Vyberte ten najoriginálnejší darček pre mamičku!

Deň matiek sa blíži a ja už začínam premýšľať o najlepšom darčeku pre moju mamičku. A aký darček vyberiete tohto roku vy tej svojej? Možno ani nemusíme čakať na sviatok v kalendári. Mamy si totiž zaslúžia, aby sme ich rozmaznávali celý rok!

matka s dcérou sa spolu tešia

Keď neviete, čo by mama ocenila, prejdite staré fotky. Dívajte sa, čo ju bavilo, spomínajte, o čom rada rozpráva… Napríklad chcela vidieť Paríž a nikdy tam nebola. Uvidíte. Ja keď hľadám darček pre mamu, zakaždým myslím aj na niečo z kozmetiky. Vynahrádzam jej všetky polámané rúže, rozsypané púdre a vyschnuté maskary, o ktoré som sa ako malá postarala. Pamätáte? Tie „nájazdy“ do kozmetických taštičiek, v ktorých sme potajomky, keď mama nebola doma, objavovali svet vôní a líčidiel? Straty boli po detskom zásahu často boľavé! O to radšej jej dnes kozmetiku kupujem. Nad čím premýšľam teraz a čo by sa mohlo hodiť aj vašej mamičke?

Starostlivosť je základ

Aby bola jej pleť stále krásna, potrebuje dobrú starostlivosť. Ako darček pre mamičku môžete teda vybrať niečo z ošetrujúcej kozmetiky. Napadá mi sada produktov LIERAC Magnificence, ponúkajúca omladzujúci denný krém, nočný detoxikačný krém aj krém na očné okolie. Keď pridáte kvalitnú pleťovú masku, urobíte len dobre. Napríklad značka Filorga a jej plátenková kolagénová maska? Stačí jedno použitie a mamina pleť bude žiarivejšia aj pevnejšia.

Lierac Magnificence sada pre krásnu a mladistvú pleť

Darčekové balenie

Čo sa dekoratívnej kozmetiky týka, nadšená som zo sady Collistar Mascara Infinito. Dobrá maskara aj ceruzka na oči sú nenahraditeľné. A kabelka Piquadro, v ktorej je sada zabalená, sa jej bude hodiť na leto. Fantastická je tiež Love OPI XoXo – sada lakov na nechty v darčekovom balení, ktorá dokazuje, že aj darček pre mamu môže byť mierne provokatívny.

Privoňajte si…

Zatiaľ nič, čo by vám padlo do oka ako správne tipy ku Dňu matiek? Poďte do vôní! Parfém pre mamičku môže byť presne to, čo hľadáte. Ak má rada ľahšie, kvetinové vône, siahnite po Miu Miu a jej L’Eau Rosée alebo klasike od Marca Jacobsa. Jeho Daisy v darčekovom balení je božské. Moja mama ocení skôr výraznejšiu vôňu. Preto som vybrala šťavnatú, drevito-ovocnú, s podtónmi pačuli – Gucci Guilty Absolute. Mimochodom, svetlovlásky idú väčšinou do sviežejších vôní. Tmavovlásky sa obvykle neboja výraznejších kombinácií. To len aby sa vám darček pre mamičku vyberal ešte lepšie.

Foreo Luna Mini 2 ako darček na Deň matiek

Súkromná kozmetička

A ako často vlastne mamu dostanete ku kozmetičke? Ak sa tomu bráni ako tá moja, pozrite sa na čistiaci sonický prístroj Luna™ Mini 2 FOREO. Trojzónová čistiaca kefka sa hodí pre všetky typy pleti a vďaka intenzívnej pulzácii odstráni až 99,5 % nečistôt či zvyškov make-upu! A potom už len maličkosť, aby si mama odpočinula… Niečo do kúpeľa? Niečo ako dokáže Greenum? To by mohlo fungovať!