréal Paris Color Riche, červený odtieň zvoľte pokojne opäť od Catrice ICONails a zelený napríklad Sally Hansen Miracle Gel, čo je gélový lak, ku ktorému nemusíte mať ani UV lampu. A pretože v tom istom rade nájdete aj krásnu červenú a nude, ak chcete mať komplet vianočné gélové nechty, nič vám nebráni :).

gélové nechty