Vydajte sa s nami do Cannes!

Prostredie filmového festivalu je vzrušujúce a vy sa doň môžete vydať s nami, a to vďaka značke L'Oréal Paris. Vychutnajte si prepojenie talentu a krásy, či už z domova alebo priamo na mieste.

L'Oréal Paris na filmovom festivale v Cannes

V termíne od 8. do 19. mája sa uskutoční už 71. ročník medzinárodného festivalu v Cannes. Aby ste mohli zažiť očarujúcu atmosféru tejto jedinečnej akcie, nemusíte si narýchlo kupovať letenky do francúzskeho prímorského letoviska. Keďže ide o jednu z najväčších akcií z oblasti filmového priemyslu, na novinky a udalosti z aktuálneho diania narazíte doslova na každom kroku.

Cannes ako miesto konania populárneho filmového festivalu

Pravidelné reportáže a živé prenosy môžete sledovať aj prostredníctvom sociálnych kanálov francúzskej kozmetickej značky L'Oréal Paris, jedného z exkluzívnych partnerov festivalu v Cannes. V minulom roku značka oslávila už 20. ročník partnerstva v oblasti kozmetiky a krásy všeobecne. Tento rok teda začína 21. sezónu, pre ktorú prináša niečo ojedinelé.

hviezdny look celebrity z Cannes

Značka L'Oréal Paris sa rozhodla po slede udalostí minulého roka, keď svet filmu prešiel zásadnou zmenou, dať priestor ženám v The Worth It Show, jedinečnej živej talk show, inšpirovanej hlavnou myšlienkou značky. V týždni od 8. do 14. mája bude táto show hostiť známe ambasádorky značky z radov herečiek a ďalších slávných osobností prostredníctvom siedmich živých prenosov z legendárnej Martinez Beach. Zmyslom jednotlivých show je vzdať česť a dať možnosť vyjadriť sa niekoľkými ženám pôsobiacim vo filmovom priemysle.

Julianne Moore pre L’Oréal Paris na filmovom festivale v Cannes

Aby bola skúsenosť návštevníkov kompletná a nezabudnuteľná, bude v Cannes vytvorený tzv. L'Oréal Paris Beauty Bar: verejne dostupný priestor, kde značka predstaví svoj obraz dokonalej krásy, kreatívne workshopy, semináre s make-up artistami a v neposlednom rade aj najnovšie produkty. Vy sa tak môžete tešiť okrem reportáží tiež na tie najpopulárnejšie looky inšpirované hviezdami červeného koberca. Pretože vy za to stojíte!