Vichy Liftactiv dermsource - účinný boj proti vráskam

Vichy Liftactiv dermsource - účinný boj proti vráskam

S postupom času začínajú byť na našej pleti viditeľné známky starnutia, ktoré bývajú spôsobené vplyvom únavy, stresu, nesprávnej životosprávy alebo genetickými dispozíciami. K ochabovaniu pleti a vzniku prvých vrások dochádza väčšinou medzi 30. a 40. rokom ženy. Aby ste starnutie vašej pleti čo najskôr spomalili a eliminovali vznik nežiaducich hlbokých vrások a pozvädlého vzhľadu tváre, je dôležité začať čo najskôr s kvalitnou protivráskovou starostlivosťou. Tu vám predstavíme najpredávanejšie prípravky Vichy z exkluzívnej rady Liftactiv, ktorá je špeciálne zameraná proti starnutiu pleti.   účinný boj proti vráskam

Prípravkom číslo jedna v starostlivosti proti vráskam je nočný liftingový vypínací krém Vichy Liftactiv Derm Source, ktorý je vhodný pre všetky ženy okolo 40 rokov. Tento integrálny nočný krém podporuje regeneráciu buniek počas noci a zaisťuje jej vysokú hydratáciu. Po prebudení bude vaša pleť viditeľne pevnejšia, zamatovo hladká a mladistvo rozžiarená. Už po krátkej dobe používania sú aj hlboké vrásky viditeľne zredukované a vyhladené. Krém má klinicky overenú účinnosť až proti 6 druhom vrások a je vhodný na všetky typy pleti. Nočný krém Vichy Liftactiv Derm Source obsahuje prírodnú aktívnu látku Rhamnose obsiahnutú v technológii Derm Source, ktorá účinne obnovuje kontúry tváre. Ďalej obsahuje vysoký podiel vitamínu C a termálnu vodu z Vichy, ktorá je bohatá na 17 minerálnych a 13 stopových prvkov a vyznačuje sa svojimi upokojujúcimi účinkami a schopnosťou chrániť pleť pred voľnými radikálmi. Nelepivá a nemastná textúra krému sa ľahko nanáša a poskytne vašej pleti počas noci dokonalý komfort.

Nočnú starostlivosť je vhodné doplniť liftingovým denným krémom Vichy Liftactiv Derm Source na zmiešanú alebo suchú pleť, ktorý zaisťuje hĺbkovú starostlivosť o pleť, jej vyhladenie a ochranu pred tvorbou vrások počas dňa.

Pre mladistvý a rozžiarený vzhľad je tiež dôležité venovať mimoriadnu pozornosť vášmu očnému okoliu. Na citlivej a tenkej koži sa totiž tvoria vrásky ako prvé. Vyskúšajte preto exkluzívnu spevňujúcu starostlivosť na očné okolie Liftactiv Derm Source, ktorá účinne zamedzuje vzniku tmavých kruhov a vačkov pod očami a má výrazné liftingové účinky. Prípravok je vhodný na všetky typy pleti a ľahko sa vklepe okolo očí pomocou končekov prstov.  vichy serum oci rasy

Pre dokonale mladistvý a otvorený pohľad môžete tiež vyskúšať sérum Vichy Liftactiv sérum 10 na oči a riasy, ktoré viditeľne redukuje vrásky už po 10 minútach a po jednom mesiaci používania výrazne zhusťuje riasy. Vďaka perleťovým zložkám vaše oči získajú opäť tú správnu iskru! Sérum je vhodné pre ženy staršie ako 35 rokov a je oftalmologicky testované.

Starostlivosť proti vráskam je dobré tiež doplniť nočnou korektívnou starostlivosťou s Vichy Liftactiv Retinol HA s kyselinou hyalurónovou, ktorá má jedinečný vyhladzujúci efekt. Hydratačná textúra cez noc aktívne pôsobí proti všetkým typom vrások bez ohľadu na ich štádium. Liftactiv Retinol HA nočný je ideálny pre ženy od 25 do 40 rokov. Prípravok sa nanáša každý večer na celú tvár.

Aj make-up vám môže pomôcť bojovať proti vráskam! Vyskúšať môžete exkluzívny make-up Vichy Liftactiv Flexiteint, ktorý má ľahký liftingový efekt, rozjasňuje a zjednocuje farebný tón pleti a po jeho použití zostáva pleť viditeľne omladená, vyrovnaná a vrásky sú dokonale vyhladené. Make-up Vichy Liftactiv Flexiteint je hypoalergénny a vhodný na všetky typy pleti.

vichy oci makeup