Vitamíny pre vlasy

Prečo sú vitamíny potrebné

Ak máte pocit, že sú vaše vlasy zoslabnuté, bez lesku a života, príčinou bude s najväčšou pravdepodobnosťou nedostatočný prísun vitamínov. Rovnako ako naša pokožka aj vlasy musia počas roka čeliť niekoľkých nepriaznivým podmienkam. V zime mráz, v lete slnko - obe varianty vlasy vysušujú, spôsobujú lámavosť a celkovo vlasy oslabujú. S tým samozrejme súvisia aj ďalšie problémy, ktoré dokážu mnohokrát potrápiť: lupiny, vypadávanie vlasov, spľasnuté vlasy, vlasy bez lesku ...

inneov

Aby sme tieto nežiaduce dopady aspoň o niečo zmiernili, je dôležité trvalo používať kvalitnú vlasovú kozmetiku. Je vhodné dopriať vlasom priamy prísun vitamínov, ktoré vlasy vyživia ako na povrchu, tak aj zvnútra.

Innéov

Medzi kvalitný doplnok stravy patria vitamíny značky Innéov. Jedná sa o vysoko účinné vitamíny obsiahnuté v tabletkách. Medzi najžiadanejšie výrobky značky Innéov patrí Innéov Masse Capillaire, ktorý zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov a zväčšuje tak aj objem vlasov. Innéov Masse Capillaire dodáva vlasom dostatočnú vlhkosť, vďaka ktorej sú vlasy pružnejšie a dokážu sa tak lepšie prispôsobiť nepriaznivým podmienkam vonkajšieho prostredia.

Ak máte farbené vlasy, potom určite oceníte Innéov Trico-Masse, doplnok stravy určený pre farbené vlasy. Farbené vlasy patria k tým, ktoré najviac trpia nedostatkom vitamínov. Innéov Trice-Masse im poskytne dostatočnú výživu od korienkov až ku končekom. Vlasy sú potom silnejšie a lepšie tak čelia nepriaznivým podmienkam.

Medzi ďalšie výrobky značky Innéov patrí napríklad Innéov Intensive Sun pre dokonalé opálenie, Innéov Anti-Age, ktorý aktívne vypína pokožku a spomaľuje jej starnutie a Innéov Anti-fatigue, ktorý účinne pôsobí cez noc a zbavuje vašu pokožku akýchkoľvek známok únavy vďaka vysokému obsahu vitamínu C a výťažkov z grepu.

Výrobky značky Innéov sú obľúbené predovšetkým pre svoju vysokú účinnosť a cenovú dostupnosť.