Vôňa parfému podľa znamenia horoskopu

Vôňa parfému podľa znamenia horoskopu

Vôňa parfému podľa znamenia horoskopu

Pri výbere vône sa riadime nielen tým, na akú príležitosť sa nám bude hodiť, ale tiež vyberáme podľa našej nálady, vrodeného temperamentu a životnej filozofie. Je známe, že naše povahy sú ovplyvnené slnečným znamením, v ktorom sme sa narodili. Zaujíma vás, aká vôňa sa hodí k vášmu znameniu alebo potrebujete poradiť s kúpou parfému pre vašich blízkych? Nechajte sa inšpirovať nasledujúcim článkom, v ktorom nájdete skvelé tipy na dámske parfémy, ktoré by mohli zaujať aj vás!

Kozorožec
Ženy narodené v znamení Kozorožca bývajú veľmi praktické, trpezlivé a ambiciózne. Majú rady upravený vzhľad a luxus. Aj keď niekedy pôsobia veľmi neprístupným dojmom, pod tvrdou škrupinou ukrývajú veľmi krehké a citlivé vnútro. Elegantná žena v znamení Kozorožca je pri výbere vôní veľmi náročná. Vyhovujú jej vycibrené precízne parfémy, ako je napríklad Armani Emporio Diamonds alebo Versace Yellow Diamond. Ukrytú vášeň svojej povahy najlepšie vyjadrí vôňou Givenchy Hot Couture, v ktorej sa bude cítiť skvele upravene a zároveň veľmi žensky.

Vodnár
Ženy Vodnárky milujú zmeny a neustále vyhľadávajú niečo nové. Sú nezávislé, hĺbavé a veľmi kreatívne. Zároveň sú športovejšie založené a na svoje okolie pôsobia inšpiratívnym dojmom. Pri výbere vôní dávajú prednosť oslobodzujúcim a sviežim parfémom plným energie. Taký je aj parfém Davidoff Cool Water Woman symbolizujúci nezávislé vášnivé ženy. Nespútanú dušu Vodnárov tiež skvele podčiarkne jedinečná vôňa Armani Acqua di Gioia alebo originálna a nadčasová vôňa Calvin Klein CK One.

Ryba
Zasnené a romantické Ryby mávajú veľmi citlivú dušu a bohatú fantáziu. Sú neobyčajne kreatívne a majú umelecké vlohy. Občas sa rady uzatvárajú do svojho bohatého vnútorného sveta a túžia po skutočnej láske. K ženám v znamení Rýb sa najlepšie hodia čisté svieže parfémy s romantickým nádychom a veľmi jemnou arómou. Také sú vône Laura Biagiotti Laura, Calvin Klein Eternity Acqua for Her alebo osviežujúca a nevtieravá vôňa Elizabeth Arden Green Tea, ktorej vonné esencie sú veľmi príjemné a povznášajúce.

Baran
Temperamentné, odvážne a silné - také sú ženy v znamení Barana. Vďaka svojej tvrdohlavej a nekompromisnej povahe dokážu za všetkých okolností dosiahnuť vytýčený cieľ. Ženy v znamení Barana skvele doplnia energetické a vášnivé vône, ktoré strhnú aj pozornosť okolia. Skvelým tipom je osviežujúca a energiou nabitá vôňa Davidoff Cool Water Game, ktorá perfektne podčiarkne športového ducha. Parfémy Carolina Herrera 212 Sexy alebo Moschino I Love Love zase vyzdvihnú vášnivú a zmyselnú povahu so sklonom k originalite a túžbe šokovať.

Býk
Býčia povaha je vášnivá, hedonistická, pokojná aj náročná zároveň. Ženy v znamení Býka bývajú veľmi očarujúce, rady sa obklopujú luxusom a milujú všetko čo je nevšedné, zaujímavé alebo tajomné. Náročné zástupkyne tohto znamenia zaiste zaujme podmanivá esencia vzrušujúcej vône Hugo Boss Deep Red, neobyčajne zmyselné akordy vône Cacharel Amor Amor alebo vysoko elegantná a sofistikovaná vôňa Gucci By Gucci, ktorá pôsobí veľmi ženským a zvodným dojmom.

Blíženec
Nespútané, nápadité a spoločenské ženy v znamení Blížencov milujú nečakané prekvapenia a nezvyčajné nápady. Dokážu sa nadchnúť pre množstvo vecí a mávajú nespočetné množstvo záujmov. Ich rôznorodé nálady a pocity nemožno uchopiť len do jedného typu vône. Zaujať ich môžu napríklad osviežujúce energetické esencie úchvatnej vône Hugo Boss Boss Orange, originalita a nápaditosť parfému Diesel Fuel for Life Femme alebo nespútaná zmyselnosť parfému Dior Addict Sensuelle.

