Vichy Idéalia Skin Sleep – môj kozmetický objav roku!

„Ideálny stav pleti, dokonca aj po nekvalitnom spánku“ – toto sľubuje najnovší krém od Vichy z kolekcie Idéalia. Poznáme to snáď všetky – ponocovanie, nedostatok spánku alebo nekvalitný spánok. Niekto rieši tento problém takmer každý deň, iný iba z času na čas. Každopádne to pre našu pleť predstavuje záťaž, pretože sa nestihne dostatočne zregenerovať a samozrejme nám to dá aj patrične najavo. Aké sú následky nekvalitného spánku? Mdlá pleť bez života, kruhy okolo očí, opuchy, nejednotná farba, viditeľnejšie vrásky… Všetkých týchto nepríjemností sa môžeme do určitej miery zbaviť tak, že upravíme svoj životný štýl a budeme sa snažiť spať ideálne osem hodín denne (čo ale býva niekedy dosť zložité). Alebo... je tu krém, ktorý dokáže pleti vynahradiť potrebných osem hodín kvalitného spánkuVichy Idéalia Skin Sleep.

Vichy

Áno, je to pravda!

Musím sa priznať, že sama toho moc nenaspím, takže keď som sa o tomto kréme dozvedela, hovorila som si, že keby skutočne dokázal pleti vynahradiť spánok, bol by to malý kozmetický zázrak a už by som sa ho asi nikdy nevzdala. Preto som ho musela okamžite vyskúšať. A musím povedať, že tento krém už naozaj nikdy nepustím z ruky. Je totiž úžasný a úplne prekonal všetky moje očakávania!

Vichy Idéalia Skin Sleep je jednotkou čo sa týka večernej aplikácie a aj výsledného efektu na druhý deň ráno. Už samotné použitie krému je zážitok, na ktorý sa každý večer pred spaním doslova teším. Krém má krásnu ružovkastú farbu, nádherne (a nevtieravo) vonia, jeho textúra je jemná, ľahko gélová a vďaka tomu akoby „vzdušná“. Na tvári je veľmi príjemná, ľahko sa rozotiera a vstrebáva a navyše aj jemne chladí. A ihneď po nanesení krému je pleť viditeľne hladká a jemná na dotyk.

A ráno? Prekvapené budete ráno už po prvom použití, ale čo ešte len po dvoch týždňoch! Hneď po prvom použití je ráno vaša pleť oddýchnutá (aj keď ste spali napr. len 4-5 hodín), má pekne ružovkavú a zjednotenú farbu a je príjemne hladká. Zhruba po dvoch týždňoch používania si všimnete, že je vaša pleť rozžiarená a že sa celkovo mení jej štruktúra. Nerovnosti sa strácajú, rozšírené póry a drobné vrásky miznú, pleť má jednotnú zdravú farbu a je jemná a hladká na dotyk. Už na prvý pohľad vyzerá sviežo, oddýchnuto a mlado. Takto výrazné účinky som naozaj nečakala.

Preto som musela krém Vichy Idéalia Skin Sleep odporučiť všetkým svojim kamarátkam a odporúčam ho aj vám!

Zuzana z notino.sk