Vy ešte nemáte Tangle Teezer?

Vy ešte nemáte tangle teezer?

Vy ešte nemáte Tangle Teezer?

Trápia vás večne strapaté vlasy a zažívate pri ich rozčesávaní hotové peklo? Musíte si vlasy česať tak urputne, že zakaždým skoro zlomíte hrebeň? Túžite po tom, aby vaše vlasy boli zdravé a lesklé? V tom prípade neváhajte a zaobstarajte si exkluzívnu kefu na vlasy Tangle Teezer, ktorá si medzi svojimi užívateľkami oprávnene vyslúžila prezývku "zázračná"!

Ako kefa funguje?


Profesionálna kefa Tangle Teezer v priebehu chvíľky dokonale bezbolestne rozčeše vaše vlasy a premení ich na žiarivú korunu krásy - a to vďaka špeciálne navrhnutým štetinám, ktoré sú špeciálne rozvrhnuté a majú jedinečnú schopnosť ohnúť sa nad zauzleným miestom. Kefa teda vlasy bez problémov a zľahka prejde, bez toho, aby vám ich bolestivo ťahala alebo ich potrhala. Dôkazom bude minimálne množstvo vašich vypadaných vlasov v kefe!

Zdravšie a lesklejšie vlasy vďaka Tangle Teezer!


Ďalšou skvelou vlastnosťou kefy je, že po jej použití zostanú vaše vlasy krásne uhladené a žiarivé. Kefa totiž strapaté vlasy nielen perfektne rozčeše, ale jej blízko uložené štetiny dokonale uhladzujú vonkajšiu vrstvu vlasovej kutikuly. Tým sa podporuje prirodzená obranyschopnosť a zdravie vlasu. Počas pravidelného používania kefy Tangle Teezer tak sami uvidíte a ucítite zmenu vašich vlasov, ktorým sa navráti pevnosť, tvar a lesk.

Všestranné použitie!


Česanie kefou Tangle Teezer je veľmi rýchle a jednoduché. Jej špeciálne navrhnutý ergonomický tvar sa skvelo drží v ruke a pomocou jej hustých štetín si môžete počas česania dopriať aj príjemnú masáž hlavy. Tangle Teezer je na rozdiel od bežných kief mimoriadne vhodný aj na česanie mokrých vlasov. Skvelým tipom je použiť ju na dôkladnú aplikáciu kondicionéru alebo masky na vlasy . Po použití ju jednoducho opláchnete vodou.

Zázračná kefa Tangle Teezer je vhodná na česanie všetkých dĺžok i typov vlasov. Použiť ju môžete aj na vlasy predĺžené, pretože dokáže cez spoje nastavených vlasov zľahka prejsť bez toho, aby nastavené vlasy vyťahovala. S kefou Tangle Teezer budú vaše vlasy vždy dokonale hladké a upravené bez bolesti a potrhania!

Svetový úspech zázračnej kefy!


Jedinečnú profesionálnu kefu Tangle Teezer navrhol britský kaderník Shaun P., ktorý osobne upravuje vlasy svetoznámym celebritám. Na základe svojich dlhoročných skúseností s neľahkým rozčesávaním zamotaných vlasov, sa rozhodol vytvoriť takú kefu, ktorá vlasy rozčeše, ale nepotrhá. Jeho navrhnutá kefa Tanngle Teezer ihneď ohromila celý kadernícky svet a doslova cez noc sa stala jednou z najobľúbenejších a najpredávanejších kief na svete. Kefa už stihla získať mnoho ocenení a je doporučovaná poprednými vlasovými stylistami po celom svete.

Druhy dizajnového prevedenia:

Kefa Tangle Teezer je v niekoľkých prevedeniach, ktoré sa od seba líšia dizajnom, nie funkčnosťou. Okrem klasického Tangle Teezer Elite si môžete zaobstarať aj praktickú kompaktnú Tangle Teezer menších rozmerov so špeciálnou krytkou, vďaka čomu je mimoriadne vhodná na cestovanie alebo do vašej kabelky.

Jedinečná kefa Tangle Teezer je vhodná aj na jemné detské vlásky. Vašim malým parádniciam tak môžete zaobstarať detskú rozčesávaciu kefu Tangle Teezer Čarovný kvetináčik, ktorá je v tvare kvetinky a ľahko sa drží aj v detskej ruke. Malý kvetináčik môže poslúžiť aj ako praktická úschovňa na sponky a gumičky.

Novinkou na trhu je tiež Tangle Teezer Aqua Splash. Jej dizajn bol špeciálne navrhnutý pre jednoduchšie použitie v sprche a efektívnejšie nanášanie vlasových masiek.