Rak
O Rakoch je známe, že svoju veľmi citlivú povahu schovávajú pred svetom a snažia sa pôsobiť ako uzavretí, suverénni jedinci. Ľudia v znamení Raka sa radi riadia svojou intuíciou, majú veľkú fantáziu a nadovšetko milujú svoju rodinu a domov. Vhodné sú pre nich teda vône romantické, pokojné a plné hrejivej lásky. Raci preto dávajú prednosť parfémom s vôňou lúčnych kvetín, ruže, santalu, vanilky alebo mandarínky. Ideálnym parfémom pre láskyplnú a zasnenú račiu povahu bude napríklad zmyselný Lanvin Rumeur, zamilovaný Lancome Tresor in Love alebo hrejivá vôňa Versace Bright Crystal.

Lev
Ľudia narodení v znamení Leva sú známi svojou tvorivou povahou, vodcovskými schopnosťami, sebavedomím, túžbou byť stredobodom pozornosti a záľubou v luxuse. Zároveň sú však veľmi veľkorysí a obetaví pre druhých. Žena Levica je na svoj perfektný vzhľad veľmi náročná, preto sa neuspokojí so žiadnym nevýrazným parfémom. Pre Levov a ich vášnivé povahy sú vhodné orientálne vône v kombinácii so zvodnými kvetinami. Parfém, ktorý dokonale podčiarkne leví temperamentný charakter, je napríklad Calvin Klein Contradiction, Roberto Cavalli for Women alebo Armani Mania for Woman.

Panna
Ženy tohto znamenia mávajú výrazný zmysel pre čistotu a poriadok. Rady spoliehajú samy na seba a riadia sa svojím zdravým úsudkom. Tiež sú mimoriadne pracovité a inteligentné. Panny väčšinou dokonale plánujú každý svoj krok a vždy chcú byť dokonale upravené. Najviac im vyhovujú svieže a čisté vône, ako je napríklad sofistikovaný a veľmi elegantný parfém Bvlgari Omnia Crystalline, nápaditá vôňa Chloé Chloé, ktorá je špeciálne navrhnutá pre dokonalé ženy alebo výnimočne čistá a pôvabná vôňa DKNY Pure Verbena.

Váhy
Ženy narodené v znamení Váh okolo seba milujú pocit harmónie a pokoja. Zároveň sú však veľmi priateľské a spoločenské. Ženy tohto znamenia bývajú veľmi pôvabné, zmyselné a elegantné. V živote neustále hľadajú zlatú strednú cestu a pri výbere vône dávajú prednosť odľahčeným optimistickým vôňam, v ktorých nesmú chýbať kvetinové a drevité akordy. Pre ženy v znamení Váh je ako stvorená vôňa Lancome La Vie Est Belle, ktorá symbolizuje radosť zo života a možnosť voľby. Ďalšími skvelými vôňami pre toto znamenie sú Dior J'adore alebo Calvin Klein Eternity.

Škorpión
Narodili ste sa v znamení Škorpióna? Potom zaiste milujete záhady a všetko tajomné! Niet divu, Škorpióny sú známe svojou tajuplnosťou, nevypočítateľnosťou a niekedy až doslova hypnotickým pohľadom. Žena Škorpión je sebavedomá, vášnivá a nerobí jej žiadny problém dosiahnuť svoj cieľ. Vyhľadávajú podmanivé vône so zmyselnými esenciami ovocia v kombinácii s opojnými kvetinami. Vhodnou vôňou pre znamenie Škorpióna je bezpochyby uhrančivá Lancome Hypnose, vášnivá a nekompromisná vôňa Dior Poison alebo tajomná Givenchy Ange ou Démon.

Strelec
Nezávislé a priateľské Strelkyne milujú svoju slobodu cestovania. Radi objavujú niečo nové a rozširujú si svoje obzory. Nemajú radi všednosť a nudu, sú veľmi aktívne a optimistické. Ženy v znamení Strelca vyhľadávajú nápadité originálne vône, ktoré sú výnimočné svojou čistotou a ukrývajú v sebe kúzlo nepoznaných diaľok. Také sú vône Kenzo Jungle Elephant, Shiseido Zen alebo letná vôňa Salvatore Ferragamo Incanto Shine, ktorá je plná šťavnatých ovocných a kvetinových akordov podporujúcich fantáziu, chuť do života a dobrú náladu.